Stranica 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 279

Tema: Mazda

  1. #26
    Mazdohist
    Guest
    Evo i najnovijeg Mazdinog prototipa predstavljenog u Detroitu.
    Zove se Wanshu (jap. Orlovo krilo)




    Kako je Mazda napravila malu revoluciju među sportašima (RX-, tako će pokušati i u monovolumen klasi.

  2. #27
    Yokosuka/
    Guest
    ..jesi li čuo Mazdohist da u desetom mj. ove godine dolazi Mazda3 !?,imas možda kakve slike,informacije o Mazdi3?...

  3. #28
    rale unlog
    Guest
    mozda ovo...


  4. #29
    rale unlog
    Guest
    plus ovo,malo ruznije,da nesto


  5. #30
    Mazdohist
    Guest
    Naravno da znam da 3 dolazi krajem godine. (10-11 mj.)

    Ova 6-ica izgleda prokleto dobro.

    Na ovu skicu 3-ice sam bio naišao negdje i iskreno, nadam se da će ipak malo bolje izgledati. Sigurno je da će se oslanjati na dizajn 6-ice, ali opet se nadam, ne previše.
    Mislim da ipak svaki auto (koliko god lijep bio) mora imati nešto svoje npr. Alfa 147, 156, dok sam protiv gotovo istih "faca" npr. Mercedes

  6. #31
    Mazda3
    Guest
    Nisam siguran da jos ima fotografija nove mazda3. Ono iznad je jedna od mogucih verzija, ali nitko sa sigurnoscu nemmoze potvrditi. Na jednom forumu tip je napisao kako je vidio spijunske fotografije u jednom japanskom casopisu. Automobil nije bio dobro vidljiv jer je bio zamaskiran, ali je zadnji kraj je bio slican RX-8, dok je prednji vuce prema ovom na gornjoj slici.

  7. #32
    Mazda3
    Guest
    Nisam siguran, ali mislim da ce biti 3 verzije mazde 3. Sedan, wagon i "coupe". Ovo su sada nagadjanja i nemoj te me drzati za rijec. Slika iznad ce sigurno biti wagon.
    Evo jedne slike..Spy.

  8. #33
    YUGO45
    Guest
    Ima li ko kakvih tehnickih podataka u vezi mazde3? Ja mogu samo reci da su joj diskovi MASHALLAH.

  9. #34
    _Stevo
    Guest
    To bi očito trebala bit F-ica, isto ko i ona gore slika. Nadam se da neće tak izgledat....

  10. #35
    Mazda3
    Guest
    Ove slike su pod ????, nista jos nije sigurno. Sigurno je da ce biti bazirana na novoj platformi ford focus-a. Motori ce biti 2.0 sa oko 130Ks i 2.3 sa malo vise od 150ks. To je za US trziste, kod nas ce jos sigurno biti dizel i mozda jos pokoji slabiji benzinski motor.

  11. #36
    Yokosuka/
    Guest
    ..dobar si Mazda3!;Mazdohist, daj stavi ako imaš pokoju sliku od RX7 (po mogućnosti sređenu, čim noviju verziju)...

  12. #37
    Mazda3
    Guest
    Nadam se da cemo i mi(EU) odmah dobiti te motore. Gledajuci kako mazda za US trziste nudi "sesticu" sa V6 motorom od 220ks a za EU ne, bojim se da ce tako biti i sa ovim 2.3, sto bi stvarno bila steta.

  13. #38
    Mazdohist
    Guest
    Po onoj gore slici i po ovim spy fotkama, čini se da će zadnji (C) nosač biti kako i izgleda što mi se baš i ne sviđa (Corolla). No dobro, bumo vidjeli. Mislim da će je Mazda predstaviti u Frankfurtu.

    Yokosuka, za tebe.
    Zadnja izvedba RX-7


    Ovo banzai edition
    Redni 6cil. 2000ccm, twin-turbocharged 550KS




  14. #39
    Mazdohist
    Guest
    U AutoBildovom testiranju karavana Mazda 6 potukla je Citroen C5. To nije čudo ali tu su bila i dva švaba, Ford Mondeo i VW Passat!
    Zbilja se rijetko dešava da u tim novinama japanac dobije švaba. I to ne jednog, več dva!

  15. #40
    Yokosuka/
    Guest
    ..hvala ti Mazdohist!...

  16. #41
    Mazdohist
    Guest
    Evo još malo slikica jedne od najomiljenijih jurilica.















    Hm, nije ona za cabrio. Žali Bože novaca.




  17. #42
    Mazdohist
    Guest
    Pa ×××××u..... baš one najbolje i najljepše se nisu očitale!!!

  18. #43
    Mazdohist
    Guest
    Evo onda još malo ove od gore.
    Strašno opako.





    Samo ne razumijem kako kreten može tako srediti auto, a felge ostaviti različite???

  19. #44
    Girrari
    Guest
    To je valjda samo njemu neka fora.

    Iz profila izgleda kao Viper, pogotovo s ovom prednjom felgom.

  20. #45
    Mazdohist
    Guest
    Da, možda nije imao love za iste felge

  21. #46
    Black Knight_
    Guest
    E, ja imam tocno onakav K&N ko ona Bansai edition RX-7 s dvije sive crte

  22. #47
    Mazdohist
    Guest
    Uz Mazdu najviše Alfu, ali ovo ipak upućujem samozvanim alfistima.
    Kada će Alfa napraviti nešto tako odlično sportsko i prihvaćeno kao MX-5?
    Pronađite malo tekstove po internetu o ovom "rekorderu". Svako malo može se pročitati "najbolji roadster na svijetu", "najveći užitak u vožnji", "savršen, odličan,.......vrlo prihvatljive cijene,..."




    Mazda koliko god to neki ne prihvaćali radi odlične stvari.

    Mazda 323 - sinonim za pouzdanost (pročitajte malo maraton test, mislim u AutoKlubu)

    Premacy - daleko najljepša u klasi

    MX-5 - gore navedeno, 650 000 prodanih komada!!!

    RX-7 - jedan od najljepših i najomiljenijih sportaša uz fenomenalne vozne karakteristike

    6 - iako nema neke sportske mašine (još), pri samom vrhu je u klasi po kvaliteti, prostranošću, voznim osobinama (svemu bitnome) i kada se još doda da je uz Alfu 156 najljepši auto u klasi (u svim verzijama), a onda još i sva ova priznanja iz svijeta..... a tek se pojavila.

    RX-8 - revolucija među sportašima, usavršeni Wankel, 4"suprotnih" vrata, 4 mjesta (pravih), fantastičan izgled, vozne osobine.
    Ovaj auto dokazuje da Mazda ima i ono što mnogi nemaju - muda!

    ......


  23. #48
    Mazdohist
    Guest







    Kaj je ovaj lud??!!??







    Jesam pretjerao?


    Ma nisam )

  24. #49
    Mazdohist
    Guest
    Ovo moram napisati(copy-paste) i u ovoj temi jer je jednostavno sramotno.

    Ste vidjeli u novom AutoBlicu tablicu ocjenjivanja kandidata za auto godine?
    Nemam ga sada kod sebe ali mislim da Mazda pobjeđuje u 4 zemlje (najviše), dok Megane II u tri. Oba modela su tu negdje po ocijenama (visoke, u glavnom).
    I onda vidim da su Talijani 6-ici dali najmanju ocijenu, keca!
    Zar su toliko negativno šokirani japancem talijanskog looka?
    Što? Nitko ne smije raditi tako dobre aute koji će još uz to imati malo talijanskog štiha? I to još neki japanac! Zar se mogu spustiti tako nisko? Gdje je tu fair play?
    Ili se slučajno desilo tako jednostavnim njihovim zbrajanjem bodova?
    Sumnjam jer 6-ica svugdje po svijetu skuplja nagrade, visoke ocijene u izborima, pa svugdje je ako ne prva onda među prvih tri.
    Preočito je ova talijansko gnjusno ocijenjivanje i zbog toga ih zbilja žalim.
    Jadni, prejadni su.

    I kako na kraju vjerovati tim izborima?

  25. #50
    miata
    Guest
    mazdohist,nakon ovog si me potpuno uvjerio u to da si ti jedan iskompleksirani idiot kome je sve u životu blebetanje o tamo nekoj usranoj mazdi.Pa čovjeće ,uhvati kakvu djevojku....

Slične teme

  1. Mazda 3
    By Harold in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 30-09-2004, 08:12
  2. Mazda 6 MPS
    By GT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 26-09-2004, 18:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •