Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: zene, opasnost na nasim putevima?

  1. #1
    ivo
    Guest
    Sudar zbog pretjecanja
    RIJEKA - U izravnom sudaru "forda fieste" RI 778-JM i "WV sharana" RI 474-JA koji se dogodio jučer u 13.15 sati na riječkoj obilaznici, između Diračja i čvora Škurinje, teško je ozlijeđena vozačica "fieste". Vozač i putnica iz "sharana" nisu ozlijeđeni. Upravljajući "fiestom" u smjeru Škurinja, vozačica je počela pretjecati vozilo ispred sebe u trenutku kad je iz suprotnog smjera naišao "sharan" te je prednjom lijevom stranom vozila udarila u njegovu lijevu stranu. Zbog prometne nesreće riječka obilaznica bila je zatvorena za promet sat vremena. (tok)

    Kao sto mozete procitat, cura hoce preticat.....

  2. #2
    xan22to
    Guest
    a šta si ti ivo neki ludi novinar ili su te izbacili iz redakcije ili misliš da mi ne kupujemo novine ili da ne znamo za crnu kroniku ili da smo glupi ili nešto drugo??????????????????????

  3. #3
    Club Italia
    Guest
    žene su opasnost samo ljeti kad se šetaju u ljetnim haljinicama i badićima!

  4. #4
    Mazdohist
    Guest
    Moram priznati da znam nekoliko (3-4) vozacica koje zbilja znaju voziti (i ugodno, i brzo, i pazljivo), ali ipak onih kojima je bolje sjediti na desnoj strani (ili iza, jos bolje ) znam puno vise. Jedna je izlazila iz svojeg parkinga u rikverc i zastrugala po autu koji je bio kao blizu. Smijesno je to (zalosno u biti) sto se zaustavila tek kada je ostrugala gotovo cijelu stranu asvoga auta. S jednom sam morao biti "uvucen" u sic jer je rulja u prometu za vrijeme voznje cijelo vrijeme davala do znanja svojim trubama i mahanjima da jednostavno ide....presporo!
    A jedna meni vrlo draga zena imala je strasne srece. Posudila je svoju Fiat Bravu prijatelju i bas njemu su otkazale kocnice. Sreca, snasao se (a nema nekog iskustva za volanom) i nije nastradao, kao ni auto.
    Kada sam pitao dragu mi gospodjicu ako ikada koci masinom, svojim ????-pogledom dala mi je do znanja da nikada nije cula za takvo sto.

    A o provjeri ulja da ne pricam...

  5. #5
    Dom-Dom
    Guest
    Club Italia slažem se s tobom!

  6. #6
    LaNciA
    Guest
    Njima je ba vazno stici od A do B ili "cak" do C.A to znaci od jednog do drugog butika ili sa prijateljicama na kahvicu ) ili slicno.
    Primjer:Zena moga prijatelja polozila vozacki i kao sad ce njegova i moja da idu da kupe cigare, ) ) vratile se one sve ok proslo hmmm mos'mislit.Kad su njih dvoje otisli kuci mojoj skoro izisla dusa na usta od smijanja. ) )
    kako mi je ona pricala sve je bilo OK dok nisu dosli do jedne uzbrdice ) ova zaboravila da prebaci brzinu da bi auto moglo da povuce a isto tako nije dala malo gasa i auto se samo ugasilo ) cuj sad ovo moja koja nije nikada vozila auto niti ju interesuje kaze jednoj koja je polozila vozacki"ubaci u prvu1 i probaj". ) ) ) od smijeha nisam mogao ni da disem vise kao i sad ) ) ) )

  7. #7
    Mazdohist
    Guest
    E jedna me nasmijala do suza.
    Vracali se mi sa neke zabave, murijak nas zaustavlja, prilazi autu i pita je gdje joj je pojas. A ona kaze TU i pokaze prstom na njega. op.a. Nije bila vezana )

  8. #8
    g m a z
    Guest
    Moja koleginica je kupila ROVER 214, 98 god. i vozila mala 6 mjeseci i zaribao joj motor....
    Mala ××××× nije znala da mora dosipat i mjenjat ulje!

  9. #9
    bullit
    Guest
    Ja bi svrstao zene vozace u tri skupine.

    Prva cini oko 30-40% njih, koje su dibidus antitalenti, i za samu tehniku voznje i snalazenje u prometu (one koje sjede na volanu i sl),

    slijedecih 30-40% su one koje se znaju voziti, i ne rade ×××××rije po cestama,

    i otprilike 5-10% onih koje se voze bolje od vecine muskih.

    Ja sam se vozio s dvije takve, i svaka im cast. Bez straha sam im dao i svoj auto da probaju.Uostalom, sjetite se recimo Jutte Kleinschmidt, Ellen Lohr i naravno Michelle Mouton. Prema tome, ima ih, ali jako su rijetke.

  10. #10
    Dom-Dom
    Guest
    Bullit jel jedna bila Majda Lojo? )

  11. #11
    prc
    Guest
    ma sve su one za zadnji sic sa petama na naslonima prednjih siceva....govorim vam ja

  12. #12
    bullit
    Guest
    Dom-dom, kakvo misljenje ti to imas o meni? Majdu ne bi htio u autu ni u jednom svojstvu, i vjerujem da se i PRC slaze da nije bas svaka za upraznjavanje takvih aktivnosti.

    Ne, jedna od ove dvije je stara kolegica iz srednje skole (skroz spaljena cura), a drugu sam (plavu)zahaltao na zelenom valu sa crvenim Mini cooperom (starim).Bilo prije par godina, i jos smo si super.

  13. #13
    f2
    Guest
    najveca opasnost!

Slične teme

  1. zene za volanom..?
    By TAJNICA in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 52
    Posljednji post: 26-11-2004, 16:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •