Prikazujem rezultate 1 do 25 od 479

Tema: Zimske radosti

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Fresh
    Guest
    Ja sam se probio do posla. Relacija brežuljci iznad Kvatrića do križanja Savske i Vukovarske. Trebalo mi je cca 15 min više nego obično.

    Parkirao sam na neočišćeno parkiralište i ako nastavi ovako padati, ne znam kako ću se izvuć.

    Imam zimske gume.

  2. #2
    T-IE
    Guest
    A ja se nisam probio na posao, ali nisam ni pokušavao, kod nas je snijeg rijedak (u Crikvenici) pa nisu ni cestari posipali cestu niti ju očistili. Pokušao sam doć do grada i jedva sam se spustio na gl. cestu (valjda mi je od hladnoće blokirao zadnji lijevi kotač, da ste vidili to spuštanje po nizbrdici ) ). Inače, radim u Novom V. a čujem da je tamo još gore.

  3. #3
    ŠULE
    Guest
    Šule je stigao na posao. Naravno ne sa Cliom. Uzeo sam Kangooa jer sa malim nemam šanse niz Prilesje. Ubio sam se od 6h do 8h na dvorištu i oko Clia.

  4. #4
    mc
    Guest
    Twingo i ja smo hrabro doplivali do posla. Istini za volju, 3 km Slavonske koliko imam do posla, sam vozio preko 30 min - zbog guzve.

  5. #5
    Br0ck
    Guest
    Bok ljudi! Moj Twingo je očišćen, ali je ipak ostao na parkiralištu ispred zgrade zbog totalnog kaosa na parkiralištu i svim prilaznim ulicama mom kvartu. Danas je poslužio i ZET u kojem se švercah. Hvala mu! Došao sam sa tramvajem do Vukovarske i Savske, a onda je i on zapeo u snijegu. Hej Fresh, ti radiš negdje kod križanja Vukovarske i Savske? Mogli bi se koji dan zaletit' na kavu...?

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Ja nemrem van iz garaže!!!

    Tako da je Girrari danas ostao doma. Kad prestane padat, čistim snjeg, do tada nema smisla.

Slične teme

  1. Alu felge i zimske "radosti"
    By Doc. in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 28-01-2003, 21:18

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •