Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Malo povijesti: Posljednji DKW

  1. #1
    DKW
    Guest
    Evo malo vijesti iz povijesti:

    ovo je DKW F102, zadnji dvotaktni Auto Union. Radio se od 1964. do 1966. Godine 1965. u Auto Unionu ugradili su mu 4-taktni motor, promijenili prednja svjetla i nazvali ga Audi 60.

    Evo DKW-a F102:

  2. #2
    Puntolino_
    Guest
    Onda se moglo reći: švabo je švabo

  3. #3
    DKW
    Guest
    Fora su mu oni mali žmigavčići na gornjoj strani blatobrana...

  4. #4
    Puntolino_
    Guest
    Meni izgleda ko neki čovac sa visokim čelom i sitnim očima.
    Prilično priglup izgled

  5. #5
    Calibra Zender
    Guest
    Nikad nisam volio old timere. Valjda je situacija takva da ih ili voliš ili mrziš. Jednostavno mi u njima nema nikave privlačnosti. To bude valjda došlo s godinama kad nestane želje za novotarijama i desetinkama... kad budem u stanju krenuti na semaforu bez pogleda u retrovizor i traženja nekog željnog borbe... kad budem u stanju pustiti tipa koji me opere... kad prva stvar koju pogledam ne budu ubrzanje i max v... mada ne vjerujem da bude taj dan skoro osvanuo! )

  6. #6
    INTC log dead
    Guest
    ODVRATNO, SPORO, HLADNO, NEUKUSNOO, JADNO, MIZERNO, SLABAŠNO, NAIVNO, NEUPADLJIVO, OBIČNO, KONZERVASTO, KONVENCIONALNO, NEINVENTIVNO, NAZADNO, SOCIJALNO, GOVNO NASTALO RAZGRADNJOM WURSTEL UND BIER MIT VIEL SENF.

  7. #7
    DKW_
    Guest
    Ma neee, nije to stavljeno tu iz nekog divljenja... daleko od toga... Audiji su uglavnom gadni (osim modela 100 Coupe 1972. i Coupea od kog je nastao quattro), gadni prije devedesetih...

    Stavio sam tek toliko, kao "milestone"-prekretnica u povijesti jedne firme...

    A što se tiče semafora (Zenderu) ja NIKAD pa i sa svojih 36g ne dam da me tko pretekne dan danas (osim ako je sa kakvom Imprezom STI)

  8. #8
    INTCP log dead
    Guest
    Koliko je samo odvratna ta maska. Valjda je od obične late. Kao one jeftine tave za palačinke. ) Pa kad pored ovog nazadnog dvotaknog dreka staviš neku lanciu fulviu, vidite ne znam kako bih završio od šoka čim spomenem fulviu i gledam ovu baju.

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    847
    Rep Power
    2295
    Di si INTCP cigane ) )

  10. #10
    DKW_
    Guest
    A zamisli tek zvuk:

    Trrrrankatakatakatatak..tak..tak..Trrrrrannnn

  11. #11
    INTCP log dead
    Guest
    Dođi da te prebijem ×××××.

  12. #12
    Senior Member
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    847
    Rep Power
    2295
    ××××× ko izda ) ) )

  13. #13
    INTCP log dead
    Guest
    To ja zovem auto.

    Manta i Capri su bili dva brabonjka na cesti. Ovo ih je pralo ko dash posrane gaće. )

  14. #14
    Black Knight_
    Guest
    Bogami ovaj auto sto je INTCP stavio je nesto najruznije sto sam u zivotu vidio. Pa moskvic i trabant su bogovi nasprem tog govneta. Pa da ide 1000 km/h i 0.1s 0-100kmh ne bi mu pomoglo koliko je gadan.

  15. #15
    Dom-Dom
    Guest
    E moj Bleki nije da branim INTCP, ali ti zbilja neznaš koji su auti obilježili povijest .

  16. #16
    INTCP log dead
    Guest
    Bleki stvarno ti je odjel stilistike u mozgu poremećen.

  17. #17
    Alfa 147 1.6 - 105KS
    Guest

  18. #18
    krah
    Guest
    OVAJ AUDI GORE ME SNAŽNO PODSJEĆA NA ŠKODU 100 MB kako se već zvala, lancia je prekrasna, coupe iz prošlosti....

  19. #19
    INTCP log dead
    Guest
    A ovu alfu možemo nazvati ubojicom ičega slične veličine. 2 bregaste, 2 dupla webera, blok i glava aluminij. 1.3 95 ks, 1.6 110 ks. 4 diska, 5 brzina, dvostruka ramena napred, i ××××n zavisan ovjes straga, a ne neka osovina kao na Tamiću.

  20. #20
    Black Knight_
    Guest
    Ma ×××× mi se da su Isusa u tom autu vozili do raspela, uzasan je.

  21. #21
    INTCP log dead
    Guest
    Ha, pa meni je Kadett jaje jedan od najužasnijih auta ikad napravljenih.

  22. #22
    Calibra Zender
    Guest
    DKW, onda je to neizlječiva bolest. Ja sam mislio da se čovjek s godinama opameti, ali izgleda da ništa od toga! )

  23. #23
    DKW_
    Guest
    Zenderu,

    nema tu pomoći. Ali postane nešto oprezniji u naseljenim mjestima, na kiši i snijegu i kad vidi da je oponent vlasnik nečeg što ima 100 KS više...

    Black,

    "da su Isusa u tom autu vozili do raspela" ) ) ) )

  24. #24
    DKW_
    Guest
    A i ovo sa 100 KS više se rješava po zavojima...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •