Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 67

Tema: Gospodar prstenova

  1. #1
    Mazdohist
    Guest
    U zadnjih 10-15 godina među veliki njemački dvojac ugurao se i Audi, pa tako danas BMW, Mercedes i Audi (njemački trolist, kako ih nazivaju) vode borbu u gotovo svim klasama. Čak su se lijepo raspodjelili i u najvišoj klasi. Mercedes ima Maybach, BMW Rolls-Roycea, a Audi (VW) ima Bentley.

    Audi A3 iako uskoro dobiva nasljednika i dalje ima najzavodniji izgled u klasi (uvjerio se osobno).

    Audi A4 nesumnjivo je strašan auto ali mi je mali dosadnog dizajna.

    Po izgledu u visokoj klasi jedino mi je stara 7-ica (nakon facelifta) bila ljepša od starog A8.
    Današnja 7-ica nikako da mi "sjedne", S-klasa mi je tako-tako, ali novi A8 mi je ZAKON!

    A što se tiče A6, iako i sami Audijevi ljudi kažu da su zbog zaobljenog stražnjeg kraja izgubili dobar postotak kupaca, meni je između ostaloga i baš zbog toga odličnog izgleda.
    Naravno, i u toj (višoj srednjoj) klasi borba se vodi u motorizaciji, konjaži, brzini,....
    Tako Audi kao konkurenciju M5 i E-klasi AMG nudi pravu zvijer, gospodara prstenova, kako su ga prozvali......RS6.
    450KS, 560Nm, 4,8s-100km/h

  2. #2
    Mazdohist
    Guest



  3. #3
    Dom-Dom
    Guest
    Da, samo kaj je Maybach izvorno Mercedesov , a ovi ostali dotepenci guraju nos tamo gdje im nije mjesto , u takvim ikonama auto industrije kao što je Rolls ili Bentley.Samo pogledaj što je BMW napravio od novog Rollsa , jurišno vozilo tj. tenk koji je dizajnirao sigurno ona spodoba od Banglea.Sramota!

  4. #4
    Black Knight_
    Guest
    Ali su dobro slozili minija u BMWu

  5. #5
    Mazdohist
    Guest
    Istina, novi Phantom je dosta "tenkast" ali ako pogledaš malo prošle modele, jedini netenkasti Rolls je Silver Seraph. Svi ostali su kao tenkovi, kutijasti, ogromni.
    Kako bi pokazao Maybachu tko je tu gazda valjda je morao izgledati tako....puno strahopoštovanja.
    Maybach mi isto po izgledu nije bog zna što.
    Prema Phantomu izgleda kao milo mače.

  6. #6
    Dom-Dom
    Guest
    Je Bleki Mini je super , samo je pitanje kolko taj Cryslerov motor bude trajan.Vjerujem da ga vlasnici Minija sigurno ne štede.I još Mini je bezobrazno skup auto.Cooper S košta preko 25000€ , a još niti klimu ne dobiš.Sramota.
    A za 25000€ se može dobiti puno bolji auto, pa čak i rabljeni ( može i njemački) ) .

  7. #7
    ...............
    Guest
    ružno je ovo čovjeće !!!!


  8. #8
    ..............
    Guest
    šta je tu lijepo ???
    Ova tablica ko komad kartona???
    Ova polu-svjetla otraga ??
    ILi ovaj dio prefarban, pa rezom prelazi na crnu plastiku kao da je netko kasnije skinuo selotejp ???
    Kakvi su to rezovi u lakirnici bili ?
    Cijeli auto liči na dupe, model prije je bar ličio na auto a ne oklopnjak.
    Grdi je do boli.

  9. #9
    VR6
    Guest
    A3 je kao sto kazes jos uvijek najpozeljniji, cak medju najljepsim u klasi.

    Imam spy slike novog modela, lici malo sprijeda na Fiat Stilo, ali mnogo ljepse izveden. Najavili su novi model A3 u RS3 verziji sa 4x4 i oko 300 KS, to ce biti kralj u klasi...

    E vidim gore neko stavio sliku A6, taj mi je trenutno najljepsi u klasi, pored Peugeota 607 i nove E klase...

  10. #10
    ...............
    Guest


    Talijani to umeju bolje, bilo je farbe za cijeli auto ! ) )

  11. #11
    ....................
    Guest



  12. #12
    ....................
    Guest

  13. #13
    Mazdohist
    Guest
    Daleko najružnija kombinacija je bijeli auto sa crnim branicima, bez obzira na model. I sad si ti (.....)baš morao naći takvu sliku A6.

  14. #14
    Girrari
    Guest
    Mazdohist, pa ne mogu vjerovat da si ti napisao, citiram: "najzavodniji izgled u klasi" za Audi A3.

    Taj auto je bio bezličan kad je izašao, a danas više ne liči ni na šta. Samo u S varijanti izgleda pristojno.


    Jedini Audijevi modeli koji su mi fakat odlični su Allroad i stari A4.


    Kaj se Minija tiće; vidio sam u brojnim auto revijama da mu pod minus stavljaju kvalitetu i završnu obradu Ako za auto te klase istreseš toliku količinu love onda fakat očekuješ perfekciju. Ajde, ja mu to toleriram jer fakat izgleda fantastično, ali mislim da bi drugi, manje tolerantni, kupci mogli biti jako bijesni.

  15. #15
    600
    Guest
    Mislim da je ovo ipak najopakije lice u toj klasi!


  16. #16
    Girrari
    Guest
    Je Shewa, slažem se s tobom! Taj M5 je pre××××n ili kako bi DKW rekel over××××ed!!!

  17. #17
    600
    Guest
    Pa to zgleda ko da ždere cestu, a ne onaj plahi Merc ili Audi!

  18. #18
    Doc.
    Guest
    Audi A3 iako uskoro dobiva nasljednika i dalje ima najzavodniji izgled u klasi (uvjerio se osobno).

    Ovakve gluposti je znao samo VR6 pistai. Taj auto je vrijeme pregazilo cim se pojavio. Jad, bijeda i ocaj od dizajna. Mora da su taj dan kad je dizajniran A3, cijelom dizajerskom timu prepolovili placu pa je to bila osveta!

  19. #19
    VR6
    Guest
    Gdje nadje tu sliku 600, to se neko igrao u Photoshopu i unakazio ga...


  20. #20
    T-IE
    Guest
    Jedini Audi koji mi je ružan je A2, a ostali su lijepi ili ok.

  21. #21
    Mazdohist
    Guest
    Samo malo......pravi ste vampiri!

    Pitajte malo djevojke (na njih sam mislio kad sam napisao najzavodniji) ako im se sviđa A3.
    Prijatelj mi ga vozi i več sam toliko puta doživio riječi pohvale, oduševljenja od strane cura, prolaznica, prijateljica,...

    Da se razumijemo, meni osobno A3 nije ništa posebno.

  22. #22
    _Stevo
    Guest
    M5 mi je jedini ok u toj klasi zato jer ima manualni mjenjač.

  23. #23
    Dom-Dom
    Guest
    Društvo , ja mislim da moramo hitno sazvati sjednicu SZ , jer je neprijatelj počeo jako dejstvovati u našim redovima ( čitaj švabofili).
    Kontrarevolucionarne snage polako , ali sigurno uništavaju naše društvo.
    Pa ko bre stavi ovaj BMW?
    ) ) ) ) )

  24. #24
    Mazdohist
    Guest
    "Gospodar prstenova" odnosi se samo na Audi.
    Inače, da moram birati između RS6, M5 i E55AMG, bez razmišljanja bih odabrao M5.
    Ipak, najhebeniji je.

  25. #25
    Mazdohist
    Guest
    ...ili ovako nešto....

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •