Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: intuicija

  1. #1
    EasyRide
    Guest

    NEŠTO MI JE REKLO OBJAVI OVU SLIKU

  2. #2
    DKW_
    Guest
    A da napišeš koja je ova makina ili je to neka nagradna igra?

    Tko još svršava na blok, glavu ii ventikdekle?

  3. #3
    206-os
    Guest
    :URL=null:null:/URL:

  4. #4
    INTCP log dead
    Guest
    Mođda je to srce onoog bugattija sa 1001 ks??? Dve turbine su na jednoj strani, a još dve možda na drugoj???

  5. #5
    bullit
    Guest
    Nece biti. Prije sa EB 110 jer je ovdje rijec o V12 motoru, sa 4 turba, ali ak se dobro sjecam na EB110 motor malo drukcije izgleda. Istina, na ovoj fotki fale ona plava silikonska crijeva, ali svejedno mi se cini da nije taj motor u pitanju

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Svaka čast dečki, meni da je neko rekao kako je to SDI motor, rekao bih OK.

    Za vas

    Za mene

  7. #7
    _Stevo
    Guest
    LOL!

    Girrari fakat bi treba neka literatura o mehanici Doduše nisam ni ja neki lumen, al tu se lijepo vidi da je motor u V izvedbi. Još da nije tolko plastike gore bilo bi lakše za otkrit o kojem je motoru riječ.

  8. #8
    Girrari
    Guest
    Čuj, za mehaniku sam truba, a ni ne zanima me previše. Kod auta mi je bitno da dobro zgleda, da dobro drži cestu, fino ide i da čovjeku pruži dobar osjećaj u vožnji plus naravno metafizičko "ono nešto".

    Ono za SDI je bila fora. Kužim da je V motor, ali da li je V6, V8 ili V12 nemam blage kao ni to koliko turbina ima. Još kad dr. Bullit spomene neka plava creva, samo se smrznem. Takvim ljudima se iskreno divim.
    Nekad se lijepo dalo vidjeti koji je motor i od čega se sastoji, no danas kad pogledam crnu, plastičnu kutiju pod poklopcem svog Punta, diže mi se kosa na glavi.

  9. #9
    _Stevo
    Guest
    Ma sve OK Ovo kaj veliš za plastiku je istina. Al ××××ga mora bit lijepo "upakirano" valjda.

    Aj da se ja igram vrsnog poznavatelja mehanike ) Moje (ne)stručno mišljenje je da je ovo V6 motor(nekak mi po veličini tak izgleda ) )

  10. #10
    OS-300
    Guest
    Girrari & Stevo, jedna od stvari zbog kojih volim ovaj forum su duhovite izjave pojedinaca. Stvarno se nekada nasmijem do suza. I to mislim u pozitivnom smislu. ) ) )

    Dečki, čini mi se da smo u zadnje vrijeme zapostavili našeg starog forumaša Bullit-a. Nema dobrih tema na koje bi se on javljao. Vrijeme je da se ponovo digne tema o chip tuning-u.

    Bullit, možeš li nam nešto reći o Alterpower-u? Gdje se može nabaviti i kolika mu je cijena u HRV? Pozdrav!

  11. #11
    Calibra Zender
    Guest
    To je slika V12 motora iz Forda GT90.

  12. #12
    bullit
    Guest
    Tocno CZ. Znao sam da ne izgleda kao Bugattijev, ali se nisam sjetio koji jos ima tu istu V12 4 turba koncepciju.

    Sto se tice nejavljanja, 99% tema je glupo do boli, i nemam se kaj javljat na njih.

    Za Alterpower, stvarno ne znam jel se uopce moze nabaviti kod nas i kod koga.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •