Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: buka u decibelima

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    594 krešo ah
    Guest
    da li netko zna, gdje se mogu naći podaci o zvučnoj izolaciji, zapravo kolika je buka u unutrašnjosti automobila pri 60, 100, 120 km/h i kolika je vanjska buka izražena u decibelima.

  2. #2
    Calibra Zender
    Guest
    Krešo, ti si nedavno kupio Ibizu? Daj mi reci jesi zadovoljan s tišinom ovjesa? Sjećam se da te taj problem dugo mučio.

  3. #3
    594 krešo ah
    Guest
    calibra.auto sam uplatio 15.10.2002 i čekam isporuku, negdje krajem siječnja kako su mi rekli mogao bih dobiti auto.

  4. #4
    DKW:
    Guest
    Krešo, sa bukom ti je ovako:

    Hrvatski časopisi ne stavljaju podatke o buki pri 50, 90, 110, 130 i leru, ali u Auto Motor und Sportu, Auto Bildu i Gente Motori postoji taj podatak u svakom testu. Reci koji te auto zanima a ja ću pogledat u svoj "institut DKW" pa ću postat.

  5. #5
    željko
    Guest
    DKW mene zanima buka škode fabije 1,4 mpi i fiat punta 1,2 8v pa bih te molio da napišeš te podatke ovdje

  6. #6
    General Kong * * *
    Guest
    kristemiliboze....Kreso,uplatio si auto
    u 10mj prosle godine,i oni vjeruju da ce biti isporucen u sijecnju 2003?!?
    Stvarno su kraljevi,ekipa PZ auto ili koji vec Porsche satro dealar prodaje Seat.
    Nije mi jasno da ih nije sram tako radit,pa nisi narucio Veyrona ili sto ja znam kakav bijesan i nestandardan auto.
    S druge strane, nisu mi jasni ljudi koji na takav dogovor slegnu ramenima i kazu OK,mislim ako si bio informiran odmah da je rok isporuke 3mj,
    ne znam kako ti,ali ja se okrecem celom nazad i trazim ekipu koja prodaje aute a ne 3 mjesecnu maglu pa auto.
    Zelim ti srecu sa tvojim novim kolicima
    (kada dojdu).

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •