Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 53

Tema: Kako i to može biti Benz

  1. #1
    Bavaria
    Guest
    Bio sam 5 dana u Beču sa službenim autom!To je bajni auto Mercedes A140.Naravno nisam ga mogao nigdje garažirati i tako je jadnik stajao 5 dana na hladnoći i snijegu!Zadnji dan red je ići vidjeti jel s autom sve OK ipak pred menom je put od 600km.Očistim ga od friškog snijega i upalim,te malo provozam,a ono od jednom upali se 10 lampica na komtrolnoj ploči!Blješti ko u lunaparku!Neradi ASR,SRS,ABS,BAS,ESP,grijač stražnjeg stakla,sistem za pranje vjetrobranskog stakla...Danas je sve sređeno,ali kako se to može dogoditi na autu koji nosi "srebrenu zvijezdu" na nosu,a star je samo 2 godine?!
    Da li i Mercedesu pada kvaliteta zbog globalizacije?Ima li još ko ovako loših iskustava s tim autićem?

  2. #2
    600
    Guest
    Prijatelju, čemu tako primitivno razmišljanje? Pa nije "Srebrna Zvijezda" sveta i imuna na kvarove makar je prokleto skupa, dešava se i najboljima ili bolje rečeno najskupljima!

  3. #3
    Dr.Nele
    Guest
    U pravu si 600,ali kako da se to desi jednom "svabi",i to jos Meci??Pa oni su nepokvarljivi,to mora da je neka greska,ja prosto ne mogu da vjerujem! ) )

  4. #4
    sepra
    Guest
    Dr. Krele

  5. #5
    V6
    Guest
    ××××ga u pravilu i "u primitivnom narodu" nebi se smjelo to dogoditi. Ali kada ti istreseš pare za golf ili mercedes koji imaju epitet "pouzdanost" i kada se ta popuzdanost počne kvariti dođe ti da se ubiješ. Znam to iz iskustva, zato švabo nikad više, a ako fiatu škripi plastika, neka škripi to je fiat ko ga fućka zato je koštao duplo manje, samo neka on meni pali na -25 i sve mu je oprošteno. )

  6. #6
    SAAB
    Guest
    Kupi si svedski auto. Radi i na -30 bez problema!

  7. #7
    me
    Guest
    daj v6 ne seri, bas ti stilo jeftiniji od golfa.

  8. #8
    T-IE_
    Guest
    Osnovni model Stila košta 102000kn, a osnovni model Golfa 104000kn, razlika je nikakva, a razlika u kvaliteti...mislim da znam na strani koga je. Još kad se sjetim da je prednji kraj Stila pljunuti VW....

  9. #9
    JTD
    Guest
    Stilo jest malo skuplji od Golfa IV, ali zato je u svemu bar za jednu ocjenu bolji od Golfa IV. Golf IV ne moze sakriti godine i njegova cijena bi trebala biti barem 20% nizda od Stila, 307, Megane i ostalih novih kompakta. Osim toga gol u osnovnom paketu nema niti podizace stakla, niti centralno...
    Treba pricekat Golf V pa onda se mogu povuci ravnopravne usporedbe sa Stilom.

    A sta se tice Mercedesa, A klasa je oduvijek imala probleme i nikad nije bila pravi Mercedes. To vidis cim sjednes u nju.

  10. #10
    DKW
    Guest
    Opet po 100.000.000.-ti put isto....

    Pa natravno! globalizacija... Tko zna gdje se sastavlja ta instrument ploča... možda u Rumunjskoj....

  11. #11
    netko
    Guest
    BAVARIA probaj ti stajat 5 dana na snijegu i hladnoći pa onda pogledaj sta tebi nebi radilo

  12. #12
    Dom-Dom
    Guest
    T-IE samo totalna neznalica u aute može uzdizati Golfa u nebesa ili maksimalno zadojeni "fan".Pa i švabi priznaju da je konkurencija Golfa pomela , pa ako hočeš i Stilo.
    A kaj se tiće Mercedesa čuo sam ja i gorje stvari.

  13. #13
    Kid Frost
    Guest
    Stilo pomeo Golfa?! Glupost!

  14. #14
    Dr.Nele
    Guest
    Sepra WHY vrijedjanje,pa samo sam bio sarkastican sto bi svi oni smajlici trebali jasno staviti do znanja.Podsjecas me na INTCP-a koji niti jedan post neumije napisati a da nekoga u njemu ne izvrijedja,e pa stari moj ako zelis nastaviti u tom stilu kod mene to ne pali,a moze i u Vasem stilu-od×××× u skokovima!

  15. #15
    Dom-Dom
    Guest
    De si ba Kide, to tvoj plitki mozak nemože nikako shvatiti.

  16. #16
    DKW_
    Guest
    T-IE, ajmo malo vidjeti u tim osnovnim opremama za tih 104.000 kuna što daje Stilo, a što Golf, pa da vidimo "di pes pizdu nosi", a da ne govorimo o ponudi prostora i udobnosti ovjesa.

    Vozio sam Stila tjedan dana i vrlo se malo primjedbi može uputiti na račun tog auta, ali kad smo već kod Stila, evo ih:

    1. 1.6 i 1.8 benzinci su tromi na niskim obrtajima, fali im elastičnosti, pa ga stalno moraš vrtit, pa onda troši

    2. Dizajn petovratnog Stila je njegova najveća mana: upravo je želja da se svide publici koja puši nemaštovite (ili kako bi se to na finiji način reklo-konzervativne) VW linije postigla suprotni učinak: Publika Golfa ionako neće kupit Fiata, a publika Fiata neće kupit Fiata koji izgleda ko VW...

  17. #17
    DKW_
    Guest
    A ako idemo dalje, neka mi netko dokumentira primjer nekvalitete Stila.
    KOnkretan auto, konkretan primjer: što ne valja i što je riknulo.

    Ajmo primjere. Vrijeme sad:

  18. #18
    GTI FOREVER1
    Guest
    Dom-dom covjek kad tebe slusa pomislio bi da je VW kvalitetom i dizajnom losiji od Yuge!!!!
    Covjec budi malo objektivan.Stilo mozda nije los auto ali da je bolji od Golfa??????Cisto sumnjam iz razloga sto Golf dolazi iz finacijski dobro stojece kuca dok za Stilo stvari stoje malo drugacije.....

  19. #19
    Girrari
    Guest
    DKW, pa FIAT-ove mašine su uvijek bile rađene da se vrte. Ne onoliko k'o Alfine ili recimo Hondine, ali su ti auti u pravilu mrtvi ispod 3000 okr. Ne idu baš do 7000, ali negdje između 3000 i 5500 im je idealni raspon.
    Znam po svojoj Beštiji; do 3000 okr je manje-više mrtav (što čudi jer mu je max. okretni moment na 2500), a nakon toga tek počne pošteno raditi.

    'Ko hoće štedljivca neka kupi 1.2 16v ) Rođo, ali ima 6 brzina, pa ti vidi.

  20. #20
    Girrari
    Guest
    GTI FOREVER, tvoj post djeluje malo zatucano tipa ne diraj u Golf, svetinju. Pa zašto ne bi Stilo bio bolji od Golfa po kvaliteti. To kaj je FIAT u kurcu ne znaći da zato proizvode škart.
    A svoje doživljaje s Golfom po pitanju kvalitete mogao bih napisati na pet strana. Nemoj, molim te...

  21. #21
    T-IE_
    Guest
    Kao prvo, tek sad kad je Golf 4 već na zalazu konkurencija ga je u nekim stvarima stigla i prestigla, samo to dosta govori o konkurenciji naspram golfa, a kad izađe golf 5 pa to će bit ubojstvo za konkurenciju ) . Kod golfa u startu dobiješ 4 airbaga i ABS (a mislim da i ESP), a kod stila 2 airbaga i abs, a za el. stakla i centralnu lako doplatim i gotovo. Golf je već 6 godina na tržištu i dječje bolesti su prevaziđene (ako ih je bilo), a da je nekvalitetniji od stila to me ni ne pokušavajte uvjeravat, gubitak vrijednosti kod golfa je zanemariv, itd, itd...

  22. #22
    Kid Frost
    Guest
    Sjadala su na Stilu plitka da se u×××ך. Sa svakom sportskijom vožnjom ispao bi iz sjedala ko od p....! A naravno da su napravili takva sjedala, jer sa Stilom i nije moguća sporskija vožnja zbog ×××××× od motora.
    Stilo da liči na Golfa je glupost. Vidite samo Stilo sa pet vrata. Smiješan je, zar ne?
    A onaj sa troje vrata je druga priča. S tom guzicom izgleda totalno degenerično.

  23. #23
    Dom-Dom
    Guest
    Zašto Stilo ili P-307 ne bi bili bolji od Golfa? To je ostalo u glavama našeg naroda da je Golf svetinja.Dečki nije više i možda budete kad tad to shvatili.

  24. #24
    piquet
    Guest
    normalno da fauveaši drže vrijednost dok god je stručnjaka kao t-ie i vr6.

  25. #25
    GTI FOREVER1
    Guest
    Girarri, djeluje i je!Ali me dom-dom nekad fakat nervira svojom neobjektivnoscu.A sad vrijeme ce pokazat koliko je stilo uistinu dobar kad bude primjeraka koji su stari par godina.....

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •