Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: clio - izmjena ulja

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    del boy
    Guest
    Imam novi Clio 1.2 16 V. Prema papirima interval izmjene ulja je 30.000 km.(Elf)
    Da li je to O.K. ili bi ipak trebalo mijenjati češće (barem prvi put)?

  2. #2
    ŠULE
    Guest
    Twingu sigurno neće škoditi, naprotiv.

  3. #3
    dalibor300
    Guest
    Bok!
    Također sam vlasnik Clia 1.2 16V. Ulje mjenjam na svakih 7.500-8.000km. Po mom mišljenju ne bi se trebalo štedjeti na ulju jer će motor biti ipak dugovječniji.
    Otvorio sam forum pod nazivom "Clio troši ulje" . Naime, imam problem s potrošnjom ulja koja je prema mojem mišljenu previsoka.Iz tehničke službe su mi javili da je za njih ta razina potrošnje normalna. Obzirom da po mojem mišljenju ta potrošnja nije normalna ,odlučio sam više ne kupovati Renaultova vozila jer sam totalno razočaran.
    Preporučam redovitu kontrolu razine ulja!!!!! Volio bih čuti i Vaše iskustvo glede potrošnje istog. Hvala i sretno

  4. #4
    dalibor300
    Guest

  5. #5
    ŠULE
    Guest
    Ne znam, evo mi Twinga u garaži već 5g. nikakvih problema ne samo sa uljem već uopće. Ali baš nikakvih.
    Imam i Clia 16v kojeg nemilice tjeram 2g. 55,000km i on potroši oko dcl. na 10,000km. To je što ti ja mogu reći.

  6. #6
    dalibor300
    Guest
    Bok!
    Nisam ni pomislo da svaki troši ulje ali moj je ,nažalost. Imao sam "sreću" da sam dobio škart proizvod i zato sam ogorčen. Još više sam ogorčen činjenicom da je Renault svaka potrošnja ulja do 0,5 lit./1000 km normalna i da oni ništa ne namjeravaju poduzimati. Što se tiče te specifikacije ona vrijedi za sve modele Clia bez obzira na motor. Zaključak je taj da su se oni jednostavno ogradili od svojih pogrešaka i da im do kupca uopće nije stalo do kupca .
    Što se tiče žarulje , nije ni godina prošla već je jedna ošla. A tek da spomenem akrobacije koje čovjek mora napraviti da bi ju zamjenio (ipak nije tako strašno k'o na novom Polu )

Slične teme

  1. castrol ulja
    By PaLma in forum Auto servisi
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 07-10-2004, 21:44
  2. Motul ulja
    By Dom-Dom in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 03-05-2004, 14:12
  3. motorna ulja!!!??
    By 177 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 115
    Posljednji post: 29-02-2004, 15:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •