Stranica 19 od 20 PrvaPrva ... 917181920 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 451 do 475 od 479

Tema: Zimske radosti

  1. #451
    Brock
    Guest
    Vi niste normalni!

    Kaj je bilo opsceno šamaranje/špricanje kremicama, pa udri ulaštit do visokog sjaja?

  2. #452
    mc
    Guest
    Ma nadali smo se da ce igru prihvatiti koka koja je dosla oprati svojeg Cli(t)aca... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  3. #453
    Dr. Strangelove
    Guest
    mc, više se ne sjećam kolko je ta bočica došla...znam da sam ju u nekom supermarketu samo ubacio u kolica...

  4. #454
    mc
    Guest
    Jel s nestrpljenjem iscekujete prvi snijeg?

    <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  5. #455
    mc
    Guest
    BTW, jel glicerin izdrzao prve smrzavice? Kod mene sve 5. <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  6. #456
    Brock
    Guest
    Danas su mi se zaštopale mlaznice.. pasmater!

    Moram sutra ujutro do Molydona... trebam:

    - Novu strugalicu.. ova se spigala, pa struže samo 1/3
    - Tekučinu za oprat stakla koja drži do -20
    - Nove brisače... pogotovo zadnji
    - Upiknul bum si Philips Vision Plus žarulje
    - Možda glavu za volan (ako paše na volan od GTT-a)

    Ide li još netko, pa da mi pravi društvo?

  7. #457
    Rossonero
    Guest
    Vision plus je super izbor. Samo, kaj nisu malo preskupe za puno manju trajnost? Kod zarulja je jasno, cim jace svijetle, krace traju. A cul sam da te koriste i u Betlehemu. <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  8. #458
    mc
    Guest
    Brock, nemoj zaboraviti metlicu povezanu s trobojnim koncem... )

    Ja danas po rasporedu vodim zenu na izivljavanje u hipermarketu, tako da ti ne mogu praviti drustvo.
    Vision plus? To sam si ja mislio puknuti u Corollu kad mi pocnu krepavati ove koje sam dobio s autom. Fora je kaj nama koji zivimo u gradu uopce nije bitno kakvo svjetlo proizvode farovi - grad je dobro osvjetljen, a na put ionako nastojim ici po danu... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  9. #459
    Rossonero
    Guest
    A i cca 100 Kuna po komadu nije zanemarivo. Pa nakon 10, 15 somova kad riknu, ima da poludim. Zato su i obicne dobre.

  10. #460
    mc
    Guest
    Meni su se jucer zastopale prednje mlaznice, a danas straznja, ali brijem da se mraz nahvatao s vanjske strane - na tekucini je pisalo da drzi neki teski minus. Ili prodaju muda pod bubrege...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  11. #461
    Brock
    Guest
    Philips Vision Plus H4 po komadu koštaju 53.34kn (Molydon)

    mc... ja idem sutra ujutro...

  12. #462
    mc
    Guest
    ××××, zabrijao sam da ides poslije posla - veceras se dogovorimo.

    H7 je ziher duplo skuplja. Sva sreca da uz to duplo brze crkava od H4... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  13. #463
    Rossonero
    Guest
    Samo 54 Kuna? E sad vise ne znam dal sam na karavanu imal H7 ili OMV pumpa cijene do neba?! Ova cijena je super, Brock!

  14. #464
    Brock
    Guest
    Sad su na akciji

    Philips Vision Plus H1 - 53kn
    Philips Vision Plus H4 - 53kn
    Philips Vision Plus H7 - 79kn


    Philips BlueVision H1 - 87kn
    Philips BlueVision H4 - 84kn
    Philips BlueVision H7 - 122kn

  15. #465
    Rossonero
    Guest
    Stvarno fer cijene. Moram dici haubu na 166 i vidjet kaj tam ide.

  16. #466
    Brock
    Guest
    Ulje? :smile25:

  17. #467
    mc
    Guest
    Zlocesto... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  18. #468
    Rossonero
    Guest
    Pa vec kad se dize hauba... <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  19. #469
    Brock
    Guest


    ... nisam mogao odolit... )

  20. #470
    Dr. Strangelove
    Guest
    Koja je razlika između ovih Vision i Blue? Pretpostavljam da ove blue svijetle plavičasto? vjerojatno samim tim ove vision daju više svijetla?

  21. #471
    mc
    Guest
    Obije su Vision - Vision Plus i Blue Vision. Mislim da dobro pretpostavljas. Plus bolje osvjetljava, a ove Blue su vise sminka... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  22. #472
    Dr. Strangelove
    Guest
    Bravo ima koma kratka svjetla.. jedna od najslabijih koje sam ikad vidio...tak da bi kad bi stavio ove blue vjerojatno bio mrak ) S druge strane jedan Tipo je imao za svoje vrijeme najbolja kratka svijetla u klasi...i to fakat provjereno... hebiga sve zbog dizajna )

  23. #473
    Mario Haas
    Guest
    Ja imam H7 Philips Premium, više su nego dobre. Daju snažno bijelo svjetlo i nisu preskupe. Naravno uvjet je da su reflektori u dobrom stanju.

  24. #474
    mc
    Guest
    Brock, kaj si rijesil? Kakve su lampe?

    BTW, provjeri si tekucinu za stakla ako su ti se ledile mlaznice - ja sam ustanovio da je tekucina koju sam zadnje ulijevao namijenjena za ljetne uvjete. Sad sam usipao neku koja drzi do -25.<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  25. #475
    Brock
    Guest
    Kupio sam Vision Plus, ali nisam ih imal vremena montirat.. ) . Budem danas...

    Promjenio sam tekućinu... OMV Auto Flash bi trebal držat do -20.

Slične teme

  1. Alu felge i zimske "radosti"
    By Doc. in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 28-01-2003, 21:18

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •