Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 40 od 40

Tema: Porsche 924

  1. #26
    INTCP log dead
    Guest
    BTW za te novce se nabavi alfetta GTV6.

    2,5 V6 i 160 KS. To se baš ne može nazvati ružnim.

    Na ovoj su samo felge vanserijske i dodatna bojka na spoilerima koji su inače crni.


  2. #27
    rale unlog
    Guest

  3. #28
    rale unlog
    Guest
    a preguravamo se,jel da INTCP?

    al da znas da je moj post ljepsi ot tvog

  4. #29
    rale unlog
    Guest
    a preguravamo se,jel da INTCP?

    al da znas da je moj post ljepsi od tvog

  5. #30
    INTCP log dead
    Guest
    A kad skinete plastike na pragovima i ispod branika, limnija je još ××××nija.

  6. #31
    INTCP log dead
    Guest
    Ukoliko želite slabije. Imate i 2.0 sa 130 KS.

    Isto tako moguće su kombinacije da se skinu odvratni plastični predimenzionirani branici i stave prelijepi metalni, ili pak bez prednjeg, onda je pre××××na. Iasto tako svijetla prije facelifta su puno ljepša od ovih nakon (zadnja). A možete nabaviti i veliki znak.


  7. #32
    INTCP log dead
    Guest
    2500 eura.

  8. #33
    INTCP log dead
    Guest
    Obavezno kupiti i felge Ronal A1.


  9. #34
    dorfm
    Guest
    ova crvena mi je po mjeri.cisce linije, vise kroma, bez branika, bijele felge, zadnje lampe nesumnjivo ljepse, jedino malo cudna unutrasnjost tih modela prije facelifta mada je prava stvar turnic u sredini.
    negdje sam skinuo filmic kak ta gtv pere vipera, i to kak

  10. #35
    INTCP log dead
    Guest
    Ovo facelift.


  11. #36
    INTCP log dead
    Guest
    A ovo je BTW.

  12. #37
    INTCP log dead
    Guest
    A ovo je prije.


  13. #38
    kart klub Saša
    Guest
    Nedavno sam imao 924, mali, bježi od tog auta ako Boga znaš!!!! To je živo ×××××× od auta, šta god da mu napraviš uvijek nešto ne štima, sve je O.K prvih 1oo km a onda opet stalno nešto škripi i cvili bilo na karoseriji a o motoru da ti ne govorim, a da stvar bude lijepša dijelova ni pod milim Bogom. Istina motor je od Audija ali u pitanju je Audi s kraja 7o-tih i početak 80-tih tako da ih nema. Kada mi se pri 17o km/h otvorio prozor na stražnjem djelu to je bio definitivan razlog da ga prodam

  14. #39
    rale
    Guest
    o ovakvoj GTV-jki sam sanjao prije nekih 15-ak godina kad sam isao u srednju


    prekrasan auto

    poslje mi se svidao i onaj mali sprint od 105 ks,al je bila slaba ponuda na trzistu

  15. #40
    Junior Member
    Datum registracije
    Dec 2010
    Postova
    1
    Rep Power
    0
    porsche 924 gts ja vozim već 10 godina i samo mijenjam pločice ulje remenje i svijećice a ima 2.0 motor i 340 konja nije original 340 konja nego uz male dorade potrošnja od 8 do 18 zavisi o nogi i nestidi se ni jednog bmw niti w korada vr6 a na 402 je 11 sekundi a to da je audijev motor u njemu rastavite pa probajte stavit koi dio od audije jedino paše leteći ležai stojeći i zupčasti remen i po vanjskom obliku blok je audijev ali glava i borung klipa hod klipa zaboravite te priče ko god da vam je to nasolio neka ga rastavi i pogleda malo. Što se mene tiče ja bi ga uvijek kupio ali ne 924 bez oznaka turbo ili gts ili gtr običnog sam imo i to je odličan auto ako je održavan ali da će 260 ić ma kaki na 190 do 200 mu je kraj i ni da ga j..... nebi više a ide ko malo bolji diesel

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •