Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 45

Tema: Najbolji dieseli na svijetu

  1. #1
    xan22to
    Guest
    Po vašim stručnim mišljenjima, tko u svijetu radi najbolje dizelaše?

  2. #2
    ozujsko
    Guest
    svi rade dobre dizelase, samo sto svi traju 150000 - 200000 km !!!! )

  3. #3
    Goran1
    Guest
    1.Mercedes
    2.Bmw,V.A.G grupa
    3.PSA grupa

  4. #4
    SAAB
    Guest
    Volvo D5
    Dizelasi da prodju 150 000 - 200 000km??? O cemu ti pricas? Volvov 170ks 2.5 motor benzinac iz 850 serije predje 500 000km bez vecih problema!!!

  5. #5
    Vedo
    Guest
    To je Audijev diesel.

  6. #6
    Puntolino_
    Guest
    FAP!

    Koji su to motori! Nema ih niko ko FAP, bez ikakvih muka su prelazili na stotine radnih sati i ojačali ruke stotinama i stotinama šofera koji su upravljali tim legendarnim strojevima bez premca!

  7. #7
    konj
    Guest
    ma kojih 150-200 tisuca. ne mogu do 100000 bez generalke. majmun. prije dosta godina kad sam iso na maturalac isli smo sa neoplan busom. i zanimalo me kolko je preso km i pito vozaca a on kaze 1 700 000 km. a bus u super stanju, skoro ko novi. mercedesovi su ipak najbolji.

  8. #8
    SAAB
    Guest
    Volvo je prije kupovao diesel motore od VW, ali sada pravi svoje - D5 motor.
    To da je autobus presao 1 ... ... km je sigurno istina. Vidio sam volvov D12 motor (FH12 kamion) koji je u rudniku vukao 75 tona tereta. Presao je 2 000 000 km bez vecih popravaka. Promjenili su pumpu za vodu, za naftu... Nista veliko! Na kraju su ga promjenili jer nisu znali kada ce stati - jos je bio u voznom stanju!!!

  9. #9
    Calibra Zender
    Guest
    Ma dajte nemojte uspoređivati dizele u osobnim autima i autobusima i kamionima. To su dva sasvim različita svijeta. I istina je da je milion kilometara prava sitinica za održavan motor u kamionu.

  10. #10
    Svinjogojac
    Guest
    Za "xan22to"

    najbolji dizel jer kad ti ja mamu nagazim po guzovima pa joj ga zakrham do muuuuuda a ona rokce ko svinja...
    krn krn krn krn aaaaaah

  11. #11
    cezy_
    Guest
    Puntolino,pa dobro di si FAP-a izvuko? )

  12. #12
    ozujsko
    Guest
    SAAB - jel sam ja napisao za dizelase ili benzince da prolaze izmedu 150 i 20o tisuca ??? daj malo bolje procitaj... )

  13. #13
    SAAB
    Guest
    Kada volvov benzinac predje toliko mozes misliti koliko moze preci diesel. Ovdje ni jedan taxi nije benzinac!!!

  14. #14
    Vedo
    Guest
    Daj nemoj dizat taj Volvo u nebesa jer mu tamo nije uopće mjesto.

  15. #15
    R32
    Guest
    Volvo je stvarno kvalitetan, ako dodje ok... Bar neki modeli jesu.

  16. #16
    SAAB
    Guest
    Vedo jesi li ikada probao Volvo?

  17. #17
    Vedo
    Guest
    Ne i ne namjeravam zato što ima puno boljih.

  18. #18
    EasyRide
    Guest
    doma učiti... nitko ništa nezna... sve mi je neugodno dolaziti na ovaj forum... pročitate 2 auto blickluba, i odma dizel traje 100 000km... koliko god. imate?

  19. #19
    vw-fan
    Guest
    zasad je najbolji mercedesov v8 sa 250 ks i bmw-ov sa čini mi se 260 ks ali još malo počekajte pa ćete vidjet MOČ vw-ovog motora v10 sa 313 ks!!!jednostavan zaključak--za 5-6 godina pojam NAJvećeg luksuza i svega drugoga bit će v.a.g. grupacija....još kad kupe ferrari!!!!!!a joj...

  20. #20
    znalac
    Guest
    jesi glup,ne znaci ako je najjaci da je i najbolji,e primitivne seljacine,jos jedan u nizu

  21. #21
    Dr.Nele
    Guest
    Da tamo mu je mjesto,kad svi nesto hvale na sva usta i dizu u nebesa,samo ti hvali Volvo jer to za razliku od nekih i zasluzuje(vozio 80-tku 2.9 i 2.4 T)pa znam o cemu pricam.I da u pravu je covjek kad kaze da ima boljih,ali ih se moze na prste jedne ruke izbrojiti i nerealno su skuplji. P.S.Sretna Nova svima na forumu!!1

  22. #22
    Vedo
    Guest
    Koliko su skuplji , toliko su bolji.
    Mercedes,Audi/VW,BMW

  23. #23
    SAAB
    Guest
    Svaka cast Dr.Nele! Napokon netko,a da nije sanjar.

  24. #24
    Dr.Nele
    Guest
    Znaci "svabo je svabo",ha?Ma u redu je to ali sto stavi VW tamo gdje mu nije mjesto,mogao si komotno dodati i Opel,a ako usfali do brojke koja bi dokazala da si u pravu tu je i neizostavni Wartburg.Ne shvati me pogresno,ne kazem ja da "svabe ne valjaju"kao sto tvrde mnogi na forumu,naprotiv,ali tako srati po Volvu nije u redu,bar ne od tebe koji si svabofil,jer je Volvo u cijelom svijetu cijenjen iz istih razloga kao i "svabe",a u nekima cak i prednjaci(najsigurniji auti na svijetu?),tako da su svi takvi komentari nerealni,nebulozni i na neki nacin dokazuju ljubomoru jer eto nekome ko nije iz Svabije poslo je za rukom da napravi aute koji bi u stvari trebali da budu Made in Germany!E pa nisu Svabe jedini koji znaju napraviti kvalitetan,pouzdan,raskosan itd.auto,samo je stvar sto danas drugi to znaju "jeftinije".

  25. #25
    Calibra Zender
    Guest
    Kak se sad stvari odvijaju izgleda da Renaulti postaju najsigurniji auti na svijetu.

Slične teme

  1. Najbolji auti su...
    By Bova in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 20-10-2004, 11:46
  2. Najbolji od najboljih
    By CTS in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 15-10-2003, 20:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •