Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Tema: za gospodu alfiste i švaboljupce

  1. #1
    xan22to
    Guest
    LIjepo svi vi uzmite "jutarnji" od 3.1 2003 na stranici 70 vam lijepo piše što ljudi misle koja su najbolja auta na svijetu. Koja alfa, fiat i lancia.
    Vidio sam alfu 147 i njenu završnu obradu. Obloge sa vratiju su se odvajale pa to idete hvalit. KRETENI.
    ×××× VAS golfovi, mercedesi, bmw-i, alfe,fiati,škode,seati i volva. KRETENI.

  2. #2
    594 krešo ah
    Guest
    xan, što ti zapravo hoćeš. ne kaže se najbolja auta, već najbolji automobili.i zašto vrijeđaš, nazivajući nas kretenima...

  3. #3
    V6
    Guest
    ko da je audi bolji, crkavaju pumpe, polu škripi plastika, skandal sa vw motorima, truli opeli, dajte se probuduti prošlo je deset godina.

  4. #4
    GTI FOREVER1
    Guest
    xan22to,
    u Bosanskim sumama se krije jedan ciko kojeg citavi svijet trazi.Po zanimanju je psihijatar.U slobodno vrijeme se bavi poezijom.Mislim da bi ti trebao da sjednes u svoga Japanca i malo se potrudis da nadjes gore spomenutog psihijatra/pjesnika i onda njemu kazi sto te mori nocima i zbog cega ne mozes da spavas i pitaj ga sto te roditelji ne vole....ako mene pitas zato sto si KRETEN ali ja nisam kompetentan pa te jos jednom molim da se obratis preporucenom psihijatru. ) )

  5. #5
    xan22to
    Guest
    Slušajte gospodina V6 pa se i vi ravnajte po tome. Nemojte me ispravljati u gramatici jer u tome što sam napisao nema greške. kaže se najbolji automobili ali mi ništa ne brani da kažem i najbolja auta, pa se svi više okanite gramatike.
    MOLIM AKO IMATE AGRUMENTIRANE PODATKE KOJI ME OSPORAVAJU KAO I MOJE TVRDNJE DA SU JAPANSKI AUTOMOBILI NAJBOLJI ONDA IH IZNESITE.

  6. #6
    xan22to
    Guest
    Ne želim vrijeđati nikoga ali MENE vrijeđa kad vidim što ljudi pišu bez ikakvih dokaza a ja iznosim stajališta koja su potkrijepljena sa dokazima a ne bljezgarijama.

  7. #7
    xan22to
    Guest
    VIdio sam na auto show-u alfe te gledajući unutrašnjost te izgled materijala a posebice završnu obradu(obloga od vozačevih vratiju sr odvajala od lima na obadvoje primjerka alfe 147 koji su bili izloženi) smatram da ne zaslužuju tu cijenu koju imaju.

  8. #8
    INTCP log dead
    Guest
    Još jedno silovano dijete koje si svaki dan stavlja borotalco u guzu. )

  9. #9
    KAM&
    Guest
    Ja volim japance ali ovaj xan22 kako već nije normalan ,svaka njegova tema je ista ,popljuje sve osim japanaca i to je to.Vozio sam se u alfi 147 i završna obrada je na ××××noj visini.

  10. #10
    sepra
    Guest
    Izgleda da je forum dobio novog dežurnog idiota.

  11. #11
    DKW_
    Guest
    Ja sam vozio 147 na prezentaciji i to je na nivou Audija, 30% bolje od 156 prije faceliftinga...

    xanto ima ozbiljnih problema...

  12. #12
    da..........
    Guest
    zamjena za VR6

  13. #13
    SAAB
    Guest
    Svi znaju da japanci samo kopiraju evropske automobile. Design je ,isto , ili kopija ili ciste 70-e godine. FFFFFFUUUUUUUJJJJJJJ !!!!!!!!!

  14. #14
    xan22to
    Guest
    AJDE onda dokažite da alfa 147 zaslužuje tako veliku cijenu.
    Zbog čega ona toliko košta.
    Pokažite mi.


  15. #15
    xan22to
    Guest
    Imate članak u auto klubu gdje je rađeno istraživanje po 3,5 i 10 godina na temelju podataka od servisa u kojem je stajalo koliko se koja marka automobila kvari.
    Prvi je bio MERCEDES sa 24.40% kvarova
    BMW sa 23.55% kvarova,VW sa 20% itd, a toyota je imala 0.8% kvarova kroz ta razdoblja prosječno.


  16. #16
    Mazdohist
    Guest
    xan, pa dobro matere ti jesi li ti normalan?
    Pa ja volim Mazdu, znam da su japanci pouzdaniji od europljana ali ×××× ti mene u guzicu ako bi si ja prije kupio jednu Nissan Almeru od Alfe 147.
    Alfa 147 oličenje je ljepote u klasi i da se (ako je to uopće istina) iznutra ne znam koji ××××× odvaja, prije bi to sam pribio čavlima nego opet kupio Nissana.

  17. #17
    rista
    Guest
    Meni su isto kosooki najdrazi.

    )

  18. #18
    594 krešo ah
    Guest
    xan 22, sjećaš li se onog q 10.znaš li tko je on. a koliko ti imaš godina? nemoj se ljutiti što sam te ispravljao u gramatici. ako si iz bosne, dobro. ali nije uredu da nas nazivaš kretenima, samo zato što misliš drugačije.

  19. #19
    xan22to
    Guest
    Za informaciju svima: nemam nisam imao niti ću imati veze sa bosnom i hercegovinom. Nikad nisam bio tamo niti ne namjeravam otići. Kao što sam rekao, ne želim vrijeđati nikog ali me smeta kad slušam gluposti bez argumenata pa ne postoji nijedan drugi način nego da prostotama ljudima privučeš pažnju.

  20. #20
    T-IE
    Guest
    Pa navedi nam ti neke argumente po kojima zaključuješ da su recimo BMW i Mercedes ××××××.

  21. #21
    594 krešo ah
    Guest
    xan 22 ispričavam se, mislio sam da si iz bosne, nemoj se ljutiti ali molim te objasni zašto si nas nazvao kretenima.

  22. #22
    V6
    Guest
    bar je mazdohist realan.

  23. #23
    Vuce odlog.
    Guest
    Ti xan, nisi normalan. Zar misliš da si vidio kvalitetu auta nakon što si otvorio vrata. Dođi k meni pa ćeš dobit đir u 147 pa onda seri argumentirano.Vozio sam a3 koji između ostalog bio opozvan svojedobno jer su se gulile ručice na vratima.A 147 nema nikakvih problema sa škripanjem,a najmanje sa škropanjem vrata, obloga ili što si se već prosrao.

  24. #24
    Vedo
    Guest
    Nijemci su No. 1

  25. #25
    passenger57
    Guest
    krele ostavi se bosne

Slične teme

  1. za gospodu švabofile
    By xan22to in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 31-12-2002, 13:36
  2. za alfiste
    By Capri in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 19-07-2002, 21:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •