Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 43

Tema: Koji bi bio vas izbor auta za vikend voznje?

  1. #1
    CLIO SPORT
    Guest
    Koji bi bio vas izbor auta da mozete za nekih MAX 15000-20000e kupiti neku rabljenu pilu kojeg cete maziti i paziti i voziti ga par puta tjedno????

    pretpostavljam da je to svima san....za svaki dan voziti ovo sto sada vozite a vikendom sjest u corvettu sting ray ili cobru ili lotusa esprit ili nissana sunny gtr ili subaru turbak iz recimo 97g ili evo 3,4,5.....ili integralka!

    ja bi si recimo upiknuo lotusa esprit SE 2.2 iz recimo 90g.....

  2. #2
    bullit
    Guest
    Integrale EVO III Sedici, ali ne bi mi bilo dosta love bojim se...

    A sad Clio, bjezi brzo na moju temu )

  3. #3
    DKW_
    Guest
    Meni je isto pala na um neka Integrale, ili bilo koji rally auto sa minimum 250 KS...

    Možda pokoji oldtimer, E-type, Ferrari bilo koji Alfa Montreal...

  4. #4
    CLIO SPORT
    Guest
    sada sam na mobile.de nasao FORD MUSTANG MACH 1.........ja sam ga jednom vidio i to u becu ispred jednog kluba.....bio je bijele boje i izgleda ko ormar......pre××××ni ormar!!!

    ovaj na netu je iz 72 5.8l V8 i kosta 6000e!!! strasno!!!!!!

    a razmisljao bi i o sunnyu GTI-R
    EUR 8.700
    Daten:
    78.000 km, 162 kW (220 PS), EZ: 01/93, grau

    jezivo izgleda....ima neki rostilj na haubi za intercooler ili zracni filter!?

  5. #5
    cezy_
    Guest
    Za auto mojih snova JAG E_TYPE ili ferrari daytonu,mi je 20 000€ premalo.Tako da bi najvjerojatnije uzo GTV bertone,i ovako sam si obeco da cu je jednog dana imat.

  6. #6
    aspen
    Guest
    Ovo, ha?

  7. #7
    sepra
    Guest
    Delta EVO II ona s 230 ks
    Porsche 911 iz 68 god. ima ih od 7000 EUR nadalje.

  8. #8
    bullit
    Guest
    ××××n strojcek ovaj GTI-R. 0-100 5.9, s tim da je druga brzina do 99, pa da su ju produzili za 2 km/h imao bi ispod 5.5...

    Kad su ga testirali u Auto motor und sportu, rekli su da kad turbo drukne, da auto poleti kao Katrin Krabbe kad se naguta sarenih pilula...

    I onda jos neko kaze da svabe nemaju smisla za humor, i to na svoj racun.

  9. #9
    INTCP log dead
    Guest
    Možda neki Dodge Charger iz 70. I to s nekim custom V8 preko 8 litara ) ) ), ili delta integrale evo, ili lotus esprit, ili ferrari 288 gto ili alfetta gt sa 3.0 motorom ili... Teško se odlučiti, teško.

  10. #10
    General Kong * * *
    Guest
    Zasto samo 15-20000 euro?
    Malo,brate malo,ako se sanja,bar je to besplatno....
    Dakle mislim da bi general stao na Ferrari-ju,GTO.
    2 turbija imamo,malo kubika imamo,ovjes iz ludih 70tih,imamo,stvarno prekrasan i cudljiv auto.Iznutra,izvana ...joj.
    F40 je dan danas majka brutalnosti,ali njegov prethodnik se generalu vise svidja..

  11. #11
    ŠULE
    Guest
    Clio kako me pogodi. Ma upravo toliko imam u planu za potrošiti na auto. Žena upravo dobiva C3 a ja si mogu priuštiti onda nešto za dušu, kao da je svaki dan vikend.
    Trenutno žlajfam na Lupa GTI, ma kakvih 250 ks.

  12. #12
    Dr. Strangelove
    Guest
    ..definitivno neki kabrio...

  13. #13
    Girrari
    Guest
    Giuliettu Spider, definitivno!

  14. #14
    Black Knight_
    Guest
    Tesko da bi ga ja vozio samo vikendom...

    Hmm, za 20000 eura stavim u kalibru Phase IV novi motor, 3 torsen spere, quick servo rack, pojacanje sasije, jace kocnice, crno bijelu kozu i jos sta sve ne i imam jeeebenu pilu kojoj Evo moze popusit ×××××

  15. #15
    Fresh
    Guest
    Neku od američkih cabrio krstarica iz 70-tih dužine debelo preko 5 metara, automatik, sa lijepim zvukom motora koji vjerovatno troši 20 litara u leru.

  16. #16
    dorfmeister
    Guest
    duetto

  17. #17
    Yokosuka/
    Guest
    ..Toyotu Supru iz 95g., to je ona sa zadnjim krilom i twin turbakom sa 330 ks. Valjda bi se našla za te pare...

  18. #18
    Br0ck
    Guest
    Eh, slatke li patnje kad bi bilo višak od 20000 eura na raspolaganju... mislim da bi na parkiralištu ubrzo osvanuo stari Clio Williams ili Alfa 145.

  19. #19
    Girrari
    Guest
    Ako bi se dalo iskamčit 30-ak somova eura ili više onda Alfa SZ!

  20. #20
    Dom-Dom
    Guest
    Maserati Ghibli ili 2.24 ili vječni komad "kraljica".

  21. #21
    206-os
    Guest
    Nissan Skyline 96-97, prerada Nisma, nekih 600-700 ks s bbs naplacima od 19 cola..samo bi trbalo malo vise love..

  22. #22
    passenger57
    Guest
    Definitivno za tu lovu bi bila kakva reli pilica tj cestovna verzija kao delta,impreza,evo,cosworth

  23. #23
    Seronja
    Guest
    Opel Calibru pa da se u njoj onako dobro istovarim (pokenjam), to mi je odavno zelja )

  24. #24
    CLIO SPORT
    Guest
    seronja.... ) ) ) )

    komentar na ove koji bi odabrali skuplje autea mislim da je veca fora i gust uzet auto do 15000e i slozit ga za "vikend" voznje nego strusit 30000-50000e na nekakvog ferrarija ili skylinera!?

    a sto kazete na coswortha i nabrijat ga na nekih 300tinjak konja????? polovan nije toliko skup a meni bijesno izgleda a i da e dodatno usminkat ispod hube

  25. #25
    Black Knight_
    Guest
    To sam ja i reko. 3 torsen spere, phase IV, kocnice, federi, amortizeri, brzi servo i jos mozda malo sminke na calibru i eto boga svih auti.

Slične teme

  1. ovaj vikend poznat po..
    By jedina... in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 21-09-2009, 21:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •