Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: ŽIDOVI-nekad žrtve fašizma danas FAŠISTI

ANTON
    Guest
    Interesantno,čovjek je kroz povjest težio da pobjedi životinju u sebi,očigledno nije uspio ostao je najveća životinja.Najbolji primjer su židovi.Narod koji je okusio na vlastitoj koži kandže fašizma a danas postao sinonim za FAŠIZAM.Ono što čine Palestinskom narodu (i muslimanima i kršćanima) je nezapamćeno u povjesti.
    Imam osjećaj da je to narod koji pravi nered na zemlji.

Ajde nas...
    Guest
    ...Antone reci ti meni, sta da Izrael radi?
    Priznat je od cijelog svijeta (osim vecine Arapa), pa sta da radi?
    Svima je poznato da je jediini cilj muslimansko/Arapskog/Palestinskog svijeta da unisti Izrael.
    Sta se Izraela tice nikakav im ne bi bio problem sve muslimane rastjerati sa zapadne obale i Gaze. Osim toga u Izraelu zivi 1,2 miliona Palestinaca/muslimana koji imaju sva gradjanska prava i ponasaju se civilizirano - demokratski - jer su se valjda naucili da se tako moze, treba i mora sa civiliziranim Zidovima!
    Pa...ajde reci sta da izrael radi...i da opstane naravno!

ma boli me
    Guest
    ××××× i za jednima i za drugima a i za trecima!
    eto sta ja mislim o svemu, nego kada cemo MI napraviti barem jedan korak naprijed to me brine....

s-pirovi
    Guest
    ..."ma kada..." Fred, netreba te to brinuti...brini se o sebi i da TI radis korake naprijed...drugo se rjesava...

Slične teme

1. ŽIDOVI PROTIV CIONISTA!!!
    By nikolajev in forum Politika
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 28-04-2006, 12:25
  2. Ko nekad u osam
    By Komšija in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 12-02-2004, 23:54
  3. Odgovora: 13
    Posljednji post: 18-05-2003, 15:46

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •