Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 45

Tema: Alfa SZ

  1. #1
    Black Knight
    Guest
    Vidio ju, vozio se pored nje. Rega ZG-0010 SZ cini mi se, naravno crvena.

  2. #2
    Girrari
    Guest
    I kak ti se sviđa "Il monstro"?

  3. #3
    Black Knight
    Guest
    Do jaja je alfa SZ

  4. #4
    Dom-Dom
    Guest
    Ja to kod nas nisam nikada vidio.Svaka mu čast ko to vozi.A da vidim na cesti to "čudo" valjda bi svršio.

  5. #5
    Br0ck
    Guest
    Nije crvena ali....dobraaaaaaaaa!!!


  6. #6
    _Stevo
    Guest
    Meni je taj auto, bar po slikama - ružan. Ak ju ikad vidim u živo onda ću dat sigurno drukčiji(a možda i ne) odgovor.

  7. #7
    Girrari
    Guest
    Rađen je da bude brutalan, a ne lep. Kako bi rekao Bullit, tu leži njegova "ljepota"!

  8. #8
    alfist_zg odlog.
    Guest
    Hehe...ja vidio upravo tu, gledao ju izvana i iznutra, pricao s vlasnikom...hehe, slobodnim zidarima sam to vec prepricao...
    negdje prije nove godine sam bio na pumpi i ao svoju Vespicu i vidio nesto crveno sa Alfa znakom na volanu da se progurava kraj mene...i nisam mogao vjerovati da je to Alfa SZ...ja sam je vidio jedanput u Italiji prije valjda deset godina, ali ne u voznji nego na parkingu.
    Uglavnom otisao sam do tipa(neki mladji , jako simpatican) i pitao ga kako ju je uspio dofurati ovdje jer me pogotovo iznenadilo sto je imala HR tablice....on se samo smjeskao i reko je da je imao dosta ×××××rija , ali da je nakraju uspio i reko mi je da ju je citiram:"nasao u Svedskoj na nekoj akciji...", stogod to znacilo..uglavnom reko mi je da slobodno je pogledam i onda sam malo bacio pogled ali mi se jako zurilo pa nisam stigao ga jos ispitati...
    sta je je, nije remek djelo dizajna, uzivo je ljepsa, to sam znao jos kad sam je vidio onda u Italiji, ali me jako ugodno iznenadila unutrasnjost...savrsenstvo!!
    upravo onako kako treba izgledati sportski auto barem u ovoj njegovoj, cijeli je interijer u bez boji, ma predivno...

  9. #9
    Br0ck
    Guest
    Na ovo si mislio...?





    Evo jos malo...







    Prekrasno!

  10. #10
    206-os
    Guest
    Svaka cast alfi i alfistima ali ovo meni bas nije nesto najbolje i najljepse sto alfa moze napravit..auto je jednostavno ruzan..kao sto je vecini vama alfista ruzan npr. jedan evo VII ili jedna impreza..to je dokaz da emocije jako djeluju na vasu prosudbu..eto, nije mi namjera bila nikog vrijedjat ili tako nest, sam sam se osvrnio na ovu temu..vam ce i dalje ta alfa biti lijepa i impreza ruzna kod mene obrnuto i gotovo..pozdrav

  11. #11
    T-IE
    Guest
    Izgleda kao neka futuristička Lada... )

  12. #12
    VR6
    Guest
    Tako je 206...

    Impreza i EVO VII nisu najljepsi, ali nisu ni ruzni, za razliku od ove rugobe...

  13. #13
    _Stevo
    Guest
    Ko da se neko igro sa švicarskim sirom...

  14. #14
    Dom-Dom
    Guest
    Ajoooooooooooooooooooj VR6 , tvoje gledanje dizajna mi je poznato.×××× ga nemože sve biti Golf ( T-IE nemoj palit PC).Golf je Golf , a sve ostalo su auti.

  15. #15
    Doc.
    Guest
    Oni koje najvise pljuju po SZ niti nemaju pojma iz koje godine je taj auto.

  16. #16
    alfist_zg odlog.
    Guest
    "nabaviću majko,

    nove čizmice od skaja,

    da ženske zamnom luduju,

    i zavidi mi raja.."

  17. #17
    Dom-Dom
    Guest
    Alfista moraš mi spržiti taj CD. ) )

  18. #18
    cezy_
    Guest
    Jednom sam je vidio,tocnije odrala nas je na autobahnu,crvena,rega klagenfurt.
    Opaka pilana nema kaj.

  19. #19
    _Stevo
    Guest
    Doc. ovo pišem po sjećanju, al ak se ne varam, Alfa SZ/RZ je dizajnirana od strane Pininfarine i nastala je oko 1988/1989 godine...
    BTW auto mi je i dalje više-manje ružan...

  20. #20
    Girrari
    Guest
    E sad lijepo svi koji pljujete po objektivnosti alfista u vezi s ovim modelom, za zadaću odite ponovo pročitati sve njihove postove na ovoj temi (od ovog na više). Ako nađete da je netko od navedenih pohvalio ovaj dizajn kao lijep, častim vas rundom i čevapima.

    Auto je grdi do boli i nazad te još duplo toliko brutalan. Tu leži ta čar i zato je tako dizajniran. Impreza je po dizajnu bezličan auto i kod nje su brutalne performanse, ali NE i dizajn.

  21. #21
    cezy_
    Guest
    Stevo nije pininfarina nego Zagato!

  22. #22
    _Stevo
    Guest
    cezy_ vidiš fakat Bil sam siguran da nije Guirgaro(il kak se već piše).

  23. #23
    Girrari
    Guest
    Stevo, dizajnirali su ga Opron i Castellana (FIAT), a nešto sitno je po njemu ××××o i Zagato.

    Ovo nikako ne bi prošlo za Pininfarinu, prije bi bio Bertone u pitanju, ovako odokativno.

  24. #24
    dorfm
    Guest
    a ono 1.4g. najbolji ferrari oko 1.1

  25. #25
    piquet
    Guest
    jel može neko potvrditi tih 1.4g jer mi je to malo previše. nedavno je bilo mercedes carving sa takvim rezultatom i kao to je svjetsko čudo.

Slične teme

  1. Alfa 33 1,7ie
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 11-05-2003, 13:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •