Stranica 2 od 15 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 359

Tema: Jako me je sram jer - vozim Fiata!

  1. #26
    Mazga
    Guest
    Ja ne branim Fiata, nego po defaultu pljujem po njemu! Ali žao mi čovjeka, nemoj ga tako vrijeđati! Ima Fiata - pa što? Svi griješimo (on jako), ali popravit će se! Dajmo mu priliku! Bog svima oprašta, pa i vlasnicima Fiata!

  2. #27
    T-IE
    Guest
    A HGT zna da je nemam ništa protiv Fiata. Glavno da se auto ne kvari, pa bio Fiata, VW ili Toyota.

  3. #28
    Raso
    Guest
    Ja i dalje volim svoju Fiat Mareu i jako sam ponosan na nju! Nadalje, ti glupi testovi pametnima ništa ne znače, zna se da je cilj švabama jeftino kupiti Fiata, a s druge strane obuhvaćeni su modeli bravo/brava do 1997,. godine, dok je marea uključeno potpuno nepravilno u tu grupu (zbog toga što je tek 1997. god. izašla te ih je bilo malem broj primjeraka i strpali su ih u tu grupu). Marea samo po sebi je puno kvalitetnija, jer nema motore 1,4 12v koji se nisu pokazali bašsuper!

  4. #29
    grrrrrr
    Guest

    DEčki ja neznam kaj ga ××××te pa punto je najprodavaniji model u Hr ove godine, sigurno je to zato što je strašno nekvalitetan i što ljudi kada kupuju žele novi i kvarljiv auto

    Punto je vrhunac klase, škripavi polo i clio su iza njega.....prodaja to dokazuje

  5. #30
    HGT
    Guest
    Ma bravo T-IE kad si na kavi pljuješ po japancima, trošilicama, a kad vjetar zapuše...

  6. #31
    T-IE
    Guest
    Pa navedi mi jednog japanca po kom sam ja pljuvao?

  7. #32
    HGT
    Guest
    Markova Mazda. I kad je on kupovao auto... kad je spominjao japance.

  8. #33
    T-IE
    Guest
    Odi na temu "ZAŠTO TOYOTA NOSI NASLOV NAJPOUZDANIJEG AUTA?" (mislim da se tako tema zove) pa pročitaj moje mišljenje o Mazdi. Pa šta ti ne raspoznaješ šalu od zbilje?

  9. #34
    HGT
    Guest
    Kad vidim tebe... NE...

  10. #35
    INTCP odlog.
    Guest
    Ma japanci su totalno bezlične kante proljev do proljeva.Kako može jedan japanac ili govno od Škode biti bolji od Fiata.Nikako!
    Voziti talijana je takav užitak kao kada te ogromni crnac mazi kitom po butinama i onda ti ga nježno gurne pa te odjednom počne brutalno karati.jedanostavno nema većeg užitka od toga.Znam o čemu pričam.
    Kada su došli američki marinci u Rijeku to je bio provod.Nikad to neću zaboraviti.
    Od tada me nekada znaju boliti leđa ali vrijedilo je!

  11. #36
    T-IE
    Guest
    Znam da ovo nije pravi INTCP ali mi je svejedno... ) ) ) ) )

  12. #37
    Noriaki Kasai !!!
    Guest
    Ocete kvalitetu i ljepotu - kupite LEXUS-a !






  13. #38
    Seksica
    Guest
    Fukati se u Fiatu je ljepše nego u bilo kojem japanskom govnarskom smeću!

  14. #39
    Puntolino_
    Guest
    Mene nije sram.Nek pljuju i gaze, al ja se nedam. Imao sam dva fiata prije ovog, ovo mi je treći i opet ću kupiti fiata, kupio bi i alfu, al za novce od punta nemreš zbrojit za poštenu 156.
    Prićao mi je od cure stari(inaće se drži onoga: švabo je švabo!) da je njegov šef u njemačkoj ove godine za održavanje njegovog audija a6 2.5tdi i kombija vw lt35 dao 11 000dm ili 5500E(šef mu plaća preko firme račune a onda mu ovaj vraća) s tim da kombi nije jako puno korišten, samo registracija. On kad ode na servis nikad ne potroši manje od 500E. Sad su mu mjenjali grijaće op - petstotinjak E.
    Ja za 500E promjenim pola punta pa nek mi onda neko ×××× o fiatima. Znam nemreš uspoređivati jedan A6 i punto, ali opet, mislim da fiat ima dobre motore, pouzdanu i jednostavnu mehaniku, dosta dobru limariju...pa nek ×××× ko kaj hoće, ja bar imam nekih gušta u vožnji, malih ali slatkih, a ne ko polo fareri! Sama riječ govori - polo - pola(auta)!

  15. #40
    Zeljac
    Guest
    Alfa Romeo je Fiatov.
    Lancia je Fiatov.
    Ferrari je Fiatov.
    Fiat je automobil za široke narodne mase. Zato je i jeftiniji od ovih gore.
    Alfa Romeo je automobil za mlađe kupce željne sportske vožnje.
    Lancia je automobil za kupce dubljeg džepa željne luksuza.
    Ferrari je automobil za superbogataše željne ultrasportske vožnje i luksuza.
    Gospodo, ferrarijevom bolidu u F1 nitko nije ni do jaja. Ni čuveni BMW ni Mercedes. Što mislite čiji logo nosi na nosu. FIAT-ov. Zato budite ponosni što vozite FIATA ma što pričali o njemu. Za razvoj Ferrarijevog bolida najzaslužniji je FIAT, odnosno njihovo stoljetno znanje u konstrukciji automobila.

  16. #41
    znalac
    Guest
    za tvoju informaciju marea sa 1.4 12 v motorom postoji,ali koliko ja znam samo za mađarsku,jer po ljeti sam imao priliku upoznati lika iz hungary koji vozi mareu,ali kad sam vidio koja masina je unutra malo sam ostao,ali kako on kaze za njihovo trziste je bilo i takve

  17. #42
    Partizan
    Guest
    U auto bildu su rekli da su ako niste vidjeli, uz Fiat jednako tako losi i Opel i VW. Tako da Fiat nije najgori, a pazi ovo kaze covek da je par god. vozio Fiat i da nije imao nikakvih problema i da je bio ponosan a da ga je sad sram.Vidi mene, ja sam imao Fiat Punto 1 i nikada nisam imao problema, onda sam na nagovor kupio novi VW golf 4 i u prvoj godini 2 puta sam ostao u kvaru. Sada ga imam 2 godine i do sada sam 4 puta mjenjao sijalice na prednjim farovima, i otpao mi je znak nazad. I dao sam silne novce na toboze kvalitetu. Bez obzira sta se pise o Fiatu kazem vam ja da oni imaju jedini dusu (mislim na cjeli koncern) i sad cu uzeti Fiat Stilo Multi vagon ako uspijem prodati golf. Pozdrav

  18. #43
    GTI FOREVER1
    Guest
    Crkla ti sijalica i otpao ti znak(GOLF4) jao kakvi su to samo kvarovi....mora da je kostalo pravo malo bogatstvo dok si zamjenio H7 sijalicu ) )
    Ma i mene bi bilo sramota da mi auto osvane na dnu neke ljestvice makar bio i mercedes... ) )
    A sta je tu je, nego ti to fino prodaj i kupi si nesto japansko kad ti je toliko stalo do toga sta drugi kazu da iz tog razloga ostavljas po strani i svoje misljenje koje je kolio sam vidio pozitivno...

  19. #44
    Tu sam stal
    Guest
    Da, tu sam stal!

  20. #45
    Raso
    Guest
    Da, postoji Marea 1,4, ali samo za istočna tržišta, pa su čak i hrvatsko tržište zaobišli s tim modelom, no ja ne kažem da je to loš motor, ali se 1,6 16v pokazao puno boljim i to je provjeren motor koji se ugrađuje u stilo, lanciju i multiplu.

  21. #46
    King
    Guest
    Partizan, pa kaj se čudiš da je golfu otpal znak VW? Pa i njega je sram nositi taj glupi znak - dokaz nekvalitete za puno love!
    P.S. - je li u tvom golfu pepeljara dio standardne opreme ili si ju moral doplatiti?

  22. #47
    maybach
    Guest
    Fiat vam je zakon-barem oni prijašnji modeli od 95 do 2000.g.Nemože jedan auto biti smeće ako je osvojio (npr.Bravo/Brava)titulu auta godine-nije ju osvojio samo tak jer svi znamo da je konkurencija uvijek jaka.a za mene je Alfa 156 1000 puta bolja od nekog Japanca ili Francuza

  23. #48
    Fiko
    Guest
    Fiat? O njemu sve najbolje, odnosno, za novac uložen u auto iz tog koncerna dobivaš najviše! A švebe ni sami neznaju što pišu, no htjeli bi se jeftino dočepati nekih talijanskih automobila! I to ti je to! Kao naša pretvorba, uništi firmu i nakon toga je jeftini kupi!

  24. #49
    Kralj
    Guest
    Dobar je Fiat, da je bar meni novi Stilo 1,9 jtd sw! Pa onda neka glupi njemci pišu što im god padne na tu ludu pamet! Moraju posrati zdravu konkurenciju!

  25. #50
    INTCP odlog dead.
    Guest
    Ma znaš šta, ×××× s meni za garanciju. Ja bi kupio alfu i da ima mjesec dana garanciju, i da neki japanac ili bilo tko drugi ima 10 godina. Boli mene ona stvar šta se japanci ne kvare. Nek se troši. I osim toga tako i tako kad bi kupio novi auto ner bi ga uopće vozio u ovlašteni servis gdje rade čiste kljusine koje uz tom pljačkaju. Njima da dam auto, nema šanse. Imam ja ljude koji su kvalificiraniji od kvazi meh. u ovlaštenim servisima i koji će mi se bolje pobrinut o autu i barem mi neće lagat u oči. Mrš sa servisima i garancijom. Tako i tako odmah bi naturirao motor i izgubio garanciju.

Slične teme

  1. Jako Me Zanima
    By Kickbox in forum Fitness, BodyBouilding, Aerobic...
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-10-2004, 14:18
  2. pojam '' vozim dobar auto''
    By bata purger in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 12-04-2003, 06:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •