Stranica 12 od 20 PrvaPrva ... 21011121314 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 276 do 300 od 479

Tema: Zimske radosti

  1. #276
    mc
    Guest
    Definitivno ti treba nesto ozbiljno... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  2. #277
    Fresh odlog.
    Guest
    cezy

    to možda vrijedi za jače aute i otvorene ceste, ali za vožnju po gradu mislim da mi je čisto dovoljno staviti zimsku gumu na pogonsku prednju osovinu.

    mc
    Uzmimo da kupim gume prema tvojoj preporuci u koju ne sumnjam, šta ću sa postojećim gumama ...

  3. #278
    OS-300
    Guest
    Michelin Pilot Alpin???

    Nešto drugo??

  4. #279
    mc
    Guest
    Fresh, nece ti poslije pasti na pamet da ih vracas na auto. )
    Ne bi htio forsirati, pa da me poslije grdo gledas ako ti se ne svide. Ti znas najbolje kaj je dobro za tvoj auto... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  5. #280
    mc
    Guest
    OS, u toj klasi su i Goodyear Ultragrip, Dunlop SP Wintersport M3 i
    Bridgestone Blizzak LM 18 - bar po ADAC-u. Trebalo bi pronjuskati i ove nove Conti Wintercontact, a i nove Toyo Snowproxes...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

  6. #281
    OS-300
    Guest
    Brat ima na Cliu Wintercontact i nisu loše.

    Idem malo na Drydenovu stranicu...

  7. #282
    Rossonero
    Guest
    mc, proslu zimu sam na Vectru stavil Polaris. Na niskoj su se temperaturi i snijegu pokazale sasvim ok, ali cim malo zatopli ta guma vise nis ne valja. Nis ne drze, a kad malo stisnes, smrde ko sam vrag. Kolko para, tolko muzike.

    Po meni se zimske gume isplate za sve one koji maznu cca 30tkm godisnje ili vise. Jer ako u 3 zimska mjeseca napravis cetvrtinu te kilometraze ili nekih 8 somova onda s istim setom bez frke odradis 3 zime i usparal si jedan set ljetnih guma koje bi inace deral za to vrijeme. A i zna se kak se ljetna guma ponasa na minusu. F1 su bile tesko smece cim je temperatura ozbiljnije pala. Tak da su zimske gume po meni mus. A cjelogodisnje ne bi ni gledal. One su ni v rit, ni mimo. Ne drze nikak ni po ljetu ni po zimi. <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  8. #283
    mc
    Guest
    Cuj, ako te neimanje zimske gume moze kostati razbijenog auta (pa makar po zimi napravio i 1000 km), onda su zimske gume dobra investicija - bar si poslije ne predbacujes ako ti se desi nesto...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  9. #284
    mc
    Guest
    A sto se tice cjelogodisnjih guma i ja se slazem da one nisu za aute ozbiljnijih performansi. No za male gradske sa 50-70 ks koji se cijele godine voze njezno (zenski) po gradu do posla i nazad to je po meni izvrsna investicija. I opet kazem da su doticne Toyo Vario na Twingu imale daleko manji zaustavni put po SVIM vremenskim uvijetima od Michelin Energya i Continentala, tj. svih ovih "fuel saving" plastikusa koje dobijes s tom klasom automobila...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  10. #285
    Rossonero
    Guest
    mc, nek se zena vozi polako, ali i ona tu i tamo nabere stotaru s tih 50 konja. A onda ako treba naglo stati... pomozi boze sa cjelogodisnjom. Ne?!

  11. #286
    mc
    Guest
    Ne. Mene je s Michelinom Energy bilo strah kociti, po mokrom sam samo gledao di mogu pobjeci u stranu ako ce biti potrebno, dok s Toyom nije bilo nikakvih problema. Sigurno je u toplom dijelu godine bolje imati neke "postene" ljetne gume, ali to nisu ovi plastikusi koje dobijes na takvim malim autima.<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  12. #287
    Rossonero
    Guest
    mc, nakon 10, 11 jakih kocenja i ja pocnem gledat kam bum pobegel, a gume su F1. I to ove nove, GSD3 ili kak im je vec oznaka. Stvarno bi bilo vrijeme da Alfa pocne stavljat neke postene kocnice jer ovo kaj je na 166 ne valja ni pisljiva boba. Mala digresija, ali nazalost istina.

    Energy smo imali jednom na Vectri A i nikad vise. Ta guma stvarno nis ne valja.

  13. #288
    Rossonero
    Guest
    Idem polako spavat. Kod mene je skoro pa 3 ujutro. Tek sam danas ulovil nekaj vremena ili bolje reci volje da si slozim komp. Ali nis od formatiranja i slaganja particija jer sam prelijen. Samo malo personaliziranja windowsa, novi software i to je to.

    Sad me ceka jos 8 radnih dana i gotovo... nis, laku noc!

  14. #289
    Girrari
    Guest
    Slažem se s MC-ovom preporukom za cijelogodišnje gume na malom autu koji se ionako vozi 99.9% vremena po gradu. Tak nešto bi ja metnul na Punta kad se Sava istroši.

    Na Alfi bu zimske Kleber Krisalp i za njih svaka preporuka.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  15. #290
    mc
    Guest
    Laku noc Rosso.

    Girro, kulike otprilike dojde taj Kleber u 195/60-15?<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  16. #291
    Girrari
    Guest
    Mislim da je bio negdje oko 700 kn, tu dimenziju i ja imam.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  17. #292
    mc
    Guest
    OK cijena.

    Conti Wintercontact TS 810 - 870 kn
    Toyo Snowprox S941 - 663 kn
    Barum Polaris 2 - 433 kn
    Eskimo S3 - 555 kn
    Pilot Alpin - 1094 kn (mamu im j...m lihvarsku)

    <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  18. #293
    mc
    Guest
    NAVALI NARODE:

    Gumu TOYO PROXES T1S u dimenziji 195/50 R 15 nudimo po posebnoj akcijskoj cijeni koja iznosi 486,78 kn (PDV je uključen u cijenu).
    Ova ponuda vrijedi do prodaje zaliha. <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  19. #294
    Brock
    Guest
    Dobra cijena....

  20. #295
    mc
    Guest
    Da mi nije premala, ozbiljno bi si razmislio o tome da si ubodem komplet. Mislim da u proljece dolazi nasljednik T1S, a i neke nove gume iz Toyo produkcije...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  21. #296
    mc
    Guest
    Evo jos malo cijena zimskih guma u 195/60-15:

    Bf Goodrich Winter G - 631 kn
    Goodyear UG GW3 - 901 kn
    GY UG6 - 790 kn
    GY Vector EV2 - 875 kn
    Kleber Krisalp HP - 623 kn
    Kormoran Snowpro - 437 kn<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  22. #297
    piquet
    Guest
    budžet - barum polaris
    kvaliteta - gy ug6

  23. #298
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Meni je gotovo nevjerojatno kolko je Toyo poskupio u Drydenu.Da sada Toyo isto kao i Michelin Pilot Sport , to je nevjerojatno ili Da recimo je Yokohama jeftinija od Toya i tako.Sječam se kad je B.B. dofurao Toyo u Hrvašku pa te gume su bile za burek , sada par godina kasnije , mislim da su ipak u Drydenu malo pretjerali.

    Kaj se tiće zimskih guma , toyo su dobre gume, a Fuldu izbjegavajte , rade se u Sloveniji i ne valjaju ništa!!!

  24. #299
    piquet
    Guest
    pa ja sam čuo da je marža na toyu astronomska.

  25. #300
    mc
    Guest
    Dom, kaj brijes? U 205/50-16 T1S kosta 1.325 kn, a Pilot sport 1.819 kn. I jos mozes vrlo lako izvuci popust na ove Toyo. Kaj bi ti da su badave? :smile24: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

Slične teme

  1. Alu felge i zimske "radosti"
    By Doc. in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 28-01-2003, 21:18

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •