Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: plinski amortizeri

  1. #1
    miro_
    Guest
    plinski amortizeri npr. monroe
    interesira me jel tko sto zna o tome?

    jel se isplati to ugraditi, sta se dobije?

  2. #2
    xan22to
    Guest
    To nsu normalni amortizeri sa dodatkom dušika i još nekog plina. Ja imam na autu MONROE SENSATRACK i mogu ti reći da su super.

  3. #3
    Mrle
    Guest
    Plinski amortizeri ti "otvrdnu" auto. Sportski auti imaju plinske. Ljudi koji voze limuzine obično stavljaju uljne, odnosno gledaju reklame za plinske, stave ih pa požale. Ako si hoćeš staviti plinske amortizere preporučil bi ti Bilstein. Jeftiniji su ( možda i duplo) od Monroe-a, a neporedivo bolji. Monroe ti je isfuran kod nas jako, ali i nisu bas neki amortizeri. Ako hoces prave sportske koje možeš podešavati kupi si Koni.

  4. #4
    Tenk
    Guest
    Slažem se u potpunosti s Mrle-om, jedino bi dodao da staviš i tvrđe federe za potpuni sportski užitak (naravno i dobre gume).

  5. #5
    bullit
    Guest
    Plinski zu zakon ako se volis ganjati. Uljni gube na tvrdoci sto se intenzitet voznje povecava, jer se ulje zagrijava.

    Iz vlastitog iskustva preporucam Koni sport (sa podesavanjem tvrdoce, i dozivotnom garancijom) ili Bilstein. Monroe je ispod svake kritike po tom pitanju.

    Ako si skroz ekstremnih zahtjeva, onda neki gewindfahrwerk (K&W, ili Weitek)

  6. #6
    piquet
    Guest
    slažem se sa bullitom, frend je imao gsi full spušten na koniju-××××ni karting felge sve istucane ali amortizeri beba

  7. #7
    mc
    Guest
    Bok ljudi,
    I mene je zaintrigiralo bombardiranje reklamama od strane Monroe-a, no kada sam upitao svog mehanicara sto misli o tome, rekao mi je da je Monroe previse razvikan i da mi ga ne bi preporucio jer po njegovom nisu bas neka sreca. Rekao mi je da bi mi u slucaju da moram zamijeniti amortizere, prije preporucio Sachs (radi se o Twingu - obicnom).
    Zato me zanima slijedece:
    1. da li Sachs vrijedi (za moj auto i zahtjeve);
    2. da li su takvi amortizeri u pravilu skuplji ili jeftiniji od originalnih i
    3. u skladu s drugim pitanjem, isplati li se zaista ici na takve varijante - gledano s aspekta udobnosti i sigurnosti?
    Unaprijed hvala na odgovorima...

  8. #8
    Dom-Dom
    Guest
    Sve kaj kupiš kod Auto-Krešo je GOVNO!
    Počev od Monroe,"Brembo"....
    Sachs je OK.Po meni kolko košta tolko i vrijedi i mislim da nije loš, pogotovo za normalnu vožnju.

  9. #9
    T-IE
    Guest
    Ja sam se interesirao za Koni kod Šaca u Rijeci, sve je OK, al kad sam pitao za cijenu-zamrznuo me je na 250€ (prednji).

  10. #10
    me
    Guest
    prije mjesec dana sam ja pitao za amortizere. trebaju mi novi za nivu, pitao sam za monroe adventure, ali mi nije nitko odgovorio. Kad pitas nesto konkretno nitko nista ne zna, ali o alfama...

  11. #11
    me
    Guest
    monroe adventure? opet nista...
    alfa je ××××××....
    mogu se kladiti da ce sad u 5 min pojaviti barem 20 postova.

  12. #12
    Dr.Nele
    Guest
    Tako ti je na ovom forumu,me.Svi sve znaju o odredjenoj marki auta(ti si naveo i kojoj),jer se o slavnoj proslosti moze raspredati danima,svasta se nadje na internetu i u knjiznicama,a tek u pro-talijanskom automotomagazinu,ali kad pitas nesto za sto stvarno treba neko znanje samo se par njih javi,sto nam svima stavlja do znanja ko koliko zna(svijetli primjeri su bullit i girrari)dok ostatak lezi na lovorikama ovjesa i omjera hp/ccm.Zalosno ali istinito!

  13. #13
    alfist
    Guest
    čuj od kuda mi mi mogli i trebali znati kakvi su monroe adventure. Takve nema nijedan alfa, alfa nema terenca i što bi sad trebalo....
    Kupi pa vidi kakvi su pa nam javi.
    Bože sveti, ma još samo fali kakav je reduktor na.....neznam

  14. #14
    Dr.Nele
    Guest
    Alfist,kako rece "takve nema nijedan Alfa"?Alfa je zenski rod,dakle NIJEDNA Alfa.Hm.Sad nesto kontam da je Alfa zensko,dakle pickica,ribica itd.Sad se samo namece pitanje da li je pickice i voze,ili su joj pickice fanovi?Kupila sam si novu tasnicu i novu Alficu!Bas je simpa.Hm.Cuore Pickivo???Ne zvuci lose. ) )

  15. #15
    Dr.Nele
    Guest
    Eto belaja,sad ce tornado!! ) ) )

  16. #16
    alfist
    Guest
    dr. nele koji je tebi ???

  17. #17
    Dr.Nele
    Guest
    Ma samo se malo zajebavam,bez ljutnje molicu lijepo!

  18. #18
    alfist
    Guest
    kakve ljutnje, naravno da nema, a izgleda da nema ni lijeka za tvoju bolest ) ) )

  19. #19
    Dr.Nele
    Guest
    Ako je neko bolestan,onda su to oni sto "boluju"od ovjesa,hp/ccm i slicnih ×××××× kojima sami sebe tjese i ubjedjuju da je bas to "ono nesto"sto su trazili od auta.Dobro kaze DKW da malo objektivnosti ne bi skodilo ali ona je davno izumrla.

  20. #20
    giro d'italia
    Guest
    ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

Slične teme

  1. amortizeri
    By donic in forum Auto servisi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 07-11-2003, 21:03

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •