Prikazujem rezultate 1 do 25 od 67

Tema: Gospodar prstenova

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Mazdohist
    Guest
    U zadnjih 10-15 godina među veliki njemački dvojac ugurao se i Audi, pa tako danas BMW, Mercedes i Audi (njemački trolist, kako ih nazivaju) vode borbu u gotovo svim klasama. Čak su se lijepo raspodjelili i u najvišoj klasi. Mercedes ima Maybach, BMW Rolls-Roycea, a Audi (VW) ima Bentley.

    Audi A3 iako uskoro dobiva nasljednika i dalje ima najzavodniji izgled u klasi (uvjerio se osobno).

    Audi A4 nesumnjivo je strašan auto ali mi je mali dosadnog dizajna.

    Po izgledu u visokoj klasi jedino mi je stara 7-ica (nakon facelifta) bila ljepša od starog A8.
    Današnja 7-ica nikako da mi "sjedne", S-klasa mi je tako-tako, ali novi A8 mi je ZAKON!

    A što se tiče A6, iako i sami Audijevi ljudi kažu da su zbog zaobljenog stražnjeg kraja izgubili dobar postotak kupaca, meni je između ostaloga i baš zbog toga odličnog izgleda.
    Naravno, i u toj (višoj srednjoj) klasi borba se vodi u motorizaciji, konjaži, brzini,....
    Tako Audi kao konkurenciju M5 i E-klasi AMG nudi pravu zvijer, gospodara prstenova, kako su ga prozvali......RS6.
    450KS, 560Nm, 4,8s-100km/h

  2. #2
    Mazdohist
    Guest



  3. #3
    Dom-Dom
    Guest
    Da, samo kaj je Maybach izvorno Mercedesov , a ovi ostali dotepenci guraju nos tamo gdje im nije mjesto , u takvim ikonama auto industrije kao što je Rolls ili Bentley.Samo pogledaj što je BMW napravio od novog Rollsa , jurišno vozilo tj. tenk koji je dizajnirao sigurno ona spodoba od Banglea.Sramota!

  4. #4
    Black Knight_
    Guest
    Ali su dobro slozili minija u BMWu

  5. #5
    Mazdohist
    Guest
    Istina, novi Phantom je dosta "tenkast" ali ako pogledaš malo prošle modele, jedini netenkasti Rolls je Silver Seraph. Svi ostali su kao tenkovi, kutijasti, ogromni.
    Kako bi pokazao Maybachu tko je tu gazda valjda je morao izgledati tako....puno strahopoštovanja.
    Maybach mi isto po izgledu nije bog zna što.
    Prema Phantomu izgleda kao milo mače.

  6. #6
    Dom-Dom
    Guest
    Je Bleki Mini je super , samo je pitanje kolko taj Cryslerov motor bude trajan.Vjerujem da ga vlasnici Minija sigurno ne štede.I još Mini je bezobrazno skup auto.Cooper S košta preko 25000€ , a još niti klimu ne dobiš.Sramota.
    A za 25000€ se može dobiti puno bolji auto, pa čak i rabljeni ( može i njemački) ) .

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •