Stranica 1 od 20 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 479

Tema: Zimske radosti

  1. #1
    Fresh
    Guest
    Ja sam se probio do posla. Relacija brežuljci iznad Kvatrića do križanja Savske i Vukovarske. Trebalo mi je cca 15 min više nego obično.

    Parkirao sam na neočišćeno parkiralište i ako nastavi ovako padati, ne znam kako ću se izvuć.

    Imam zimske gume.

  2. #2
    T-IE
    Guest
    A ja se nisam probio na posao, ali nisam ni pokušavao, kod nas je snijeg rijedak (u Crikvenici) pa nisu ni cestari posipali cestu niti ju očistili. Pokušao sam doć do grada i jedva sam se spustio na gl. cestu (valjda mi je od hladnoće blokirao zadnji lijevi kotač, da ste vidili to spuštanje po nizbrdici ) ). Inače, radim u Novom V. a čujem da je tamo još gore.

  3. #3
    ŠULE
    Guest
    Šule je stigao na posao. Naravno ne sa Cliom. Uzeo sam Kangooa jer sa malim nemam šanse niz Prilesje. Ubio sam se od 6h do 8h na dvorištu i oko Clia.

  4. #4
    mc
    Guest
    Twingo i ja smo hrabro doplivali do posla. Istini za volju, 3 km Slavonske koliko imam do posla, sam vozio preko 30 min - zbog guzve.

  5. #5
    Br0ck
    Guest
    Bok ljudi! Moj Twingo je očišćen, ali je ipak ostao na parkiralištu ispred zgrade zbog totalnog kaosa na parkiralištu i svim prilaznim ulicama mom kvartu. Danas je poslužio i ZET u kojem se švercah. Hvala mu! Došao sam sa tramvajem do Vukovarske i Savske, a onda je i on zapeo u snijegu. Hej Fresh, ti radiš negdje kod križanja Vukovarske i Savske? Mogli bi se koji dan zaletit' na kavu...?

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Ja nemrem van iz garaže!!!

    Tako da je Girrari danas ostao doma. Kad prestane padat, čistim snjeg, do tada nema smisla.

  7. #7
    Dr. Strangelove
    Guest
    ...ja stigo ZET-om sa pol sata zakašnjenja.. V. Gorica-Vukovarska... ××××ga ljetne gume.. a tek sad vidim da je šou na parkingu... možda bolje ovak...

  8. #8
    piquet
    Guest
    konačno su michelin alpin došle na svoje. gume su za niš po suhom i kiši, ali za snijeg-juhuu. svaki mogući zavoj ručna i kontra. ) )

  9. #9
    INTCP log dead
    Guest
    Meni za 12 coli preostaje samo Kumkho

  10. #10
    LaNciA
    Guest
    Blago vama.Ovdje kod nas samo malo prdnuo i to je sve(oko 5cm).Ali su najavili da ce jos padati.

  11. #11
    _Stevo
    Guest
    E da sam točno 10 mjeseci stariji sad bi se išo vozit ) Svaki zavoj bi bila ručna, ma čak nemora ni ona, samo po gasu i auto bježi )
    Zato volim snjeg i zimu )

  12. #12
    Yokosuka/
    Guest
    ..već sam imal intervenciju,frend je zletel sa ceste tako da sam išel po njega.Da ste mu samo vidjeli facu!,on danas stvarno ima zimske radosti...

  13. #13
    Yokosuka/
    Guest
    ..mjesto radnje;Međimurje...

  14. #14
    Fresh
    Guest
    BrOck.

    Radim u bivšoj Eurohercovoj zgradi, nasuprot MUP-a.
    Ako si u blizini mogli bi se naći.

  15. #15
    Dom-Dom
    Guest
    Moja Alfa spava u garaži i snijeg vidi samo kroz prozor.

  16. #16
    Dom-Dom
    Guest
    INTCP 12 cola gume zimske ti radi i Toyo.Ja sam za Tico kupio u Dryden-u.Mislim da je Toyo ipak bolji od Kumho.

  17. #17
    mentor odlog.
    Guest
    ...zimske gadosti... pas ma....

  18. #18
    mytbyte
    Guest
    Ja sam se sat vremena vadio iz snijega ispred kuće...uspio sam izići sa mjesta i onda: pakao! Ni naprijed nit nazad, zblokirao parkiralište, a škvadra prolazi i ne pita treba li mi pomoć. Kakav narod. Onda se pojavila gomila djece koja luta kvartom i pomaže ovakvima poput mene "Kad se male ruke slože...hvala, djeco!!!"

    I dođem na posao i kad hoću skrenut da parkiram opet zakopavanje u mjestu prije nego sam ušao do kraja, opet zblokiram parking...al' ovdje su htjeli pomoći...ne znam da li bi pomogle i zimske gume, a lance imam od prethodnog auta (13", sada 15") pa se mogu j...

    Jel zna netko zašto mi se uključuje ABS kod naglijeg skretanja po snijegu (gdje mnogo ne pomaže) a bogami i po kiši, jel' i to uloga ABS-a, jer sam imao dojam da se pali samo kad kotači proklizavaju pri kočenju!?!?

    Ma nema veze, volim snijeg!!!

  19. #19
    Haki
    Guest
    e srecom danas nisam isao nikamo ali je totalna koma nisam ocistio jos dvoriste i nemogu van sa autom jer ima snijega oko 20 cm ako na nekim mjestima ali stari ima zimske gume juhuuuuuu!!! Napokon je doslo doba godine kada se mozemo okretati na snijegu.......... ) ) )

  20. #20
    Calibra Zender
    Guest
    E konačno je napao snijeg pa da se vidi isplativost kupovine zimskih guma. Na području grada Osijeka ceste odražavaju prohodnima s 10 ralica. To je naravno premalo, ali zato alpinke obavljaju svoj posao kak spada. I ako u svakoj od 3 godine koliko koristim set istih zimskih guma bude po tjedan, dva snijega onda se gume isplate. Uostalom, zimske gume nisu niti će ikada biti trošak. U 3 godine koliko ih koristim i to obično od 12. do 2. mjeseca sigurno uštedim na jednom setu ljetnih guma i to je to. Umjesto jednih ljetnih kupim zimske i isti mi je vrag. Samo kaj se onda i po zimi normalno vozim i ne drhtim za volanom kad napada snijeg.

  21. #21
    mc
    Guest
    ...dobra ti je to filozofija...

  22. #22
    KAM&
    Guest
    moje good year eagle f1 su zlo po snjegu .kao dodatnu opremu po zimi moram imat lopatu u autu

  23. #23
    VR6
    Guest
    mytbyte ABS ti se pali samo pri kocenju?? ABS mjeri okretanje tocka, i kada tocak zablokira ABS se "pali" da bi zaustavio blokiranje. Blokiranje je cesce po kisi, jel je klizavo, i tocku treba manje da zablokira.


    I u Sarajevu ima snijega, poceo je oko 1-2 sata danas, i jos pada. Maloprije sam se vozao, poceo je da pada toliko da brisaci nisu vise mogli sve obrisati. Jedno 4 puta sam izlazio i cistio auto cetkom, stakla mislim da bi mogao voziti. Isao sam Golfom naravno, BMW-a nisam zelio probati, probat cu ga veceras, kada budem isao malo neobavezno samo da njega probam. 2 puta me grtalice posolile. Okretao sam se malo na "rucnu", jednom sam se okrenuo za 180 stepeni, stao, povukao rucnu, okrenuo tockove i gas, i auto se okrenu skoro cijeli krug. Neki okolo ciste svoje aute, i gledaju kako ja to radim... Sad opet moram malo na "voznju", ako ovaj idiot od mog digitalca bude htjeo nesto uslikati, mozda postam i koju sliku.

    BMW i ostali automobili s 4 vrata vecinom nemaju zadnjeg brisaca, sta kontaju da ce snijeg uspjeti otopiti zadnji grijaci. U Golfu sam ih imao upaljenje, kao i brisac zadnji, pa sam jedva nesto vidio koliko to pada...

  24. #24
    huki XM
    Guest
    Danas sam sa XM-om (V6 aut.)izvukao iz snijega mercedes C kl. i BMW 525 td.
    XM i četiri alpinke izvlače "švabe". ) ) )

  25. #25
    SEDICI
    Guest
    Oko 15 h izašao iz zgrade i nisam uopče mogao naći auto.Nakon 20 min. ha tu je.Pljuneš u ruke lopatariš cirka 1 h i to je to.A ralicama j... m....Sve živo i mrtvo su nabacali po autima na parkiralištu.Što se tiče goma Pirelli p 5000.Joo užas. Gume sam dobio nove kad sam kupio auto tj. prije 6 mj.Guma je za×××××.Po suhom drži jedino kad malo spalim gumu.Tek kad je guma dobro zagrijana kako-tako drži.Ali danas sam spustio pritisak na 1.5 bara pa sam se nekako i vozio.Kako je rekao Mentor:zimske gadosti.

Slične teme

  1. Alu felge i zimske "radosti"
    By Doc. in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 28-01-2003, 21:18

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •