Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: volim narodnjake

  1. #1
    ivo
    Guest
    Volim slusati narodnu novokomponovanu muziku: Dragana Mirkovic, Miroslav Ilic, Ceca, Halid Beslic itd.
    To je za mene jedina muzika uz koju covjek moze biti malo romantican...
    Sta vi mislite o tome?

  2. #2
    g m a z
    Guest
    Ja isto volim Draganu Mirkovic. A znas li da je Dragana dobila kcerku?

  3. #3
    i v o
    Guest
    Nisam cuo nista o tome!
    A kako se zove dijete?

  4. #4
    žđ
    Guest
    hjghghjhjhjcx:URL=http://:web stranica:/URL:

  5. #5
    SHAANA
    Guest
    I JA ISTO SLUŠAM NARODNJAKE

  6. #6
    auuuuf
    Guest
    ma judi moji!!!!

  7. #7
    mali Ivo
    Guest
    pozdrav imenjaku , ne volim ih (narodnjake) )

  8. #8
    *mala*
    Guest
    Ako voliš narodnjake onda si čistokrvna ××××××-sorry kaj sam ti to morala reći-
    Mislim da su narodnjaci za retardirane ljude koji neznaju kaj znači dobra glazba!
    No svatko ima svoje mišljenje i ja to teškom mukom prihvačam.
    Samo bi željela da ljudi shvate kaj znači dobra glazba!
    Mislim da bi trebala prestat diskutirat ovu temu jer smatram da nastaje sukob interesa u koji se ja neželim uplitati!

    -pozdrav svim onima koji slušaju dobru glazbu

  9. #9
    orebiška
    Guest
    NARODNJACI SU ZAKON!!!!!!!!!!!!

  10. #10
    abc
    Guest
    Pogledajte :

    http://www.geocities.com/wwwnarodnjaci

  11. #11
    moki
    Guest
    ja ne volim slusat narodno iako moram priznat da stvarno ima par lijepih pjesama, ali definitivno ne od onih izvođača preko granice npr ceca i balica, nevidim što je u njezinim pjesmama romantično, ali De gustibus non est disputandum... ko voli nek izvoli
    ivo neka slušaš tu vrstu glazbe, ali ako si odavde zašto govoriš 'novokomponovana' to je srpska riječ

  12. #12
    za *mala*
    Guest
    Čistokrvna ××××××??? Nemoj se pravit pametna. My advice! Ja sam prije mrzila narodnjake i mislila sam da ih nikad neću slušat... ali vremena se mjenjaju. Sad ne mogu bez njih. Zato nemoj previše srat, jer ćeš ih i ti možda za par dana počet slušat, pa će netko tebi reć da si čistokrvna ××××××tina,ne? Po čemu su narodnjaci tako loši?? Nemoj da počnem pljuvat po onoj metalurgiji! SVATKO IMA SVOJ UKUS I TO TREBA P O Š T I V A T I !!!

    Ba the way ja obožavam Cecu, a zatim ostale: Indiru Radić, Draganu Mirković, Janu, Daru Bubamaru, Stoju, Seku Aleksić, Gocu Božinovsku, Viki ... itd. mogla bi do sutra! Pozdrav ljudima dobre volje! ) )

  13. #13
    *Shakira*
    Guest
    i je9

  14. #14
    *Shakira*
    Guest
    rgbhws

  15. #15
    s@xx
    Guest
    o ukusima se ne raspravlja..
    ali us5 je naj...

  16. #16
    evoo
    Guest
    evo ovo je naj sajt za skidanje mjuze bez obzire el imate dadls odma se skine ja ssaad stalno skidam i zakon je evo linka
    http://s1.bitefight.ba/c.php?uid=58901

    uzivajte ima velika baza narodnjaka a ima i za drugu strana ima svega

  17. #17
    stevo
    Guest
    slušajm narodnjake zato što sm uz njih odrastao.možda da sam odrastao uz rock il tehno možda bih njih slušao...ovako mislim da su to ××××××. i pola ljudi koja sluša strane pjesme ne znaju ni prevod te pjesme...bitno je samo da se trese glavom dok ti se vrat ne slomi i tad si rocker i dušom i tjelom...

  18. #18
    ZGODNA
    Guest
    VOLIM I JA NARODNJAKE MIŠANO TECHNO I CAJKE NARODNJAKE

  19. #19
    tajson
    Guest
    volm tu muziku

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •