Stranica 5 od 20 PrvaPrva ... 3456715 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 101 do 125 od 479

Tema: Zimske radosti

  1. #101
    Girrari
    Guest
    I ja sam za. Inače, konačno sam došel svoje i sad se više ne osjećam ko konj kaj sam kupoval zimske gume. <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  2. #102
    Mario Haas
    Guest
    Uh da tek znate kako sam ja neuračunljiv kad ujutro obučem gojzerice, u tobru stavim šlape i tak odšetam na poso!

  3. #103
    ZEGA
    Guest
    He heee ja danas opet na sljeme sa ladom karavan a snjeg pada, isli smo do Puntjarke kroz sumu kroz ono neocisceno sve bez lanaca samo 4x sava eskimo S3 nove, koji gust, gume drze ko mutave koce, oni najsasaviji tragovi su moji...
    E u zavoju samo po gasu i understeer, volan van i ×××× 6 banki po onim blazim zavojima...kako to ide...
    Dolje neka alfa 33 kilavi sa lancima ono 5 na cuku kak sam je presao i po plinu, dolje za 15 minuta...
    ZEGA<br><hr>

  4. #104
    Girrari
    Guest
    Živela Sava.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  5. #105
    Mario Haas
    Guest
    Ko će skočit u Savu i vidjet jesu mi stigle zimske gume?! <br><hr>

  6. #106
    600
    Guest
    Bude mali Ivica!

  7. #107
    Girrari
    Guest
    ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  8. #108
    mc
    Guest
    Inace, frend koji se bavi gumama se kune da je Barum Polaris 2 daleko bolja i uz to jeftinija guma od Save. Buduci da prodaje i jedne i druge, vjerujem mu. <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  9. #109
    Rossonero
    Guest
    Ja ove zime imam te Barum Polaris 2. Stari je jedan dan otisel van s karavanom i nisam imal pojma da ih bude stavil. Ja bi iskreno radje Eskimo vec kad se uzima ta niza klasa guma.
    Za sad nemam nekih primjedbi samo kaj jos nisam videl snijega.

  10. #110
    Dr. Strangelove
    Guest
    I ja sam piknul te Save S3 na prednje... odlične su i to ne samo po snjegu nego i po sluzavom i hladnom asfaltu kakav je u zadnjih mjesec dva....sam kaj su mekane fest..pa s prvim toplim danima treba vratit ljetne, inače budu se zderale sam tak...

  11. #111
    mc
    Guest
    Pa kaj kod vas ne pada snijeg?

    Nema veze, zimska guma nije potrebna samo zbog snijega, nego i zbog mekoce pri temperaturama nizim od 7 st.C.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  12. #112
    Dr. Strangelove
    Guest
    inače fakat ne kužim ljude koji se cijele godine voze na zimskim... Najjača mi je fora kaj vulkanizeri prodaju ljudima da je M+S oznaka za cjelogodišnju gumu... i narod puši... kolko sam se puta svađo s nekim zbog tog...

  13. #113
    Dr. Strangelove
    Guest
    U biti M+S (mud+snow) znači all weather..ali simbol snježne pahulje uz to označava da se radi isključivo o zimskoj gumi...

  14. #114
    mc
    Guest
    Navodno su jako rijetke "prave" cjelogodisnje gume. U ponudi je relativno malo modela od par proizvodjaca.
    Ja na Twingu imam Toyo Vario V1 cjelogodisnju gumu i ona zadovoljava moje potrebe...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  15. #115
    Fresh
    Guest
    Focus se kotrlja na četri zimske gume Dunlop Winter Sport M2.

  16. #116
    Rossonero
    Guest
    F1 mi je postala katastrofalno losa na minus temperaturama. Sad mi se cini da Barum na minusu bolje drzi nego F1. Kaj bi bilo i logicno, ne?

    Ma nema u Osijeku snijega niti ga je bilo ove zime. Danas je padalo tolko da su se zabijelili krovovi.

  17. #117
    Rossonero
    Guest
    Na Alfi imam Good Year Ultra grip 6. Super su gume. A na karavanu ove jeftilen Barum.

  18. #118
    mc
    Guest
    Ovdje pada cijeli dan ali se slabo dize razina. Izgleda da ce prek noci malo zesce padati i napadati...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  19. #119
    Girrari
    Guest
    Meni su ove Save fakat odlične. Naravno, čim zatopli i ne bu više opasnosti od snijega, bum stavil ljetne jer su ove na temp. iznad 10 stupnjeva koma.
    Na 164 imam Kleber Krisalp, i istestiral bum ih sad u četvrtak.
    Na 166 su F1, al ona ionako ne bu vožena po zimi.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  20. #120
    Girrari
    Guest
    I ja se bojim da bu tak MC.
    <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  21. #121
    Rossonero
    Guest
    mc, meni je vulkanizer koji mi je slagal optiku rekel da su Eskimo S3 daleko bolje gume od Polaris 2, a samo su mrvicu skuplje.

  22. #122
    _Stevo
    Guest
    Na parking, na parking, na paaaaarking <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  23. #123
    Biciklist
    Guest
    kod mene bizzo iz bolesne braće pokupil stup.
    kak imamo skretanje u ulicu on je imo ljetne i sam produžio sa peugeotom 306 ravno na rizol i BUM !! al ni jako bar ga nije srušio. ) <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  24. #124
    Biciklist
    Guest
    dodite u moju ulicu tu se ljudi pod ručnom okreću ko ludi još ralica nije prošla
    <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  25. #125
    mc
    Guest
    I meni je auto na izlasku s parkinga pokusao otici ravno, pa sam ga morao s rucnom i gasom istjerati na pravi put... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

Slične teme

  1. Alu felge i zimske "radosti"
    By Doc. in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 28-01-2003, 21:18

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •