Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44

Tema: bio sam kod janeza

  1. #1
    GRANDTURISMO
    Guest
    bio sam neki dan u slo, išao malo po tim vulkanizerima, i svaka čast ljubazni, profesionalni. budući
    da sam razmišljao staviti OZ felge, kaže mi frajer nemoj OZ one su ti razvikane i mekane, kao uopće nisu kvalitetne. onda mi je nudio neke PLATIN koji vidim imaju po svim vulkanizerima po SLO. pa interesira me svi koji imaju OZ, da li ih dobro služe felge?

  2. #2
    bullit
    Guest
    Drugi komplet u 5 godina, izdrzale sve rupe i ostale zamke.

  3. #3
    Dom-Dom
    Guest
    Janezu nisu sve ovce na broju!
    OZ je kvalitetna felga, da nije tako ne bi bila u F1.Ja sam ih imao par kompleta i sve su bile OK.

  4. #4
    307
    Guest
    Evo ja imam par pitanja što se tiće alu felgi. Naime nisam ih još nikada imao, a namjeravam ih staviti na svoju 307-icu na proljeće. Ljetne gume su mi Goodyear eagle touring NCT3 195/65R15. Ne znam što napraviti. Staviti 15" alu felge na te gume ili ići na 16" pa uzet nove gume. Koje gume, felge? Gdje se može jeftinije proći. Dali se mogu negdje utopiti ove goodyearke vožene 5 mjeseci? I da mislim da imam na kotaču 4 rupe, a neki dan sam na OZ-ovoj net stranici gledao te njihove alu felge i velika većina ima 5 rupa. Dali se to da nekako riješiti ili moram kupiti felge sa 4 rupe?
    Još jedno pitanje, Prijatelj je nedavno kupio rabljenog Golfa 4 i isto razmišlja na proljeće staviti alu felge. A tip preko kojeg je kupio golfa mu je rekao da mu muže nabaviti 4 rabljene alu felge original VW sa ljetnim gumama 195/55 R16 za cca. 400 EUR. Jel to moguće i kakvo je vaše mišljenje o originalnim alu felgama (u mojem slučaju za peugeot 307) i dali se isplati kupovati rabljene alu felge?
    I da zadnje ali ne i nebitno. Nemam baš para za razbacivanje pa bih vas molio za neke umjerene prijedloge.
    Thanx svima na pomoći.

  5. #5
    INTCP log dead
    Guest
    To sa 4 i 5 rupa. Pa za svaki auto imaš određenu felgu. Naručiš za 307. Ako su 4 rupe bit će 4 rupe. Serrijske felčge su u pravilu skuplje od OZ i sličnih, a nisu bolje. Mogu se i nabavit dobre polovne, al treba imat oko i vidjet da li su reparirane ili udarene.

    Kad smo kupovali za 156 felge i gume utopili smo kod istog vulkanizera u Italiji za 300 dm stare 185 sa 10000 km skupa s čeličnim felgama i radkapama.

  6. #6
    mytbyte
    Guest
    Mislim da je OZ zastupljeniji u WRC-u, a u F1 je BBS.

    Bez obzira, ja škicam ove:


    ali nikako da pronađem cijene kod nas, Gabrekov site je u k...Mislim da je takve imao Peugeot na 206 WRC prošle sezone, samo bijele...

    Ja imam iste namjere kao 307 pa dajte ljudi, odgovarajte!!! )

  7. #7
    ico
    Guest
    iskustva s plavim oglasnikom i rabljenim felgama - KATASTROFA

    kao dobre su, dobre su i ono dodjes i vidis, nema veze jedno s drugim.

  8. #8
    _Stevo odlog.
    Guest
    Mytebyte vdio sam takve oz-jke na jednoj 206-ici u zagrebu i ××××no joj stoje. Bum kad dodjem doma metnul link od jedne 147-mice sa takvim felgama...

  9. #9
    CLIO SPORT
    Guest
    ta 206ica bordo boje?? kt rege i vozi neka treba? ....ako je to taj 206...stvarno ××××no izgleda s ovim felgama!
    i ove felge bi stavio medju top 3 naj!!!!! pogotovo bijele takve!

  10. #10
    _Stevo
    Guest
    Clio Sport neznam dal su KT rege i vozil ga je neki čupav lik. Videl sam ga u srijedu navečer kad sam išo iz Gavelle. Uglavnom svjetlonebeski plava boja. Ima takav jedan(te boje) u Ivaniću ali sa OZ-racing F1 EVO CUP felgama. Isto ××××no izgleda. Niti prenapadno niti prepičkasto.

  11. #11
    Sakuraba
    Guest
    Dal je ko vidil onu 206-icu nebesko plave boje na okupljanju alfista na Grobniku. Imal je na sebi bijele OZ superturismo felgice od 17 cola.
    ××××no je izgledal!!!!

  12. #12
    _Stevo
    Guest
    Evo ko što sam obećo. Alfica.
    Pitanje: kaj mislite koji je motor unutra




  13. #13
    Dom-Dom
    Guest
    Ovu Alfu vozi Petar koji radi u Max TT-u.Motor je 1.9 JTD. Šteta!
    Felge OZ Crono 18".

  14. #14
    CLIO SPORT
    Guest
    bullit......jel to ova alfa s tvojim chipom????????

  15. #15
    Doc.
    Guest
    Clio, pa ti je dom-dom napisao da je vozi tip s MaxaTTT.

    Dobre su te Crono, meni jedne od najljepsih felgi. I odlicno stoje Alfi, mada nikad nebi rekao da su 18 cola. ××××ga, u 18 cola manje vise sve fegle izgledaju odlicno.

    dom-dom, za tu Alfu si ti ono pricao? ooko 160 KS ?

  16. #16
    Dom-Dom
    Guest
    Je Doc to je ta.Sad jel ima 160 KS u to se ne upuštam , ali je nabrijana.
    A ove 18" na slici ne izgledaju tak velike , ali uživo se vidi veličina.Meni je žao kaj nema za Alfu bijelih Crono , i šteta je kaj je boja klasično srebrna , ali dizajn je nenad××××v.

  17. #17
    INTCP log dead
    Guest
    u što je dobra ova 147. I branici su joj odlični. Samo što bi bilo bolje da je 1.6 sa 160 ks. Ma felge se daju naručiti da naprave za 147. Pa netko mora bit prvi, pobogu. Čekaš više, al ih dobiješ. Pa mi smo za 156 naručivali felge koje se za nju još nisu radile. Pa su ih naručili i napravili prvi set za 156 )

  18. #18
    bullit
    Guest
    Je, to je ta. Imala je 145 ks, jel radjeno nesto u medjuvremenu, ne znam. Ali ionako je isla bolje od selespeeda.

  19. #19
    INTCP log dead
    Guest
    Vjerujem da je išla bolje. Već sam rekao da su sa 2.0 nešto namjerno kemijali da ga uspore i da ne bude preveć rupa između njega i 1.6.

  20. #20
    Puntocorse
    Guest
    Dom-dom postoje bijele chrono evolution,moj frend ih ima na Nissanu 100 nx-u. Osobno na svojem Puntu imam OZ superturismo corsa (bijele), felge su čvrste, večina auti na njima vozi kup utrke, tak da nema problema sa našim cestama i rupama.

  21. #21
    Dom-Dom
    Guest
    Jesu te Crono 17"?
    Kolko Nissan ima razmak rupa?

  22. #22
    Girrari
    Guest
    Puntocorse, koju dimenziju guma i felgi imaš?

  23. #23
    Puntocorse
    Guest
    Ovako, felge su 6x14 cola, gume yokohama a510 185/55/14. Ove dimenzije guma su tvornički propisane, no međutim malo su ipak previsoke pa bum ih zamjenil sa a539 185/50/14 da smanjim prijenos. Felga je inače teška 5,90 kg.

  24. #24
    Puntocorse
    Guest
    Dom-dom felge su 7x15 cola, razmak između rupa je 4x100. Felge je čekal oko tri mjeseca, tak da treba biti strpljiv i upecat ih kad se pruži prilika.

  25. #25
    Miataholic
    Guest
    Meni trebaju OZ Crono Magnesio(ili Superleggera) 8×17 sa 4×100 rupama,u Splitu mi kažu da to ne postoji!Zna li netko gdje da tažim?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •