Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: KRAH VW KONCERNA U HRVATA !!!!

  1. #1
    švabo je babo
    Guest
    upravo čitam kako vw ima pad prodaje, kako u hr već godina ne prati prve, francuzi uzeli primat, ljudi se školuju mijenjaju, ne žele više biti pod utjecajem idiota da je njemačko auto najbolje, ne žele preplaćivati 10 godina stare krševe preko 10.000 eura jer žele novije i ljepše sa klimom itd.
    Sada kada se zubak oglašava kako je među rabljenima konačno najviše vw-a mene jako zanima pošto su to više manje islužene dizelske krame koje zagađuju okoliš a cijene su im blesavo previsoko, mislim golf II dizlo 7.000 DEM 1987 godište !??!?!?!
    Kako će ti auti prolaziti ekotest ???
    Ja mislim da nikako i da će ponuda rabljenih vw i pad cijena bit toliko da ćete moći kupiti vw vozilo za dijelove onoliko koliko i vrijedi, znaći 100, 200 eura. U istom košu su naravno svi, pa i sveta krava audi. ) ) )

  2. #2
    VR6
    Guest
    Vidim da se ti radujes tome, jel ces i ti konacno moci kupiti pravi autic...

  3. #3
    Mazdohist
    Guest
    Znači istina je!
    Brat mi je nedavno bio na sajmu i vidio Golfa II D ´87 za 3500E!
    Rekao sam mu da ××××.

  4. #4
    radujmo se narodi
    Guest
    znaš iskreno čemu se radujem ? Životu.


  5. #5
    kike budalike
    Guest
    ti bi vr6 prvo mogao popraviti ili bolje reći srusiti pa nanovo sagraditi onu shupu u kojoj je stajala delta jer tamo niti magarca ne bih parkirao,a tek onda razmisljaj o autima.ovako si obicna sirotinja koja umjesto tepiha ima blatnjave podove i sve sta ima je pristup internetu i kenjaze plus kanta na usranom dvoristu. bolje zivi i kuci i nemaj auto,a ne sta zivis u stali i imas kantu.
    ali poslat ce kike carape! ) )

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •