Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Što sa starim komponentama?

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Vidilab
    Guest
    Što radite sa starim komponentama i računalima? Bacate ih? Prodajete? Poklanjate? Konkretno, kako i da li brišete podatke sa rabljenih diskova koje prodajete/poklanjate?

  2. #2
    nikola
    Guest
    Uvaljujem siromasima
    Karticu ne koristim na netu , a za slikice neka i on (siromah) uživa jer za internet nema para

  3. #3
    Yozo
    Guest
    Dobro, mozete li objasniti, meni pocetniku, kako 100% sigurno unistit podatke na disku prije nego ga poklonim nekome (tko i ne mora biti dobronamjeran!)?

  4. #4
    ...:::CAR:::...
    Guest
    Kako netko može izvući podatke sa formatiranog diska? To me baš zanima. Ja sam čuo da je to samo urbana legenda!

  5. #5
    Ulix
    Guest
    Stare komponente, a koji puta i kompić kompletan poklonim. Jer je otprilike za 2 godine sve zastarjelo. Neke stvari i ne mogu nikom više pokloniti, recimo: što će kome 14400 bps modem i sl.
    ---------
    Podatke s diska se može pouzdano uništiti raznim WIPE disk alatima. Najpoznatiji je u Nortonovim Utilities-ima. To traje dugo, treba 7 puta prepisati preko cijelog diska 0 i 1, za obično uništavanje, za paranoično i više. Jednostavnim formatiranjem se ne brišu podaci. Čitaj "Vidi"!

  6. #6
    Ulix
    Guest
    Care, postoje alati, kojima se itekako mogu izvući podaci sa već formatiranog diska.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •