Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 32 od 32

Tema: Ugradnja K&N-a isplativo?

  1. #26
    bullit
    Guest
    Black, šteta da nisi probao auto sa standardnim filterom i airboxom (da vidiš kolko ti auto sad lakše diše), jer bi znao cijeniti to što sad imas.

    Vozio sam dvije Calibre turbo, prije i poslije stavljanja filtera, i razlika je dan i noć.

  2. #27
    INTCP log dead
    Guest
    Bullit, šta nije biolje das auto ima k&n u standarnom airboxu, nego gljivu koja se više prlja, a najviše šta treba do nje bit protok zraka dobar. Ako je gljiva negdje zabijena, onda zrak ne dolazi do nje kako treba??


  3. #28
    Doc.
    Guest
    Evo ljudi, jucer sam bas ugradio K&N filter u svoj Bravo. Posto jos nikad nisam vidio K%N filter cudio sam se kako je 3 puta tanji od orginalnog. Ali i potpuno drgacije izvedbe. Nekog efekta tipa, boljeg odziva na gas itd. nisam primjetio. Ali me to tolko niti ne dira. Mozda ce se sta na proljece primjetit kad promjenim zadnji lonac.

    E, bulite. Pise na kutiji da se cisti svakih 50.000 - 100.000 milja. Sta ti mislis, jel ga je pametno ne-cistit nekih 50.000 km? I dal za ciscenje moram kupovat bas K&N ova sredstva i K&N ulje?

  4. #29
    Black Knight_
    Guest
    bullit, cak stovise, da mi neko da originalni airbox bi ga odmah stavio. Podrucje oko filtera je najtoplije od cijelog auta valjda i to ne moze biti dobro, nema goreg nego kad stavis K&N da usisava vruci zrak. Mislim da bi najbolje rjesenje bilo stavit airbox sa K&N replacement filterom ako ima i izbusit rupe u airboxu dole.

    Ili slozit nekakv hood scoop/ram air ili bilo kakvu rupu na haubi(GSi rupe??) za sto trenutno nemam para.

  5. #30
    Black Knight_
    Guest
    Inace u nekim ducanima kad ga kupis dobijes dozivotno besplatno ciscenje pa nemoj stedit na tome.

    Mislim da ljudi sto ocekuju nesto od K&Na sa autima do 150 konja i malom kubikazom zive u velikoj zabludi. Cak i sto se tice zvuka.

  6. #31
    bullit
    Guest
    Na kutiji pise interval 100000 miles or sooner under dusty condition.

    Nemojte biti blesavi i cistiti ga svakih 10000 km (7-8 ciscenja u zivotu filtera=max.) kako neki prodavaci kazu, jer je predvidjen da radi kak spada i kad ima jako puno prljavstine na njemu filtrira sve bolje,jer koristi te slojeve natalozene kao jos jednu dodatnu barijeru.

  7. #32
    Doc.
    Guest
    Na mojoj kutiji pise: Service filter every 50.000/100.000 miles. Sooner under extreme dusty condition.

    Dakle, ja taj filter necu trebati nikada cistiti.

Slične teme

  1. Ugradnja plina = pljačka
    By Kyro in forum Auto servisi
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 22-10-2004, 16:30
  2. Ugradnja PLINA
    By luda_bara in forum Auto servisi
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 07-07-2004, 22:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •