Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Novi M3 E30

  1. #1
    sepra
    Guest
    Taman kad sam procitao ovu prekrasnu vijest :URL=http://www.vidiauto.com/01novosti/index.php?id=2372:M3 E30:/URL: prošao sam po nekima E30 forumima i tamo svi tvrde da je vijest lažnjak. Ako je,-šteta, a veselio sam se ko guza na nove gaće.

  2. #2
    GTI FOREVER1
    Guest
    Meni je odlicno zvucalo.Ako je istina to je fenomenalno.Onaj izgled i nakrcati ga danasnjim tehnologijama i skoro savrsen auto.Neupadljiv a surov i brutalan...

  3. #3
    ???????????????
    Guest
    ko guza na nove gaće ???? isus....

  4. #4
    ANA C.
    Guest
    a ovaj što kaže neupadljiv??? Pa meni je ružan ko stara kanta,kao lada ××××te.

  5. #5
    594 krešo ah
    Guest
    nije loše, a mogao bi i 1502 dobiti nešto slično osim ako nije lažna vijest.

  6. #6
    Girrari
    Guest
    To je klasik! Nadam se da vijest nije lažnjak.
    Sepra, počni skupljat pare!

  7. #7
    alfist_zg odlog.
    Guest
    Ali nisam siguran dali sam dobro shvatio...napraviti ce prakticki repliku "kockice", izgled nece modernizirati??
    To je po meni odlicna vijest, sto se mene tice , mogla bi cijela industrija raditi sve po starim modelima, ali mi je to s druge strane nelogicno.
    U svakom slucaju odlicno, mogli bi zahvatiti i 2002 hehe...

    "guza na nove gace"??! ) )
    to si smisljao dugo ili ti je tek tak doslo? haha.

  8. #8
    Dom-Dom
    Guest
    M3 kockica je zbilja lijep auto.Sa proširenjima sa strane na blatobranima je imao nešto kao Delta.I tada nije imao tolko elektronike kao ovi danas svi BMW-i , pa je i u tome bio gušt vožnje.Onaj mulac Bangle bi mogao malo pogledati kako se radio tj. dizajnirao auto.

  9. #9
    INTCP log dead
    Guest
    To je bio strašan auto. M3 poslije njega i današnji mu se mogu sakriti. Samo ako ga nakrcaju elektronikom kao i današnji m3 ne vidim svrhu ovog auta osim u dizajnerskom smislu.

  10. #10
    Girrari
    Guest
    Znam da ovo kaj ću sad reći nije u duhu pravih fanatika automobila te ja također kao i većina njih nisam ljubitelj prevelike količine elektronike u autu, ali...
    Ne bi mi uopće bilo žao da se taj auto modernizira u tom kontekstu. Neka mu malo pojačaju motor, dodaju ABS (ne znam da li ga je original imao), TCS, Airbagove, ojačanja, poboljšaju ovjes i naprave još par ×××××rija koje bi omogučile vožnju u uvjetima na koje smo danas naviknuti. Dizajn se, naravno, ne smije dirati ni pod razno, a pogotovo ga treba držati što dalje od onog dr. Mengelea iz BMW-ovog dizajnerskog tima.
    Svaka čast brutalnosti i sirovosti nekadašnjih automobila, ali danas to više ne prolazi tim više što polako odrasta nova generacija vozača (možda ne kod nas, ali u Europi i ostalom razvijenijem svijetu sigurno) koji jednostavno ne znaju voziti auto bez ABS-a, TCS-a, EBD-a, CIA-ea, KGB-a, NKVD-a i ostalih "blagodati" modernog doba.
    I onda bogati tata kupi sinu takav auto, a sin se razbije na prvom zavoju mokre ceste. Tada tata sakupi tim odvjetnika i tuži BMW zato što u takav auto nisu ugradili kontrolu proklizavanja, a ugrađuju ga u druge, puno slabije modele.

    Naravno, kao ni u čemu, tako ne treba pretjerivati ni u količini elektronike.

  11. #11
    _Stevo odlog.
    Guest
    ×××׊ ELEKTRONIKU!!!!!!!

  12. #12
    sepra
    Guest
    ×××׊! )

    Ipak našao sam na CNN-ovoj stranici pa izgleda da ipak nije lažnjak, tamo su i riječi samog Banglea koji je čak imao dozvolu za usrat orginalne linije ali se nije usudio hvala Bogu.
    :URL=http://212.190.116.226/news.php?cI4Dj8jx:CNN:/URL:

  13. #13
    sepra
    Guest
    Pa kad sam već tu...

  14. #14
    Mazdohist
    Guest
    Ako če biti samo izgled star a sve ostalo moderno, ako če biti napravljena samo određena brojka, za pretpostaviti je da če biti namijenjena BMW-fanaticima, pa vjerujem da če kockica imati paprenu cijenu.
    Koliko god zastarjelo izgledala, to bi danas ipak bila ekskluziva.

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Mazdohist, nema tu zastarjevanja, taj auto je dizajnerski klasik. Takvi ne stare. Da ne budem pretenciozan, ali recimo kao Counach, Miura, Testarossa ili bolje Giulietta Sprint & Spider, Delta, Mrecedes 300 Gulwing, Mini...

  16. #16
    doc.
    Guest
    Dobro je da se netko sjetio tako nesto napravit. Sada mozda i Lancii dodje na pamet da bi imali vise uspjeha ako pocnu radit staru ponovo Deltu umjesto Thesis.

Slične teme

  1. Novi A8 6.0 W12
    By 442 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 74
    Posljednji post: 29-11-2003, 17:03
  2. Novi A3
    By INTCP log dead in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 179
    Posljednji post: 11-02-2003, 14:14

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •