Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Levat(ili ko već) konju jedan idiotski

  1. #1
    _Stevo
    Guest
    Mora se priznat da si glup ko George dabl-ju Bush!!!! konju jedan...
    Ak već otvaraš nove teme koje su najvjeroatnije u skladu sa tvojom pameti ili boluj rečeno gluposti, nemoraš si zbrisat svoju temu....da se bar smijemo, ak niš drugo, tvojoj zaostalosti.

    Neam ti niš drugo za reć osim da si kreten, ××××××, idiot itd.

    A ovom dragom "ZAKONU". Čuj, el ti kod kurca radiš uopće?? Od tvoje najave da će bit nekih promjena je prošlo oko 2 mjeseca. Ako ne i više. Pa prije bi pobrojo Kineze i Indonezijance zajedno da idem od one kolibe do kolibe neg kaj bi ti napravil i uredil ××××ni novi forum...

  2. #2
    993_
    Guest
    Pa ja nemogu vjerovat. Jel to samo ja nemogu otvorit 8 stranicu teme škodin 1,4 mpi? Netko je opet zahebo forum.
    Zar ne bi trebao forum imati i nakog webmastera što je i kod drugih foruma slučaj?

  3. #3
    Monkey maker
    Guest
    Levat je ustvari LaNCia i on sjebava sve, postujuci slike. S×××× je cak i svoje 3 teme. Idiot!

  4. #4
    Levat
    Guest
    Seke,evo mene opet!!!Kreteni glupi,sacu mame da vam se na×××××.A ti se prvo nauci pisati kak spada pa onda otvaraj nove teme,krelac jedan retardirani i nepismeni!!! ) ) ) ) )

  5. #5
    krešo
    Guest
    o čemu se ovdje radi

Slične teme

  1. Još jedan Tico
    By Ing in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 14-10-2004, 20:19
  2. Još jedan filmić
    By Wheeler in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 22-09-2004, 22:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •