Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 51

Tema: wrc 2003

  1. #1
    piquet
    Guest
    uskoro nam počinje sezona - kakva su razmišljanja pred novu sezonu?
    prvi je monte carlo i mislim da je to najveća šansa ostalima da pobjede peugeot jer dosada baš i nisu imali uspjeha u mc. p meni favorit za pobjedu je (opet) tommi makinen ali mislim da će i stara kost sainz imati šta za reći ako se dobro uštima. nadam se da će biti snijega i dobre borbe kao 91 kada je delecour trebao pobjediti sa ford sierrom ali je auto riknuo nadomak cilju. za uspješnu sezonu triput hura )

  2. #2
    Francuz
    Guest
    1.Peugeot
    2.Ford-dvojim da bi na ovom mjestu mogao biti i Subaru obzirom na smanjen budžet i relativno neiskusnu posadu
    3.Subaru-uz standardno solidan bolid dva vrhunska vozača
    4.Citroen-Loeb bi mogao dobiti pokoji asfaltni rally,Mc Rae i Sainz su u sezoni privikavanja na novi automobil,iskreno bilo bi čudo da pobijede na nekom zemljanom rally-ju.
    5.Hyundai
    6.Ferrguson,pardon,Škoda,herr Piechov abortus sportskog odjeljka VW.
    Ova bi sezona trebala biti neizvjesnija od prošle,bar tako kaže Groenholm u intervjuu za rally-live.Vidjećemo...

  3. #3
    piquet
    Guest
    za peugeot se slažem s tobom ali bi na drugo mjesto stavio ipak subaru. tehnički su uvijek bili jaki a i solberg bi mogao biti strašan. što se tiče makinena mislim da bi mogla biti zadnja sezona u stilu damona hilla.
    što se tiče forda koliko je meni poznato budžet nije smanjen već je preusmjeren sa vozača na razvoj auta. ako naprave dobar auto martin bi mogao iznenaditi pozitivno

  4. #4
    Koko
    Guest
    Evo, krenulo je, a vi se baš i nite pokazali kao neki prognozeri. Vidi se da su Peugeot, Citroen i Subaru kilometrima daleko od ostalih. U Fordu vrijedi samo Martin.

    Subaru se baš nije iskazao. I Solberg i Makkinen u petom brzincu - out. Sada samo ostaje Francuzi protiv Francuza.

  5. #5
    General Kong * * *
    Guest
    Solberg je bio jako brz,sto mu ne pomaze puno jer trenutno jedva ceka Svedski reli.
    Sebalj/Klinc su odlicno otfurali 1 dan,sa Cliom u 1600 junior klasi.
    Svaka cast,skroz lijepa vremena.

  6. #6
    Francuz
    Guest
    Trostruka pobjeda Citroena,svaka čast!!Šta bi Groenholmu???

  7. #7
    R32
    Guest
    Favoriti: Citroen, Peugeot, Subaru...

  8. #8
    R32
    Guest
    Mozda i Fordic uradi stagod, ali oni cekaju novog Focusa 2005 godine...

  9. #9
    R32
    Guest
    Nebitni su rezultati (bar nama gledaocima) bitno je da se vozi, i da je zabavno...

  10. #10
    R32
    Guest
    Sebalj je 7 bio, a prvi je isto Clio...

  11. #11
    Francuz
    Guest
    Molim da mi netko pojasni otsustvo reklama na Focusu,zapravo,od čega se ti ljudi financiraju(osim,naravno,investicija samog Forda,te kako je rečeno,od "uštede"na Mc Rae-u i Sainz-u)??

  12. #12
    T-IE_
    Guest
    Što mislite, dal se isplati kladit da će Mcrae i Makkinen bit među prva 3 u Turskoj. Kof. je 3,5 i 3?

  13. #13
    Koko
    Guest
    Ne isplati se staviti više od 10 kuna na tako nešto jer u Turskoj se može bilo što dogoditi. Ceste su teške, navodno ima i snijega a makadam je u lošijem stanju nego u Grčkoj. Dakle, biti će odustajanja ko pljeve i lako se može dogoditi da pobijedi... bilo tko.

  14. #14
    piquet
    Guest
    mislim da se isplati.
    ja sam stavio 100 na pobjedu burnsa(mora se i njemu jednom otvoriti) i 100 na sainza među 3.
    5.5 su obadva kofića.

  15. #15
    T-IE-
    Guest
    Ja sam stavio na Makinena da će bit među prva 3 pa ćemo vidit. E, i još jedno pitanje za onoga ko zna; dal Turski rally prvi put debitira, ili se već vozilo u Turskoj?

  16. #16
    Koko
    Guest
    Utrka svjetskog prvenstva nije su u turskoj nikada vozila.

  17. #17
    piquet
    Guest
    zasad je dobro i za mene i za tie. sainz drugi makinen četvrti. samo tako dalje! )

  18. #18
    T-IE-
    Guest
    Ne nadam se previše Piquet, imam doma 60-ak listića gdje sam falio samo po 1 par. Da sam sve to pogodio mogao sam kupit novi auto. Tako da čekam nedjelju i konačni poredak, a plus toga još se Makinen mora probit za 1 mjesto.

    A di je Gronholm? A kof. 1,75.

  19. #19
    T-IE-
    Guest
    Otprdio Makinen od borbe za podij , bolje da sam se kladio na Gardemeistera i Škodu imao bi veće šanse da dobijem listić.

  20. #20
    piquet
    Guest
    show me the money! bravo za carlosa sainza i hvala mu za lovu. kad bi tražio kruha preko pogače bilo bi ljepše da sainz i burns zamijene mjesta ali nema veze. idemo na slijedeći rally. )

  21. #21
    T-IE
    Guest
    Piquet, jel planiraš što za rally?
    <br><hr><font size="+1" color="red">GTI</font>

  22. #22
    piquet
    Guest
    planirao sam ali nisam doma.
    burns prvo mjesto, rovanpera prva tri.

  23. #23
    piquet
    Guest
    kakvi su kofići u psk?

  24. #24
    T-IE
    Guest
    Moram pogledat.<br><hr><font color="red">GTI</font>

  25. #25
    piquet
    Guest
    sve po starom- peugeot vlada ili bolje rečeno marcus gronholm.
    marko dobro prži u focusu, svaka čast.

Slične teme

  1. NBA 2003
    By hjklh in forum Računala i internet
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 31-07-2009, 11:56
  2. ferrari f 2003 vs f16
    By deky in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 13-12-2003, 20:26
  3. buzet 2003
    By air in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 29-09-2003, 13:33
  4. Streetrace 2003
    By PAs in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 03-04-2003, 09:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •