Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Kako vam je bilo na dočeku nove u jazavcu??????????

nova
    Guest
    kako vam je bilo na dočeku nove u jazavcu????

DoXikus
    Guest
    Pijanooooooooooo! ZAKON!!!!!!!!!
    )) ) ) )

jedna
    Guest
    bilo je fenomenalno,ali onaj dećko koji me stalno gledao mogao je nešto poduzeti

komad
    Guest
    daj pišite tko vam je najbolje izgledao

za jednu
    Guest
    ti su ti najbolji koji samo gledaju i daju ti nadu a nikad ništa ne poduzmu.uzalud ti je tješiti se i izmišljavati mu opravdanja zašto nikad ništa ne poduzme.bolje ti je takvih se kloniti.nadam se da sam u tvojem slucaju u krivu.veliki pozdrav Juri-ako si imalo pametan shvatit ces ovo

baby
    Guest
    najsladji mi je bio jedan slatki Danijel!!!

shine
    Guest
    Ma daj, molim vas-bilo bi mnooogoooo bolje da nije bila onakva gužva- trebali su onoj djeci napravit tulum u vrtiću- bila bi puno manja gužva.Kad su klinci otišli na spavanje bilo je super.

za shine
    Guest
    onda napravi tulum u vrtiću.....kladim se da će biti bolje nego "VAMA" u jaz-u! "klinka"

denis::::::
    Guest
    Koja vam je cura bila najbolje obučena(opišite sta je imala)?????????????????

ha ha ha
    Guest
    smetiškice..........čovječe u onim majicama su si negdje bubrege pluća i sve redom sprehladile.............. ) ) ) ali baš su zver izgledale

im,bra
    Guest
    hgbgjkxgzkh

g m a z
    Guest
    Ja sam sevio jednu pijanu u WC-u, bilo je ludo i nezaboravno!

xyz
    Guest
    kaj si ti gmaz opterećen seksom?
    na svakoj temi imaš neki glupi komentar

slučajni prolaznici
    Guest
    Jednom riječju,užas, koma. Bila sam tamo kojih sat vremena sa društvom, tek tolikoo da vidimo kaj ima i bilo je točno ono što smo i mislili da će bit,hrpa klinaca koji nisu imali kamo otići pa im je "tulum" u jazavcu bio zakon i nekoliko jeftinih ×××××ča koje su mislile da će ulovit nešto i pijane muške ××××××. Pa ljudi moji to je sramota za takav dobro uređen kafić da dolaze toliki klinci koji ne rade niti kakav promet nego samo gužvu da si normalni gosti niti mogu normalno popit pijaču i malo se zabavit da im neki klinci ne smetaju.
    Moje mišlenje je da tamo ne bi smjeli bit mlađi od 18 i onda bi to bio pravi kafić koji bi imao i prometa i normalne goste.
    nadam se da će se gazda jednog dana opametiti i to i napraviti, jer bi to bilo bolje i za njega i za konobare koji moraju nositi flaše od ko zna kud donešene, a i za goste.

ma super
    Guest
    ma odlično je bilo, jedva da se sjećam ali nije bilo loše )

jedna
    Guest
    uh sto si pametan nades neku staru temu i onda je ozivis,...

ma super
    Guest
    jel da da jesam ) ) )

Slične teme

1. Kako je bilo jucer na firmi?Tko je bio najljepsi?
    By hbcbsf in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 24-05-2008, 20:18
  2. Odgovora: 2
    Posljednji post: 16-10-2003, 15:38
  3. Kako čovjek može proći hladan pored nove E klase!?
    By eXT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 23-02-2003, 14:04

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •