Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 52

Tema: Auto Bildov test kvalitete pojedinih marki automobila

  1. #1
    INTCP
    Guest
    SAMO SU JAPANCI gotovo BEZGREŠNI!
    To tvrdi uvaženi Auto Bild! Što vi kažete na poredak automobila po kvaliteti?
    1. Toyota
    2. Mazda
    3. Nissan
    4. BMW
    5. Audi
    6. Ford
    7. Škoda
    8. Peugeot
    9. Mercedes
    10. Mitsubishi
    11. Seat
    12. VW
    13. Renault
    14. Opel
    15. Fiat
    Zar su Toyota i Mazda toliko dobri? Zar je Fiat zbilja toliko loš?

  2. #2
    T-IE
    Guest
    INTCP jesi to ti?

    Meni samo nije jasno kako Škoda može bit ispred VW-a a koristi istu mehaniku kao VW?

  3. #3
    INTCP odlog.
    Guest
    LAW briši i ovu temu. Izgleda da se propali abortus uplašio kloniranja. Jeli majmune zašto ne dođeš da te obradim ××××× ti materina. Znaš ko sam, znaš gdje živim, znaš šta vozim. Dođi da se obračunamo pičko.

  4. #4
    AV
    Guest
    OPEL 14. ja nemogu vjerovati, Opel je najprodavanije auto u EU, nemogu vjerovati.

  5. #5
    King
    Guest
    Mene samo čudi kako to da je Opel na dnu tabele, a i on je švabo!

  6. #6
    Ser
    Guest
    Nissan na tako visokom mjestu? A Fiat zadnji? I renault je čak bolji od Fiata? Ne mogu vjerovati!

  7. #7
    T-IE
    Guest
    A mene čudi kako ti king možeš bit tako glup? Da toliko favoriziraju švabe onda nebi Opel i VW bili pri dnu, a za VW su rekli da rade aute kojima je potrebna dorada.

  8. #8
    Intercepter
    Guest
    Sva je sreća da nisu u testove uvrstili korejske automobile, jer bi onda renault, opel i fiat djelili 126. 127. i 128. mjesto!

  9. #9
    HGT
    Guest
    Toliko o objektivnosti Auto bilda...

  10. #10
    INTCP odlog.
    Guest
    Onda oćemo se nać da te obradim prcopevče. Zovem te otvoreno, pa šta si takva pička, toliko me voliš, a ne želiš da se vidimo govnovalju.

  11. #11
    T-IE
    Guest
    HGT hoće li tvoja italkantica izdržat sutra put do šume? ) ) )

  12. #12
    Mazga
    Guest
    Test je totalno neobjektivan, jer je u stvarnosti Mazda na prvom mjestu, a onda svo ostali japanci, pa korejci, njemci i francuzi! Talijani niti ne rade aute, oni rade poluproizvode koje bi onda albanci trebali doraditi!

  13. #13
    HGT
    Guest
    Ja sam već bio tamo i to bez problema, ali kako ćeš ti sa svojom kariolom... znam da sam ti učinio uslugu jel će lakše njih pet pedalat uzbrdo nego ti sam.

  14. #14
    Mazga
    Guest
    T-IE, sad vidim da si i ti obično ×××××× od čovjekolikog majmuna! Ako HGT neće doći do šume, ne plaći, posjetit će te neko drugi!

  15. #15
    T-IE
    Guest
    Kaki, kaki, a sutra ćeš plakat kad ti zakuha kantica, a ja samo "propedalam" uz tebe. )

  16. #16
    INTCP odlog.
    Guest
    Ja se baš čudim ovim glupim statistikama budući da cura ima Punto i nema nikakvih probleam, a drugi sa peugeotovima i golfovima imaju teške i skupe probleme.
    Fiat je moguće da je tako loš zbog brave, brava i maree koji nisu ništa ekstra. Ali i po rječima auto bilda punto 2 je na testu izdržljivosti i skoro je na 100 000 bez većih problema osim tipičnih mali smetnji koje su karakteristične za fiat. A posebno je loša multipla bipower i drugi fiatovi nedovoljno istraženi bipower drekovi.

  17. #17
    T-IE
    Guest
    Ajde mazga od××××, ovo su interne fore.

  18. #18
    Mazga
    Guest
    T-IE, samo se ti skrivaj u svojoj šumici, tamo ti je ipak tvoja Lada Njiva najbolja od svega!

  19. #19
    INTCP odlog.
    Guest
    Mazga koliko ti imaš godina. Jel čitaš Đuku Begovića u ove blagdanske dane ili se natječeš s prijateljima ko ima bolju Chico sigurnosnu sjedalicu? Prištava pubertetlijo. Ne gnoji više po forumu imaš zrcalo u WC-u... i pazi da sve očistiš jer ćeš za novu godinu moć ostat samo do 1..

  20. #20
    King
    Guest
    Da, odlogirani, svima je poznato da je Punto puno bolji auto od Brava/Brave, a pogotovo od Maree! Svaka ti čast, jer to ima tvoja cura...

  21. #21
    Raso
    Guest
    Ja i dalje volim svoju Fiat Mareu i jako sam ponosan na nju! Nadalje, ti glupi testovi pametnima ništa ne znače, zna se da je cilj švabama jeftino kupiti Fiata, a s druge strane obuhvaćeni su modeli bravo/brava do 1997,. godine, dok je marea uključeno potpuno nepravilno u tu grupu (zbog toga što je tek 1997. god. izašla te ih je bilo malem broj primjeraka i strpali su ih u tu grupu). Marea samo po sebi je puno kvalitetnija, jer nema motore 1,4 12v koji se nisu pokazali bašsuper!

  22. #22
    Noriaki Kasai !!!
    Guest
    Ajde ne kenjaj, raso!
    Kakve njemacke kupovine fiata i aautobildova umesanost, sta lupetas?

    Nego, sto se tice liste: fali tu jos proizvodjaca, recimo HONDA, da su je uvrstavali bila bi #1 ili #2 !
    Subaru isto gdje je ?

  23. #23
    Raso
    Guest
    Noriaki, totalno si nor!!!
    Pa gdje ti živiš? Ti neznaš da se švabe žele dočepati Alfe, Ferarija i sl?

  24. #24
    xan22to
    Guest
    Šta se čudite da su japanci najbolji. Šta to još niste znali? Koji VW i OPEL, ŠKODA. Ma molim vas

  25. #25
    quattro
    Guest
    A Subaru, Lexsus i SAAB?? Mislim da nesto ne valja sa onim razporedom....

Slične teme

  1. Auto Blic - maraton test Opel Vectre C
    By Aero in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 22-09-2004, 19:34

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •