Prikazujem rezultate 1 do 25 od 40

Tema: Porsche 924

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    encore
    Guest
    Vidio sam u oglasniku da se godišta kreču negdje od 75. do 87., a da je cijena negdje od 1500-2000eura do cca 4000eura. Čuo sam da ti auti ako su u krš stanju mogu pojest cijelo bogatstvo, ali opet ako ubodeš neki model sredine 80. i ako je u relativno dobrom stanju mogao bi pružiti dovoljno zadovoljstva. Ipak je to "Porš". Budući da sada vozim "srbina", molio bi vas da mi kažete ponešto o tom Porscheu. Dal bi vrijedilo za njega početi skupljat novac i nadati se da jednog dana osvane u mom dvorišu. Šta mislite???
    Evo slike:

  2. #2
    INTCP log dead
    Guest
    1. taj porsche nije porš jer ima audiev motor, pazite sad sa 1 bregastom ) )

    2. otraga ima bubnjeve ) )

    3. nema ni brojač okretaja

    4. bio je poznat kao porsche za žene

    Pa ti troši na to govno. Mislim da ti je pametnije da nabriješ srbina. Pružiti će više gušta.

    BTW ovaj audi-porsche je jedan od najodvratnijih sportskih auta ikad napravljenih.

  3. #3
    INTCP log dead
    Guest
    HEHE evo sad čitam, čak i njemci kažu za njega Hausfrauen porsche ) ) ) Koja socijala.

    Jedino valja ovjes i šasija.

  4. #4
    encore
    Guest
    ma znam znam ali ipak ako ništa drugo ako bi me netko pitao "koji auto imaš" rekao bi PORSCHE, haha . Sviđa mi se 928 Porš ali cijena za 85. je 3puta viša nego za 924. Meni nije loš ovaj auto, istina da ima nekih detalja u svom izgledu koji su "tako-tako", ali ipak porš za 2000eura, to bi se trebalo znati cijeniti...

  5. #5
    rale unlog
    Guest
    ali 928 je bio supercar za svoje vrijeme

    V8 i 300ks

    ne mogu se usporedivat

  6. #6
    encore
    Guest
    da rale imaš pravo ali kada se auti "nađu u godinama" npr. nekom poput mene nije bitno jel auti idu 280kmh ili 200kmh već je bitnije u kakvom su stanju. A 928 i 924 su stariji od 20god. A onda opet istina da je 928 jači, no stvar je u tome da je nekom poput mene (student bez prihoda) "lakše" skupiti 2000eura nego 9000eura za 928. Znate kak to ide - bake dajte mi malo, deda daš mi malo, mama tata daj ajde..., prodam jugo... Šalim se, čini mi se da ako već ciljam na ovakav auto (924) morati ću se negdje zaposlit i to fakat RADIT. ahh, možda bi trebao biti zadovoljan s jugićem...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •