Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 35

Tema: koliko ima konja???

  1. #1
    lepi
    Guest
    seat ibiza cupra?? zanima me

  2. #2
    lepi
    Guest
    evo i slike


  3. #3
    Mazdohist
    Guest
    Koliko konja?
    Pa za ovoga vozača (što je več ostalo od njega) u svakom slučaju previše.

  4. #4
    lepi
    Guest
    ko ce neka cita ko ne nemora,ali to me zanima jer nisam siguran koliko je jaka i ujedno u tom autu jucer mi je jedan frend poginuo tu u rijeci,nismo bas bliski ali ga znam iz viđenjA,decko je skrpao zadnju paru da pribavi tu ibizu cupra,a ××××no jadno sta taj auto ima mozda tek najvise 10 dana,mucio se ko konj trazeci po italiji bas taj model ibize i eto sad je ima,evo vam cijeli tekst copy/past by novi list

    – Rijekom se jučer brzo proširila vijest o teškoj prometnoj nesreći, pravoj tragediji koja se dogodila u ponedjeljak u Dragi, oko tri sata ujutro, u kojoj su na licu mjesta poginuli mladi Krasičani Jasmina Rakipovski (25) i vozač Borut Pavletić (25). U istoj nesreći još dvoje mladih Krasičana teško je ozlijeđeno. Riječ je o Aniti Svatek (26) i Marku Dudi (20), koji su usprkos naporima liječnika i dalje u životnoj opasnosti.
    Prometna nesreća zbila se u 2.50 sati u Dragi, Pod ohrušvom, ispred kućnog broja 14, u trenutku kada je Borut Pavletić iz pravca Svetog Kuzma vozio u pravcu Vežice osobni automobil »seat ibiza« RI 951-KF. Ulaskom u lijevi nepregledni zavoj izgubio je kontrolu, vozilo se zanijelo i desnim bočnim dijelom udarilo u rubnjak, proklizalo na zemljani usjek te udarilo u betonsku ogradu kućnog broja 14. No, automobil se nije zaustavio – put smrti nastavljen je silovitim udarcem u sam ugao kuće, »letom« od doslovce 18 metara i udarcem u kameni zid od Suprug šokiran prizorom

    Prvi očevici, stanovnici s broja 14 Pod ohrušvom, kad su čuli strahoviti prasak, udarac u kuću, odmah su izjurili vidjeti o čemu se radi. Njihov šok zbog viđenog neopisiv je – od njih doznajemo i to da je auto nakon nesreće izgledao kao cabriolet, smrskan do neprepoznatljivosti. Nažalost, rekli su nam i to da nije prvi put da baš izlaskom iz ovog zavoja vozači udare u njihovu kuću, ali srećom ne s ovakvim posljedicama. – To je nešto neopisivo. Suprug je izašao van ne bi li pomogao, no danas ne može doći k sebi od šoka doživljenog noćas prizorom ispred kuće – obašnjava nam vidno potresena stanovnica kuće na broju 14.

    Na vrata doma Pavletićevih policija zakucala u 4 ujutro

    Domove obitelji Pavletić i Rakipovski u Krasici obavila je neizmjerna tuga... U razgovoru s utučenom mamom Boruta Pavletića doznajemo da je policija zakucala na vrata oko 4 ujutro, potvrdivši majčine najcrnje slutnje... No ni tada nije mogla ni htjela prihvatiti užasnu istinu o sudbini njezina sina, koji se samo nekoliko sati ranije maškaran radovao životu.
    Borutov mlađi brat Tomislav iako neizmjerno tužan uspio nam je reći kako je rekonstruirajući vrijeme kroz razgovor s ostalim prijateljima koji su bili u Domu, doznao da se ovo četvero mladih uputilo prema Rijeci kako bi nešto pojeli.
    Ono što je najtragičnije, iz mladalačkog veselja, ludovanja i radovanja maškarama po kojima se Krasica nadaleko poznata, sudjelovanja u zabavnoj emisiji o njima kao grupi »Krasica« – rođena je neizmjerna bol...

    Veselje zbog pobjede

    Krasičani ne mogu shvatiti da više nema četvero veselih, mladih ljudi. U nedjelju navečer gotovo svi članovi mašakarane skupine »Krasica«, kojoj je i stradala četvorka pripadala, sudjelovali su u snimanju zabavne emisije Kanala Ri »Čakavski maškarani maraton« u kojoj su im »protivnici« bili grupa »Viva – Ri«, a iz igre je baš »Krasica« izašla kao pobjednik.
    – Radovali smo se maškaranom natjecanju. Nakon što je emisija završena, svi mi koji smo bodrili našu ekipu otišli smo nazad u Dom na Krasicu kako bismo se proveselili i proslavili uspjeh – priča nam Gordana Kovačević, voditeljica maškara s Krasice. – Okupili smo se oko 23 sata, a ja sam grupu i Dom napustila oko ponoći. Što je dalje bilo, ne znam. Doznajem da se Borut u društvu Jasmine, s kojom se druži od djetinjstva i zajedničkih školskih dana, te Marka i Anite uputio u pravcu Rijeke.

  5. #5
    KAM&K
    Guest
    Nekakvih 170 ja mislim.

  6. #6
    Koko
    Guest
    Jednostavno, idiot. Ne samo da je ubio sebe već skoro i sve ostale u autu. Cura mrtva, a dvoje u životnoj opasnosti. Tko zna, možda ostanu invalidi do kraja života. Sudeci po tome kako auto izgleda bila je to gadna brzina. Koliko je oraničenje na mjestu nezgode, tko je u autu bio vezan, da li je vozač bio trijezan?
    ×××××rije koje radi današnja mladež, pogotovo nakon što se dokopa brzog auta jednostavno nisu normalne. Gdje je tu vozačka kultura, odgovornost? Da li su ljudi svjesni da za tako nešto, da i ostanu živi, mogu upropastit ostatak svog života guleci par godina u zatvoru ili hodajuči uz pomoć štaka do kraja života.

    Zar je nakon ovako nečeg bitno koliko je auto imao konja? Glupo pitanje. Zaista glupo...

  7. #7
    Hondo_
    Guest
    O mrtvima sve najbolje, ali ja bih rekao da je jedan konj sjedio za volanom.

  8. #8
    V6
    Guest
    svakome se to može dogoditi, svako ko potegne preko "stotke"....

  9. #9
    bullit
    Guest
    1.8T 20V, 156 Ks

  10. #10
    T-IE
    Guest
    Tamo gdje su doživjeli nesreću bi ograničenje trebalo bit 30km/h jer je cesta užasna, grbava, a prolazi tik do samih kuća, uz to je i uska pa kad je u potpunoj funkciji (sad nije jer je zatvoren priključak na magistralu), jedva se mimoiđu 2 busa gradskog prijevoza. Sve u svemu nije baš mjesto gdje se može divljat. A mora da je šus bio strašan. Auto je neprepoznatljiv. Užas.

  11. #11
    LaNciA
    Guest
    uU Rijeci se uopste nemoze voziti normalno ceste su tako lose da nisu ni za ×××××.A tek kad pada kisa ili kad je cesta iz bilo kojeg drugog razloga mokra toliko je klizava zbog "ULJA" koje starija auta gube prilikom voznje ili ona koja stoje pokraj ceste.kao da vozis na ledu.......

  12. #12
    primjer
    Guest
    Facts:
    Typ: Seat Ibiza Cupra, Bj. 1997, ca. 165 PS mit Sportnockenwellen und angepaßter Motorelektronik
    Räder: Platin P3 VA: 8x17 Zoll mit 205/40-17 ; HA: 8x17 Zoll mit 205/40-17
    Fahrwerk: KW-Gewindefahrwerk
    Auspuff: Supersprint Vor- und Nachschalldämpfer mit 100-Millimeter-DTM-Endrohr
    Spoiler: Sportgrill von AHG, Scheinwerferblenden
    Interieur: Schaltknauf, Türpins, Heizungsdrehknöpfe aus Alu, Grundig-Radio mit CD-Wechsler, 300-Watt-Endstufe, Baßtube
    Extras: Felgendeckel von RH Alurad, Karosserie rundum gezogen, Lufthutze
    Infos unter: Tel 03 60 27/7 05 87

  13. #13
    primjer2
    Guest
    IBIZA 2.0 CUPRA SPORT
    ENGINE 2.0litre (1984cc), 16 valve, DOHC,
    POWER 110kW@6000rpm
    TORQUE 180Nm@4600rpm
    TRANSMISSION 5 speed manual, with EDS traction control
    FUEL PULP, 45 litres Multi point EFI
    LENGTH/WIDTH/HEIGHT 3846/1640/1409mm
    WEIGHT 1100kg
    BOOT CAPACITY 270-820 litres
    PERFORMANCE
    Maximum speed 215km/h
    Acceleration
    (0-100km/h) 7.9sec
    STEERING Rack and pinion with collapsible tubular shaft, power steering
    Turning circle 10.9m
    SUSPENSION Stabiliser bars front and rear
    Front Independent McPherson strut with wishbones
    Rear Torsion beam axle with trailing arms
    WHEELS/TYRES Alloy 6.5Jx16"/195/45R16
    BRAKES Two independent diagonal circuits, ABS anti lock brakes
    Front Ventilated discs
    Rear Discs

  14. #14
    HGT
    Guest
    Tamo je cesta preuska ga ganjanje, a busevi koji voze onuda uopće ne usporavaju. Auto izgleda užasno.

  15. #15
    znalac
    Guest
    to ti je kad jaranu das malo jaca kolica u ruke,za takve seljacine i biciklo je prebrzo,jaa sta bi mu radio da sam policajac da je ostao ziv,odrezao bi mu prvo jaja,e majku mu koje dobre trebe je sjebao,ja sam lično poznavao ovu koja je umrela,jao dami ga uhvatit kretena glupoga,ljudi morao sam se malo ispraznit,ljut sam ko pas

  16. #16
    francus
    Guest
    Tämän sivun tarkoitus on että vanhojen autojen kanssa ahertavat ja siinä apua tarvitsevat saavat julkisen ilmoitustaulun avunpyynnöilleen. Allaolevaan listaan voi kuka tahansa lisätä omat avunpyyntönsä/aputarjouksensa yhteystietoineen tai ilman. Sivu päivittyy automaaattisesti, mutta jos lisäyksesi ei näy, niin paina selaimesi "Reload"-nappia. Homma käy seuraavasti: valitse listasta automerkki, johon asia liittyy. Mikäli haluamaasi merkkiä ei ole listassa, valitse Muu automerkki. Lisää myös auton malli ja vm. ja kirjoita, millaista apua kaipaat/olet tarjoamassa sille varattuun kohtaan ja lisää yhteystietosi rivin loppuun ja paina "Lisää tiedot"-näppäintä. Voit vastata avunpyyntöön joko listalle tai mahdollisten yhteystietojen kautta. Allekirjoittanut ei vastaa listalla olevien tietojen oikeellisuudesta vaan käyttäjien omalla vastuulla on tarkistaa tietojen

  17. #17
    _Stevo
    Guest
    Kaj nije bila verzija 1.8 sa 136ks??

  18. #18
    Dom-Dom
    Guest
    Da Francus potpuno se slažem s tobom, sve je točno kako si napisao. )

  19. #19
    ??????????
    Guest
    od kuda ti sad to??? provjereno radi se o rijetkom primjerku,ibiza cupra,bila je ful ljepa crna,spustena,orig. felge nije lose izgledala,samo sta sam mislio da je to jace bar 210ks,a kad sad ovi kazu 155ks,nije to bas nesto,stvarno trebas bit ×××××× s takvim autom izletit,moje saucesce

  20. #20
    CLIO SPORT
    Guest
    ovako.....IBIZA CUPRA je imala 1.8t i 156 konja, a u samo par stotina komada je napravljena i IBIZA CUPRA R sa 1.8T i 180 konja koja se prodavala samo na neka trzista (ovaj sa 180 konja je u TOP GEAR testu sa cliom sport)!!!!!!


  21. #21
    cezy_
    Guest
    To smo vec obradili,ali cu ponovit.Za nase ceste Panda750 "UVRGLAVE".

  22. #22
    Dom-Dom
    Guest
    Pa i s njom se možeš zabiti u stup ili pokupiti pješaka na zebri.
    Samo treba imati malo mozga i to malo treba pametno staviti u funkciju.
    Ali ×××× ga kad se sjednu ××××ce u auto , onda proradi muški ego i evo ti ××××××.....

  23. #23
    cezy_
    Guest
    Ovo si dobro reko,samo treba imat mozga!
    U biti nemam nis protiv takvih kaj se vole kurcit pred komadima,svi smo skoro takvi,samo nezelim ostat bez nogu,zato kaj Joza ima komada u autu il si je malo popil.

  24. #24
    lepi
    Guest
    copy/past isjecak by mup-ovu izvjesce

    Brzina iznad dopuštene

    »Seat ibiza« u kojem su poginuli Borut Pavletić i Jasmina Rakipovski bio je automobil novijeg datuma i proizvodnje i, kako doznajemo u PU primorsko-goranskoj, vrlo rijedak tip auta koji se rijetko mogao vidjeti i na hrvatskim prometnicama, robusne snage od 160 konjskih snaga. Premda prometni vještaci tek trebaju učiniti stručan dio posla, utvrditi put automobila, postoji suglasnost u stručnim krugovima da je brzina bila iznad dopuštene

  25. #25
    lepi
    Guest
    slika

Slične teme

  1. 200 plus konja bez 4x4
    By Black Knight_ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 122
    Posljednji post: 14-11-2004, 14:37
  2. Kolko ima konja...
    By Bodoo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 87
    Posljednji post: 06-02-2004, 12:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •