Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 53

Tema: Kako i to može biti Benz

  1. #26
    Dom-Dom
    Guest
    GTI ma nisam neobjektivan.Samo vam hoču objasniti da Golf više nije kaj je nekad bio.Serije I i II su bile OK, ali več III je drek od auta.I taj VW živi kod nas i u svijetu na staroj slavi.

  2. #27
    Kid Frost
    Guest
    Dom, rekao si ključnu riječ "Golf svetinja"! ) ) )

  3. #28
    Dom-Dom
    Guest
    Ne Kid za×××× sam se, Golf TDI svetinja tako je pravilno.

  4. #29
    T-IE_
    Guest
    Fiat Stilo će imat sudbinu kao i predhodnik Brava/Bravo, da VW ne vrijedi nebi se toliko prodavao, bez obzira što je u glavama ljudi. Zašto se svi ravnaju po Golfu? Zašto se neka klasa ne zove Stilo klasa ili sl.? Kad je nešto prodano u 22 000 000 primjeraka to sigurno nije škart, a vi govorite što hoćete.

  5. #30
    T-IE_
    Guest
    U golfu nema mediteranskog šarma...

  6. #31
    GTI FOREVER1
    Guest
    Dom-Dom,
    nije Golf sto je nekad bio to si ti upravu ali nece vise nikad niti jedan auto bit.Danas su svi auti nakrcani elektikom, kompjuterima i sta ti ja znam cim....i ne mogu biti trajni kao jedan golf 1 ili fiat uno koji su od elektonike imali svjetlo koje se ugasi 5sec. po zatvaranju vrata.

  7. #32
    Dom-Dom
    Guest
    Evo vidiš GTI , a zakaj se onda živciraš zbog mene?

  8. #33
    T-IE_
    Guest
    Ali to vrijedi za sve proizvođače, a ne samo za VW...

  9. #34
    Kid Frost
    Guest
    TDI FOREVER!!! ) ) )

  10. #35
    GTI FOREVER1
    Guest
    Dom zato sto nekad fakat ides ispod svakog nivoa kad pljujes VW...govoris stvari kaje nemaju veze sa istinom.Ali nije VW vise firma o kojoj se treba raspravljat.Nema vise GTI-a to je samo isprana marketinska fraza.Ostali VW-i nisu ni vrijedni spomena.

    T-ie,
    ne vrijedi za sve.Zastava!!!! ) ) )

  11. #36
    T-IE_
    Guest
    Po meni jedina zamjerka na račun VW-a je što se hoće ugurat u svaku klasu, i super luksuznu, i ultra sportsku, i SUV...

  12. #37
    Dom-Dom
    Guest
    GTI to ti jače od mene, ne volim VW i Opel i ×××× ga.

  13. #38
    T-IE_
    Guest
    Pa da, Dom-dom, ne voliš i nisi objektivan pa to se vidi...

  14. #39
    GTI FOREVER1
    Guest
    Ma ne volim ih ni ja.Samo taj ××××ing GTI me drzi evo 5 godina zaredom i 3 razlicita sam vozio i opet mi je drag.

    Za ono CICIBAN ZALEDJENO imam savjet da kupi si BURAGO model PORCHEA i da se igra jer ce mu od monitora U OSMOM RAZREDU TREBATI NAOCARE!

  15. #40
    Kid Frost
    Guest
    Bosna forever nek te guze tvoji obrezani komšije kad te već talijani ne mogu.

  16. #41
    Dom-Dom
    Guest
    GTI jel vidiš kaj ti piše ovaj Kid?
    A maloprije si ga branil, pa lijepo se vidi ko vozi TDI Golfove.
    T-IE nemoj da se moram vračati na TDI pilote, shvati da je to istina.

  17. #42
    T-IE_
    Guest
    Jaka ti je fora što se hvataš tih pilota, ja za razliku od tebe lijepo priznam kad nešto pogriješim...

  18. #43
    DKW_
    Guest
    Sjedala u Stilu nisu ništa kraća od konkurencije. Imam negdje usporedni test kompletne klase (opet Auto Bild) gdje u sve mjere...

  19. #44
    anti-mercedes
    Guest
    ma ljudi moji ne budite glupi.evo šta se dogodilo mom tricu sa mercedesom e200 kompresor prošle godine,5 dana nakon šta ga je novog kupio.ide on do splita a ono odjednom na magistrali mu se upali lampica da nu ne radi cijeli sustav kočnica i da hitno mora stati.on nazove vučnu službu i sve to i dealera kod kojeg je kupio i nastalo ××××××...........ovo ono.............nakon 7 dana dealer mu se javio i rekao da su mu javili iz njemačke da je to ČESTA pojava na takvim autima!!!!!!!!????-----------REKLI SU DA SAMO TREBAŠ ZAUSTAVITI AUTO I PUSTITI 10 MIN,ONOVNO UPALITI--I NASTAVITI VOŽNJU!!!!! TO VAMM JE MERCEDES!!!!!sad stric vozi volvo s80 2.4 turbo sa 200 ks,neću ga hvaliti,ali mislim da je bolji od mečke po svim pitanjima

  20. #45
    GTI FOREVER1
    Guest
    A mom stricu na F16 puhalo u kabini i onda mu rekli da ne vozi preko 2 maha jer kod F16 ima neki bug u softweru koji zatvara kabinu.Onda ga je prodo i kupio F-117 stelth i necu ga hvalit samo cu rec da mislim da je bolji od F16. ) ) ) ) ) ) )

  21. #46
    sepra
    Guest
    Mislim da je to najbolja opomena svima, pa ××××ga mogu jebat nas ali tvog strica sigurno ne!

    Sorry Nele, nisam izdržao, tko će više protumačit ironiju kak spada.

  22. #47
    VR6
    Guest
    No Comments!!

  23. #48
    Dr.Nele
    Guest
    Sepra,oprosten si!!! )

  24. #49
    Fresh
    Guest
    Čitam i nemrem vjerovat.

    Tema je Mercedes Benz a brijete o sljedećem:
    5 postova (11%) se tiču teme
    31 post (64%) se tiče dvoboja Golfa i Stila
    12 postova (25%) je šrot (upadice i komentari)

    I onda se postavlja pitanje zašto je forum otišao u k....

    Skoro sam zaboravio, u jednom postu se čak spominje i Alfa, da nebi slučajno prošla tema a da se ona ne spomene.

  25. #50
    rale unlog
    Guest
    bas sam i ja primjetio...

    nego.........jesam spomenuo da u usporedbi golfa i stila......

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •