Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Popravak i reparatura turbina

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Puntolino_
    Guest
    za audija A6 starije linija koji je ustvari 100 ali je malo redizajniran pa su ga krstili A6. Ima motor 2.5TDI sa 5 cilindara i 110Ks(valjda).
    Naime to je auto od mojeg budućeg tasta(valjda) i ima oko 150tkm. Počela je fućkati turbina, prije se nije niti čula, kad proradi čuje se onak fini zvuk fučkanja, meni je baš bilo dobro jer imaš osječaj da voziš neku pilu strašnu. Naime u švabiji su mu rekli da je popravak užasno skup, pa si sad moj tastek razmišlja kaj napraviti, prodati auto nemože jer bu svako kome nije granata oštetila sluh skužio da turbina nevalja, popravak košta, a opet ima stari auto kojem bu sve počelo krepavati...
    Dal neko zna za kolko bi se dala nabaviti nova, rabljena ili popraviti ova stara.
    Zahvaljujem unaprijed i napominjem da za cijenu popravka turbine u njemačkoj možeš kupiti dobrog yugića na jakuševcu

  2. #2
    bullit
    Guest
    Nije bas tako grozna situacija Puntolino. Oko 6000 kn i imas ju ful repariranu, sa 6 mjeseci garancije.

  3. #3
    SAAB
    Guest
    Otidji u Austiju i kupi turbo sa nekog udarenog Audi-ja (otpad). Dobiti ces sigurno fin turbo jeftino.
    Mozete ga promjeniti sami, samo ti trebaju dihtunzi za ulje (in & out) i gdje ispusni plinovi ulaze u turbo. NIJE NIKAKVA MUDROST !!!!

  4. #4
    bullit
    Guest
    Da naravno, nemas pojma kolko taj auto ima Km i kako je vozen i odrzavan. Kupis turbo, dodjes doma i crkne za tjedan dana, onda? Super posao, nema sta.

  5. #5
    Dom-Dom
    Guest
    Pitanje je da li je taj turbo u udarenom autu dobio po nečemu od udarca.
    A složiti turbo , pa to je pičkin dim , svaki Meho to na otpadu radi.
    Svašta SAAB takva glupost ti nije trebala.

  6. #6
    SAAB
    Guest
    Kada kupis neki dio na otpadu (bar ovdje u Svedskoj) imas garanciju. Promjeniti turbo nije mudrost, iako to neki "majstori" s foruma precjenjuju.
    Radim u Volvo-voj tvornici motora i znam o cemu pricam!!!!!!!

Slične teme

  1. da li se moze ugraditi turbina u auto koji ju nema?
    By rookie in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 28-03-2016, 21:15
  2. Popravak grijača stražnjeg stakla
    By nadimak in forum Auto servisi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 27-04-2004, 17:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •