Prikazujem rezultate 1 do 25 od 47

Tema: servis i ostajanje uz auto

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    joker
    Guest
    smatrate li da bi servisi trebali dopustati da stojite uz auto dok vam oni obavlaju radove?
    i vasa iskustva s time...

  2. #2
    Dom-Dom
    Guest
    Ja sam uvijek uz auto i boli me šiljo kaj me u servisu šalju na kavu i tak dalje.Uz auto sam zato jer im ništa ne vjerujem, u ovoj državi bi se samo zajebalo vlasnika auta na svemu.A još kad vidim "stručnu" ekipu , na prste jedne ruke bi mogao nabrojati zbilja stručne ljude po servisima.

  3. #3
    307
    Guest
    slazem se da bi bilo dobro prisustvovati "operaciji", sto u vecini servisa ne dozvoljavaju. kod fusera je razlog los servis (zar ima i toga??) ili cak kazu "vi cete vidjeti sto sam ja radio, pa cete drugi put to sami .."!?. inace u ozbiljnim servisima ne dozvoljavaju prisustvovanje jer se drze zakona prema kojem, ako ti se nesto dogodi u radionici, a tebi tamo po Zakonu o zastiti na radu nije mjesto, servis ti mora isplatiti dobru odstetu. u slucaju da dodje do trajnog invaliditeta i nesposobnosti za rad, moraju se pobrinuti i za mirovinu. ni jedan servis si to ne zeli priustiti. da bi nas zadovoljili i zakon, mogli bi napraviti ogradjeni prostor ili cak zasticen staklom, mozda i s kaficem u kojem bismo mogli lijepo ispijati kavicu i gledati sto rade. mi bismo im vjerovali, dolazili bi ponovo, a zakon bi bio zadovoljen. povjerenje se tesko stjece, ali lako gubi.

  4. #4
    Dado bj
    Guest
    Pozdrav svima!!

    Ne znam sto rećiu na ovu twemu, imam iskustvo kod poznatog Bj. Opel servisa kad me naprosto isterao iz radione, kao ono nije dobro biti u servisu, znate nije vaš auto jedini, ne prakticiramo sa tim da je vlasnik pored auta...
    Otkud ja znam sto oni rade na njemu, samo se zgrozim kad moram platiti servisne sate....

    Toliko o tome!

  5. #5
    fggdf
    Guest
    ovako ja imam licencu i dozvolu za boravak u garazi jer imam polozen drzavni ispit zastite na radu tak da mi moze pusit ××××× neki priuceni sljaker kad mi kaze da izadjem iz radione zato kaj nemam dozvolu, i ustalom kako bi ja znao sta je on radio kad mene nema ja na sve ocu uvid...

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Ja ne ostajem uz auto jer:
    1. Imam servisera kojem zaista vjerujem, a to povjerenje se temelji i na iskustvu.
    2. Nemam vremena provesti 2 sata uz auto. Naime, servis mi je u kvartu, pa se pehaka vratim doma i radim ono kaj moram. Drugo je kad ti je servis pola sata autom od doma, pa ionako nemaš kao otići.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Slične teme

  1. Ford servis
    By Mondeo ST in forum Auto servisi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 20-09-2004, 15:01
  2. Fiat servis
    By Mario in forum Auto servisi
    Odgovora: 134
    Posljednji post: 25-05-2004, 20:24
  3. Honda servis
    By prelude in forum Auto servisi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 04-05-2004, 12:08
  4. honda servis
    By noro in forum Auto servisi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 17-04-2004, 15:20
  5. peugeot servis
    By 177 in forum Auto servisi
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 15-04-2004, 13:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •