Stranica 13 od 15 PrvaPrva ... 31112131415 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 301 do 325 od 359

Tema: Jako me je sram jer - vozim Fiata!

  1. #301
    Kid Frost
    Guest
    DKW, "A možda će i tu zagonetku riješiti Dom, Dom, naš Hercule Poirot koji je iskopao otkud našem geniju slika od onog crnog gastarbajterskog S3..." ) ) ) ) )

    Bravo grampa, ne mogu vjerovat koliko si retardiran da veličaš Dom-Doma!?
    Čekaj da ti objasnim pa ćeš i ti biti kompjutorski "freak".
    Prvo: ideš strelicom miša na sliku i stisneš desnu tipku miša
    Drugo: odeš na opciju properties i klikneš lijevom tipkom miša
    Treće: tu ćeš vidjeti URL slike kojeg samo kopiraš sa CTRL C i pastraš sa CTRL V na kućicu Address u Internet Exploreru
    Četvrto: klikneš na tipku Enter

    Eto, sada i ti možeš biti Poirot i hvalit se sa svojim detektivskim znanjem... ) ) ) )

    Sorry, ali sam ti to morao objasniti ko malom djetetu.... ) ) )

  2. #302
    Kid Frost
    Guest
    Sada više nećeš morat raditi ko portir na HTV-u!!! ) ) ) ) )

  3. #303
    cezy_
    Guest
    T-ie,tebe stvarno nekuzim,covjek stavi slike nabrijanih fiata i lancia,a ti jadan neznas kak da mu vratis,pa ga onda molis da vise nestavlja,satro usporava forum.A kad si ti stavljao slike onog seljaka u suskavoj trenirci i njegovog golfa od 52 000 ks,onda ga nije usporavalo,ili kako?

  4. #304
    OOOO S3
    Guest
    kaj stvarno dela ko portir na htv. Nemrem bilivit kaj je dao lik teletabisima. lima zima, kaj su i tebe na zub zeli. OK ti je pila samo kaj ne misliš da je malo getriba u dreku. Vozil sam jednog bez 4motion i nemrem reči da me oduševil menjač, malo mi hod predugi.

  5. #305
    T-IE_
    Guest
    Ma imaš pravo cezy, ionako je forum u banani tako da 5-6 slika nabrijanih ××××lica ne mogu bitnije pogoršat stanje.

  6. #306
    DKW_
    Guest
    Kid Frost i Kid S3, fenomenalni ste mi par. Morate se negdje nać i upoznat pa si gladiti guzičice, barem poskrivečki, u tatinom tedeiju ili virtualnom S3...

    A ovo sa postanjem slika, mali mongoloidu, znao sam prije nego što si ti sletio na ovaj forum. Jesi li uspio nažicati tateka ove subote da se prošminkaš gradom uz traktorske zvuke?

    S3, vidim da si počeo gubit živce. Nije ni čudo, obzirom da novi A3 dolazi ove godine, a tvoj (ako uopće postoji) Golf sa 4 kruga će početi rapidno gubit cijenu, pa ćeš ga moći jedino prodati Ciganima u Kozari bok, da si i oni malo prefarbavaju stražnja svjetla u crno...

    Uživajte, dečki, dogovorite si čvenk već danas... nedajte davam srca pate


    ) )

  7. #307
    is
    Guest
    he

  8. #308
    Fijo
    Guest
    Je, nisam si mogel kupiti novu trojku bmw niti novu četvorku s četri kruga niti novu alfu 156, ali sam si (jako teško!) priuštil novu novcatu mareu sa svom opremom! I sad, nakon 4 i pol godine vidim da nisam pogrešil!!!! Zanima li vas možda zakaj?

  9. #309
    Nijemci voze Fiata!
    Guest
    Black, točno je da je europska publika ovca, naročito u Njemačkoj koja je najveća i najbogatija. Evo imam predzadnji Auto Bild, pa ću vam ispisati deset najprodavanijih automobila u Dojčlandu u 11. mjesecu 2002. Ponavljam: podaci su za predzadnji mjesec 2002.

    1. Golf, Bora
    2. BMW 3ca
    3. Opel Astra
    4. Audi A4
    5. VW Passat
    5. VW polo
    7 Mercedes C
    8 Mercedes E
    9 Ford Focus
    10 Opel Corsa



    19. Renault Scenic (prvi nenjemački auto)
    20 Peugeot 206


    35 Mazda 6
    36 Fiat Stilo (prodano 2084 komada u mjesec dana...)

    i tako dalje.

  10. #310
    GTI FOREVER1
    Guest
    Golf4 i Audi3 i jos 12 razlicitih modela=PQ34

    Znaju li djecica sta je PQ34??????

    Ovo pitanje ide samo za ovu bubljicavu djecu koja navecer kad idu spavat zamisljaju sebe u Golf-u TDI(primitivniji) i S3 sa simpatijom iz razreda voze se gradom a rave lagano daje do znanja da su u kvartu............. ) ) ) ) ) ) ) ) )

  11. #311
    Mazga
    Guest
    ja vozim mazdu i nije me sram!

  12. #312
    OOOO S3
    Guest
    karamba striček, ole. Nemreš se zakaj jezdit kaj te punica ×××× il kaj delaš nočnu ko portir na telki. Ni to tak strašno. Strašno ti je to kaj si u miraz dobil jalovu alfu i ono kaj ti zoveš felge.Nemrem si ni zmislit kolko tvoj sepet bude vredil. za tu lovu nemreš ni felgu kupit.ak budem bil dobre volje budem ti samo čvrku dal, to onak zakaj sam dobar. A kaj se maženja tiće to nebu išlo. Al ak imaš sestru nju bi mogel stepat da i ona više kurca vidi kak zgleda. Ženu ti nebum diral, znaš zakaj.

  13. #313
    T-IE_
    Guest
    GTI Forever

    Šta ih ima 12, šta nije manje?

    Golf, Bora, A3, Toledo, TT, Octavia...???

  14. #314
    Kid Frost
    Guest
    ×××××čino stara!!!
    Zar ti Puntolino nije bio dovoljan pa bi sad i nas guzio. ) ) )
    Vidim da si ga dobro trpao da ti je čak i temu otvorio u zahvalnost. Nadam se da nisi i punca naguzio.

    Vidim ja šta se tebi mota po glavi!? Ovdje bi našao mlade dečke za svoje ×××××ske orgije. Pervertitu topli.
    Pa ih onda kao zoveš na okupljanja Alfista... ) ) ) )

  15. #315
    GTI FOREVER1
    Guest
    T-ie,
    ma ima ih ko govana.
    Golf, Golf Variant, Bora, Bora Variant, A3, Buba, TT, TT roadster, Octavija, Octavija kombi, Leon, Toledo. Jos mi fali ali ima! A vjerovatno sad ima jos jer pise da neplaniraju da stanu.To sam danas vidio u jednom starom Autoklubu.Kazu analiticari da ce se taj sistem gradnje auta VW razbit od glavu.Platforma je samo osnova preko koje dijele ostale komponente.A dijele sve!Sad ti zamisli.Ko ce da kupi A3 kad moze za iste pare da kupi Leona koji je jeftiniji (meni je ljepsi) a razlikuje ih znak na masci a ostalo isto.... ) ) )

    Mislim da bi se o ovome dala napraviti zasebna tema.

  16. #316
    T-IE_
    Guest
    Je, imaš pravo GTI Forever, nisam računao karavane, dok god im se financijski bude isplaćivala takva politika tako će i radit samo "vrč ide na vodu dok se ne razbije". Još Škodi i Seatu možda i paše takva politika (premda zbog golfovog podvozja Octavia nema mjesta iza), mogu koristit i u propagandne svrhe; tehnika Audija po nižoj cijeni, ali bogami kad iskeširam za Audi TT, i onda se sjetim da je podvozje isto kao i u 4x jeftinijoj Škodi ili 3x jeftinijem golfu malo se zamislim.

  17. #317
    T-IE_
    Guest
    Kid frost i 0000 S3;

    Što ste se okomili na DKW-a, pa on je jedan od najkorektnijih na forumu.

  18. #318
    GTI FOREVER1
    Guest
    Ovo za DKW podrzavam.Pogotovo vrijedjanje.Ali to dokazuje koliko su ova dva djeteta neizivljena.
    DKW pozdrav!

  19. #319
    OOOO S3
    Guest
    Kaj ste zeli njegovu stranu a prvi je počel s vređanjem. Nazval me ×××××činom i seljakom i zakaj me stalno meša s lima zima. Kaj mene žulja kožica kaj se njih dva nateruju. Ja mu velim ponosito kak imam S3 a on meni da ga zmišljam. Bolje bu mu bilo da zmisli kak će felge izmenit jer to fakat na niš nezgleda. Kak ti dete voliš alfu tak si ja volim S3. Ma nebum se više javljal.Mislil sam da mi bude bil zabavno a ono niš.Sve deca.

  20. #320
    _Stevo
    Guest
    A4 je na PQ34 platformi(stara linija), a pretpostavljam da i nova.

  21. #321
    INTCP log dead
    Guest
    A4 nije na toj platformi, ni novi ni stari. Stari A4 je na istoj platformi kao i passat. To je audijeva platforma, sa audijevim ovjesom. A motori su smješteni uzdužno.

    Na toj platformi su golf 4, bora, beetle, a3, tt, leon, toledo, octavia i nitko više. Naravno još su tu i caravan izvedbe i cabrio izvedbe izuzev golfa cabrio koji je u biti golf 3 optički dotjeran da izgleda ko 4.

  22. #322
    Kurveno
    Guest
    Kaj te je sram, bolje je voziti Fiata, nego da te japanska govna od auta jebu! Mene je sram jer vozim japanskog gnoja mazda gnoj 323 F(ukaj ga)!

  23. #323
    doc.
    Guest
    Ovo s Golfom IV cabrio je lijepa podvala od VW. Na staro groblje GOlf 3 stavili farove od golf IV i evo vam golf IV cabrio! Pa ×××××× nek kupuju!!!

  24. #324
    DKW_
    Guest
    Zato i imaju para...

    ××××ga, još je Henry ford smislio foru da se na iste tačke, kakva je tada bila šasija Frda-T montiraju razne škatulje....

    Sve ti je stvar u tome da ti publike koju ne ×××× "double wishbone on the front and unequal McPherson on the back with stabiliser" (kao što je to kod AR156, samo što neki balvani ovdje to ne kuže) ima puno više, nego ove koja hoće razvijeni motor, ovjes...
    Daj brate, polukrutu osovinu i šarafi gore šta oćeš!

    Zato ti je VW u plusu, a neki drugi (malo južnije) u minusu...

  25. #325
    INTCP log dead
    Guest
    Henry Ford je skidao šešir (doslovno)kad je vidio Alfu na cesti. ) ) )

Slične teme

  1. Jako Me Zanima
    By Kickbox in forum Fitness, BodyBouilding, Aerobic...
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-10-2004, 14:18
  2. pojam '' vozim dobar auto''
    By bata purger in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 12-04-2003, 06:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •