Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Pozdrav srebrnom Civicu koji me nije uspio stić na Vukov.

  1. #1
    DKW
    Guest
    ... Imao je naljke "powered by Honda", Civic predzadnje generacije.

    Slabo, sinek, slabo...

    Mora da je to ona dječja 1.4 90 KS...

  2. #2
    Lanser
    Guest
    ..eto nema veze s temom, al tesko te uhvatit...molim za misljenje!

    Nissan 200sx...95', 96'

    Eto ako ti se da!

    Inace, slobodno se izrazi u smislu sugestije, glede nekog drugog zamjenskog vozila, istog smisla.

    Tenks!

  3. #3
    DKW_
    Guest
    Nissan 200 SX, motor napred, pogon straga, Vidim kod Švaba iz 1994 samo model Turbo 16V. 1809 ccm, 169 ks, 220 km na sat, ali bajo, 7,5 s do 100!

    Crvena boja, šlape, i to je to! Kako je to Nissan, imaš sreće jer su Braća Lebići tu doma! (mislim da je Denis serviser za Nissane...)

    Ali oprez: Ne vidim isti motor u kakvoj Primeri ili kojoj drugoj limuzini, znači da je to rijedak motor, pa bi moglo doć do bezvazelinske penetracije...

    Točno: u 1994.je samo taj motor u samo tom modelu... Treba čačkat pa vidjet s čim je to eventualno kompatibilno...

  4. #4
    DKW_
    Guest
    Honda Prelude... ali nije egzotika kao 200...

    Kad bi ubo Subaru SVX...

    Ali razmisli i o Toyoti 4WD Sainz Edition...

    A još jebačkija je MR2... kao da je sad napravljena...

  5. #5
    Lanser
    Guest
    e, vid' 'vako....

    Ovaj koji ja mislim je 95' pa nadalje, motor je 2000 ccm, i konja; djeliš s deset....

    M, ova na koju ti misliš,(koja je tek nedavno imala facelifting) je preskupa.

    Prelude je ok, ali mi je nekako totalno neugledan i isfuran u odnosu na Nissana.

    Za to kaj se nešto ne ugrađuje u Primeru, može me samo privući...jedino što se tiće dijelova neznam, inaće Motor je fenomenalan, i trkaći brate, a ne limuzinski, zato i nije u Primeri, ali što se tiće Japanskog tržišta i SAD-a zasigurno je on, ili neki njegov derivat u bezbroj tamošnjih modela..

    SVX..vidiš, ta ti nije loša...nisam gledao, ali zasigurno su extra skupi...e da mi je onaj sa "prozorom u prozoru"..u nekom je filnu, ali ne dolazi mi pred oči..


    I još nešto..zašto koristiš DKW-ov nadimak..vidim da se s tobom da popričati, ali još ti fali originalan Nick...

    Fala't ko Titi!

  6. #6
    INTCP log dead
    Guest
    2.0 i 196 ks za 95. super JADNO. I prije limuzinski nego trkački. Tu treba bit barem 190 ks.

  7. #7
    INTCP log dead
    Guest
    pardon 169 ks ne 196 )

  8. #8
    mixie
    Guest
    Sta lupetas INTCP?
    U pitanju je 169KW iz 3.3l

  9. #9
    mixie
    Guest


    i svi su "prozor u prozoru".

  10. #10
    mixie
    Guest


    To i jeste limuzinski sport.

  11. #11
    Lanser
    Guest
    ...INTCP..o čemu ti pričaš biraz..kakvih, 196, kakvih 169, iz 2.0.....pa ko je tu gluh....2.0 turbo sa 200 KS...ak je to tebi limuzinski onda ok....

    A ovaj ispod je opet sve pomiješao, jer on pak misli da mu ti trkeljaš brojeve za snagu SVX-a, koju do njega nitko spomenuo nije...

    E ×××× vas zbunjene i neartikulirane...dajte čitajte svako slovo bogamu..


    (Sad kad počnu...ti Lanser ovako pa onako, pa konju, pa knedlo, pa govno...a samo sam im ukazao na činjenice)


  12. #12
    mixie
    Guest
    lanser,
    ti pricas o 200sx, a ja o SVX! )

  13. #13
    INTCP dead log
    Guest
    Svejedno, ali kakva je ovo bljuvotina iznad. Koji očaj od interijjera. )

  14. #14
    Skoda TDI
    Guest
    ×××ך ovaki foerum neradi mi kompijuter sve bjelo na monitoru a nisam šeto kurca.
    ×××ך civicu kad ja ujezdim zvjerku nikog neče da se trkuje sa menom. Upalim kazetu do kraja i furinđam ka pičkama da mi malo prošetaju ×××××.

Slične teme

  1. Opatija, Istarski grad koji nije u Zupaniji Istarskoj
    By TinTin in forum Rijeka i okolica
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 15-06-2008, 11:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •