Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 182

Tema: Mustang

  1. #1
    S16
    Guest












    Moj auto iz snova. 650ks

  2. #2
    VR6
    Guest
    Neki u BH oglasima prodaje Mustanga 80-o godiste, ne znam jel ovaj model...

  3. #3
    Club Italia
    Guest
    nije, ovo je mustang s kraja '60ih i početka '70ih! vidim da još netko ima iste snove kao i ja! )

  4. #4
    INTCP log dead
    Guest
    Ovaj supercharger je boleština. Ipak više volim Dodge Charger R/T ...crni

  5. #5
    S16 odlog.
    Guest
    Auto je doveden do savršenstva. VR6, daj se molin te raspitaj za taj mustang.

  6. #6
    Calibra Zender
    Guest
    Evo :URL=http://www.madforcars.com/american.htm:nešto:/URL: za tebe Club Italia.

  7. #7
    Club Italia
    Guest
    jooj calibra hvala, sad sam se napalio i moram na wc! ) slike su super!

  8. #8
    seyzmo
    Guest
    vec skoro godinu dana trazim taj auto...

    bezuspjesno

  9. #9
    S16 odlog.
    Guest
    Nema do amerikanaca! Mi se prepucavamo oko alfe i VW-a, a amer. V-8(10,12) motori padaju u zaborav. Kažen vam, nema do američkog auta. ×××ך izradu i performanse, ovo je čista snaga.

  10. #10
    Hondo
    Guest
    Jel zna ko kaj je ovo?

  11. #11
    KAM&
    Guest
    Ima tko još koji linka sa amerima

  12. #12
    Club Italia
    Guest
    gotovo 100% sam siguran da je buick samo neznam koji model, vozio ga je stallone u filmu cobra ako se ne varam!

  13. #13
    S16 odlog.
    Guest
    Bolestan dizajn... Pogledaj taj poklopac motora. Sigurno postoji i razlog zašto je tako dug. Jel ima itko kakva saznanja i iskustva u sređivanju amera i isplati li se investirat u neki egzotičan američki auto?

  14. #14
    seyzmo
    Guest
    Pa cuj, Mustang i Charger su mi tiha patnja vec jaaaako dugo i otkad sam prodao alficu puno vremena potrosim na to da nadjem nesto sto vrijedi kupiti, pa bi rekao da se u sve skupa prilicno dobro razumijem (opsesija radja znanje, right ?)

    Inace, za svako pitanje te vrste mozes se obratiti i Bullitu i Trans-Amu koji i sam vozi jedan (ili dva) od tih americkih bestija, pa mislim da ti moze dati jaaaaaako dobru informaciju.

  15. #15
    S16 odlog.
    Guest
    Bullite, di si? Trans-am-e, di si?

  16. #16
    Hondo
    Guest
    E baš iz filma Cobra se sjećam tog monstruma, samo kaj je tam bil dobro sređen. Znači nitko nije baš siguran kaj je to? Buick kažeš? Samo koji? Model, godina, motor???
    Pomagajte ljudi.

  17. #17
    Club Italia
    Guest
    ×××× ga neznam model ni godinu, mislim da je buick!

  18. #18
    Amer
    Guest
    Mislim da je u tom filmu (cobra)bio modificirani Mercury Coupe negdje iz početka 50-ih

  19. #19
    S16 odlog.
    Guest


    http://images.cardomain.com/installs/277000-277999/277427_4_full.jpg

  20. #20
    S16 odlog.
    Guest
    Moderniji...







    Ali, nije mi nešto... Draži su mi stariji.

  21. #21
    Yokosuka/
    Guest
    ..ovaj zeleni Mustang je prekrasan!,kad bi dobio na lutriji sigurno bi bio drugi auto u garaži...

  22. #22
    bullit
    Guest
    Nisam ni skuzio ovu temu, moram priznat...
    Zeleni Mustang je iz Bullita, vozio ga Steve Mcqueen, ne znam jel mi bolji on ili Charger R/T crni, koji su vozili bad guys....

  23. #23
    Mazdohist
    Guest
    Ovaj put zbilja moram skinuti kapu Amerima.
    Ako će ovako izgledati novi Mustang, svaka im čast.
    Toliko moderan, a opet kao prvi, legendaran.


  24. #24
    KAM&
    Guest
    Znam da nema veze baš sa ovom temom al šteta otvaranja nove teme zbog ovakvog smeća.Naime dali je neko gledao Driven,tako nešto loše ja još nisam gledao.Daj recite neki film sa tom tematikom koji se isplati pogledat.

  25. #25
    INTCP log dead
    Guest
    Bullit niej ovo auto koji je vozio Mcquen. On je vozio Shelby takve boje, ali bez znaga i mahlenki u maska, dakle bila je prazna crna rupa između farova i nije imao ovu bijelu traku iznad pragova i čini mi se druge felge.
    Najjače su mi scene kad prešalta s međugasom, a iz auspuha 2 puta šibne dim. ) ) Charger R/T 10 me se nije baš dojmio u bullitu, vjerovatno jer je imao nabijene kotače. Ali kad sam ga vidio na F&F i Bladeu postao mi je draži od mustanga.

Slične teme

  1. Mustang
    By S V T in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 10-01-2004, 14:32
  2. Novi Mustang
    By INTCP log dead in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 06-01-2003, 21:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •