Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 35 od 35

Tema: koliko ima konja???

  1. #26
    mentor odlog.
    Guest
    Mislim da nije pošteno sasuti drvlje i kamenje po čovjeku koji je poginuo na taj način. Većina nas ovdje na forumu piše s o natjeravanju a kad izađe ovakav članak u novinama proglase vozača konjem. ××××ga šteta je ljudi. Ali teško da bi se u takvom autu bilo tko vozio ko baba. Mislim da je čovjek bio previše napaljen (što na auto, što na cure) i nije se uspio suzdržati tamo gdje je to nužno.

  2. #27
    T-IE
    Guest
    Motor je 1.8 20V Turbo i ima inače 150ks, ali je baš za model Cupra sitno modificiran pa ima 156 ks.

    A što se tiče krivnje vozača slažem se u svemu što je Mentor napisao i bio bi licemjeran kad bi pljuvao po vozaču kad nekad i ja tako zabrijem i srećom bez posljedica (u zadnje vrijeme na svu sreću rijetko).

  3. #28
    V6
    Guest
    "robusna snaga 160 ks", kakva pa je to ?????????

  4. #29
    Sepra odlg.
    Guest
    ×××× vam pas mater licemjernu na forumu o autima vi raspredate da li je njemu trebao taj auto ili ne.

  5. #30
    sudac
    Guest
    daj sepra bolje ti da nekad zacepis svoju gubicu

  6. #31
    Imbra Grabarić
    Guest
    Je je svi smo pomalo licemjerni kad sudimo budali koja je ubila nekog. No i mi koji se brže povezemo ugrožavamo tuđe živote, prema policiji ugrožavamo sve samo zato kaj se krećemo po cesti!
    Ma konj je onaj koji ubije nekoga na cesti, a mi nismo zato jer je on mrtav a mi smo iz svakog zavoja do sad izašli živi

  7. #32
    znalac
    Guest
    po meni bolje da je takav konj poginu,ali steta jadne zenske koja nije ni kriva ni duzna,a sta se tice ovoga vozaca taj bi prije ili kasnija mozda bas u tebe skucao,pa bi onda pricao kako jadan nije htio i blabla,takvi s malo jacim pilama misle da je cijeli svjet njihov i da nema brzine koja moze njih sjebat,××××s ti te smradove kad on mora imat ibizu od 160ks,pa takvom debilu netreba cak ni sdi

  8. #33
    INTCP log dead
    Guest
    Znalac, daj mi dopusti da na ovoj tužnoj temi budem bezobrazan i kažem ti da si jedan veliki KRETEN.
    Zašto? Pokušaj dokučiti sam. U svakom slučaju si teška kretenčina.

  9. #34
    INTCP log dead
    Guest
    Nitko od vas ne zna šta se dogodilo i kako se dogodilo. Pretpostavljam da je cura koja je poginula, njegova cura, stoga isključujem da se kurčio pred njom ili pred ostale 2. Auto je nov što ne ztbnači da je ispravan, cesta je u kurcu, auto je tvrd. Dovoljna je jedna grba da se zadnji kraj odigne i usrani vw ovjes iznevjeri vozača. Pitanje je koliko je ks vozač prije toga vozio. Ne možeš ti skočit sa 60 ks na 160 ks pobogu. Puno je pitanja a malo odgovora.
    A vi kao ni novinari ne znate ni 5% tih malo odgovora, zašto, kako. To su samo pretpostavke.

  10. #35
    DKW_
    Guest
    Mislim da je po milijuniti put: puno konja, malo pameti...

Slične teme

  1. 200 plus konja bez 4x4
    By Black Knight_ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 122
    Posljednji post: 14-11-2004, 14:37
  2. Kolko ima konja...
    By Bodoo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 87
    Posljednji post: 06-02-2004, 12:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •