Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 45

Tema: Citroen pokopao Peugeote!

  1. #1
    Rally
    Guest
    Izgleda da 206 gubi dah!

  2. #2
    206-os
    Guest
    Peugeot se sam pokopao tj. Groholm je udario u stijenu i morao odustat..inace citroen je vrlo jak i jedini je pravi konkurent Peugeotu..

  3. #3
    cezy_
    Guest
    Ispravak netocnog navoda.Citroen nije nikakav konkurent peugeotu,nisu cak ni blizu.Znamo da je Citroen najbolji auto na asfaltu,dakle pomest ce jos catalunju,njemacku,corsicu i san remo,a na zemlji i na snjegu nemogu ni skode pratit.Peugeot ima ukupno najbolji paket,zato je moj tip za ovu sezonu opet Gronholm.

  4. #4
    DKW_
    Guest
    Eeee, kad bi to sve bilo onako kako izgleda na TV i na rezultatima..

    Istina je totalno drukčija:

    1. Peugeot i Citroen su JEDNA FIRMA: PSA.

    2. Peugeot je osvojio već 3 titule svjetskog prvaka i povećao si je image 400% u svoje marketinške svrhe.

    3. Red je malo, moji direktori, da podignemo Citroen - Ajmo uložit sad milijune u Citroen: najbolja tehnologija, 5 milijuna eura Colinu McRaeu i još tolko Sainzu i naravno da sve ide do jaja...
    4. Zaključak je: politika i para vrte....

  5. #5
    piquet
    Guest
    čisto sumnjam da će citroeni pomesti asfalt jer ipak za peugeot vozi psiho panizzi.
    by the way za koji ××××× služi forum f1 rally nascar.

  6. #6
    cezy_
    Guest
    Ma kakav Panizzi,pa bio je 13-ti dok nije odustao,cak je Auriol u skodi bio brzi.

  7. #7
    piquet
    Guest
    ne govorim šta je bilo već šta će biti.
    inače panizzi nikad nije dobro vozio monte sa peugeotom.

  8. #8
    DKW_
    Guest
    Baš me zanima koliko su Auriolu dali da pređe u VW/Škodu.....

  9. #9
    Doc.
    Guest
    Tako nekako sam si ja to protumacio, kao i DKW. Citroen je kralj asfalta i tu ce odnjeti sve pobjede. Na drugim podlogama mislim da Citoren jos nije niti nastupao. Ove godine definitivno pobjedjuje Citroen u ukupnom poredku jer ima i najbolje vozace.
    I to mi je posebno drago jer kad bi opet 206 pobjedio, onda bi imao 4 uzastopna naslova i dosta se priblizio Integralki koja ima 6 uzastopnih naslova.

  10. #10
    T-IE
    Guest
    Ne vjerujem da su ga previše platili.

  11. #11
    VR6
    Guest
    Po informacijama koje ja imam, Sainz je u Citroen dosao prvenstveno zbog toga jer je za sobom dovukao neke sponzore, one "plave" boje na Citroenu.

    Kako ce se Xsara WRC ponasati na drugim podlogama, vec ce se vidjeti na sljedecem rally-u (Svedska).

    I kad se vec spominje Delta Integrale, Citroen je zauzeo prva 3 mjesta u Monte Carlu, sto je zadnji put uspjelo Lanciji 1989 godine.

  12. #12
    DKW_
    Guest
    Lancia još uvijek ima najviše naslova u WRC i to još sa Fulviom HF i Stratos, a vidi gdje je sad.... koma...

  13. #13
    cezy_
    Guest
    Nema sanse da citroen bude ukupni pobjednik,jel tesko je na temelju kitcar-a napravit wrc koji je na svim podlogama brz.Prosle godine su nastupili i u svedskoj i keniji,i u engleskoj,i na tim terenima mogu konkurirat samo skodi i hyundaiu.

    Dkw,iako politicki gledano imas pravo,puca peugeot i ove godine na naslov.Zato su i dovukli Marlboro,a imaju i najbolju vozacku postavu.Dva vrhunska ako ne i najbolja allroundera,jednog strucnjaka za snjeg i zemljane terene i jednog za asfalt.
    A za Lanciu se nemorate bojat nitko ih nikad nece stici.

  14. #14
    V6
    Guest
    peugeot je postao jak na snijegu i blatu jer je konkurencija "slavnih" subarua u evija 7 otišla malo u prošlost...Već vidim klince za kojih par godina uuuuuuuuhhhh peugeot, uhhhhh xsara WRC.....ma kakav subaru u evo ili tek pretpotopna deltona.... )
    Mislim da će xsara biti pobjednik, Groholm je faca koji se pojavio u pravo vrijeme na pravo mjestu u pravom bolidu, a konkurecija u fordu i sl. zaspala. Sada je drugačije. !!!

  15. #15
    NOS
    Guest
    Prika ako mislis da je citroen dostiga peugeote gadno si se zajeba. Jedna greska Groholma nece im donit ni pobijedu ni konstruktorsku nagradu. Prisjeti se s koliko je bodova peugeot dobio zadnju sezonu

  16. #16
    V6
    Guest
    "će bumo vidli"

  17. #17
    General Kong * * *
    Guest
    Ehem,Panizzi je prije starta dobio 60s penalizacije.
    Monte je poznat po mnogo cemu,a mozda najvise po tome da se po rezultatima Monte-a,vrlo slabo sezona poznaje.
    Citroen ce ove godine biti zaista jaka momcad,a Pugovi ne bi trebali vise biti tako bolesno dominantni.
    X-faktori,El Matatdor Sainz,i SWRT ekipa sa Solbergom i Makkinenom su moji favoriti,a tone godina potrosene na pracenje wrc-a bi se trebale barem pokazat na kladi..
    Pozdrav svima...

  18. #18
    piquet
    Guest
    gospodine generale daj malo svoje mišljenje za švedsku za kladu. prošle godine sam aktivno kladio formulu u psk sa dobrim plusom (koji bi bio i bolji da nisu ferrariji sjebali austriju i usa). propustio sam ponudu za monte carlo ali ću sada biti prisutan na svakom rallyu jer su bili korektni kofići za mc. mislim da bi dobar ulet mogao biti rovanpera među prvih tri (recimo kofić 4.00)

  19. #19
    General Kong * * *
    Guest
    ..ne bi ja na Rovanperu stavio ni kiselo zelje kamoli nofce..
    Svedska..ummm,mislm da je svaka klada na Sainza u prvih 3,vrlo realna.
    Subaru ekipa je rizicna skupina,ali vjerujte mi ljudi taj auto ima nemili potencijal koji unistava losa sreca,Solbergovo neiskustvo(ali je brrrrz..),Tommi nije bas prepun optimizma i motivacije,eh da i stoje na 4 pirelli gume
    Ja bi stavio,Makkinen 1-5(Solberg ce se vjerovatno skrsit jos par puta u startu sezone),Sainz 1-3,
    Gronholm pobjeda,Burns 1-3
    nesto u tom stilu,tesko je sada jos govoriti,nek prodju jos 2-3 relija,pa cemo znati vise.
    Ocekujem da Subaru SWRT pojuri,ovaj put s rezultatom.

  20. #20
    piquet
    Guest
    rovanpera 2001. pobjednik 2002. drugi tako da se isplati staviti po meni na njega pinku punku. u psk je ponuda bila samo za pobjednika i prva tri. da li koja druga klada ima opširniju ponudu?

  21. #21
    General Kong * * *
    Guest
    Mislim da S-Sport ima 1-5.
    Ako bude snjega mozda Rovanpera pojde nekam,ali cisto sumnjam-da bi dobio kladu na Harija,mora biti brzi od McRae-a,Sainza,Gronholma,Burnsa,Makkinena,Solberga,Marti na(moze i on kad hoce)..
    OK svakako ce,biti razbijanaca,odustajanja,kvarova etc...ali oni se isto mogu desiti i Rovanperi,s tim da mi je on najslabija kombinacija od gore navedenih.

  22. #22
    piquet
    Guest
    evo izašli su kofići za rally švedska.
    ima li ko kakve prijedloge?
    ja razmišljam jedno tri listića odigrati pa će i gledanje biti zanimljivije.

  23. #23
    piquet
    Guest
    pošto baš niste bili od pomoći odluka je pala - rovanpera, mcrae, makinen među prva tri (svaki svoj listić)

  24. #24
    huki XM
    Guest
    Citroen-Peugeot-Citroen-Peugeot-itd.....
    Motori isti,ovijes isti,mijenjači isti,ostaviš vrhunske vozače,promijeniš karoseriju dobio si citroen WRC.
    Promijenilo se nije ništa i realni su rezultati.
    Činjenica je da su to ipak FRANCUSKI auti. )

  25. #25
    T-IE
    Guest
    Na Gronholmu je koef. 1,65. Iz principa se nebi kladio jer je bezobrazno mali.

Slične teme

  1. Citroen XM
    By VR6 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 46
    Posljednji post: 28-01-2003, 22:45
  2. Citroen PLURIEL,Novi Berlingo,Citroen C-AIRDREAM
    By citroen-fan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 13-09-2002, 20:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •