Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: koliko često mjerite potisak na gumama

  1. #1
    Mićo
    Guest
    ????

  2. #2
    Dr. Strangelove
    Guest
    misliš na pritisak?.. trabalo bi što češće.. jer ja nakon mjesec dva provjerim i uvijek mi padne za 0,2-3 bara... kaže mi vulkanizer da je još gore kod ovih promjena temperatura -/ ...

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Prije sam provjeravao svaka dva tjedna tj. svaki drugi put kad sam išao na benzinsku. Onda sam skužio da to nema smisla tako često raditi (oscilacije u tom periodu su minimalne), pa sam produžio na svakih mjesec dana.

  4. #4
    CLIO SPORT
    Guest
    kada stavim nove gume gore...znaci jednom godisnje!!! (a nekad se zalomi da provjerim nakon 20tak tisuca km)


  5. #5
    bravo
    Guest
    cliofamoznisport bas si majmun.dabogda te kostala takva voznja.i guma i auta.
    kako mrzim majmune koji rade po principu toci i vozi.

  6. #6
    CLIO SPORT
    Guest
    majmun ti mama,orangutanu glupi! kada vozis Renaulta onda ne trebas nista provjeravat jer sve uvijek stima! pa nemam zbicane felge da ih moram svaki tjedan pregledavat! to sam radio prije 4 godine kada sam kupio prvi auto i vidio da to nema smisla........a pritisak u gumama se kod mene mijenja za 0.1 ili 0.2 bara u pola godine!!!


  7. #7
    cezy_
    Guest
    Strucnjaci briju nes,kao treba svaka dva tjedna,ali ja kontroliram svakih 4. do 5 tjedana.

  8. #8
    Girrari
    Guest
    Hehehe, ti Clio Sport zvučiš k'o Tušekica... hehehe )

  9. #9
    CLIO SPORT
    Guest
    mislis na tanju tusek???? kako to? (inace....ta treba mi je avion)

  10. #10
    T-IE
    Guest
    Pa zbori slično kao ti, al vozi VW.

  11. #11
    .........
    Guest
    da, ali ne razumije se u aute, nezna ni gumu promijeniti )

  12. #12
    bravo
    Guest
    normalno da se cliofamoznisport ukruti na tanju kad vozi tu nestabilnu spodobu ciji zadnji kraj pri naglom kocenju funkcionira na principu kretanja zmije.da nekvalitetu samog vozila ne spominjem.idi provjeri tlak u gumama konju!

  13. #13
    bravoII
    Guest
    nadam se da ces pronaci kakvog cavla na cesti i nakon sto ti se guma debelo ispusti,a ti konj to ne primjetis,lagano frknes negdi i skrsis se posteno.onda si zabij cijev za pumpanje u dupe i tamo provjeravaj priisak! famoznismajlic ) )

  14. #14
    CLIO SPORT
    Guest
    svaka ti dala bravo!!

    daj mi reci odkud ti to da zadnji kraj sporta phase II(to je ovaj novi redizajnirani) bjezi kod kocenja????????
    konju blesavi.....pritisak provjerim eventualno kada osjetim(kod ubrzavanja,kocenja ili vizualno) da je neka guma otpustila!!!!

    p.s. zasto se ne javljas svojim registriranim nickom????? vidim da si redovan na forumu i ziher si registriran

  15. #15
    ico
    Guest
    svaki mjesec dana!

    prije sam kao i girarri svaka dva tjedna ali fakat se nista ne promijeni za 2 tjedna! po mom mišljenju za sigurnost je najbolje 1 mjesecno provjeravati tlak pneumatika

  16. #16
    Yokosuka/
    Guest
    ..relativno niskoprofilne gume kao što su 195/50X15 kontroliram obavezno svaka dva tjedna pošto se ponekad dosta brzo vozim (ne po gradu),pa je taj točni pritisak vrlo bitan za brze vožnje (manje se troše i bolje drže)...

Slične teme

  1. Koliko često perete aute
    By petak in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 41
    Posljednji post: 06-03-2004, 11:16
  2. koliko često servisirate auto?
    By Mirel in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 41
    Posljednji post: 24-02-2004, 18:26
  3. Citroen automobili jel se često kvare?
    By Korine in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 17-09-2002, 08:10

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •