Stranica 1 od 15 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 359

Tema: Jako me je sram jer - vozim Fiata!

  1. #1
    Bild ADAC
    Guest
    Nekoliko sam godina bio ponosni vlasnik automobila Fiat, a mogu reći da sam do sada bio jako zadovoljan! No, dogodila se katastrofa!!! Pročitao sam u Auto blicu da je Fiat proglašen za najlošiji i najnekvalitetniji auto!!! Pa ti sad živi s tim. Quo vadis, Fiat? Prije je bio loš, a sad je još lišiji! Pa kako ću sada prodati svog auta? Sram me je voziti ga, a sram me je i prodavati ga! Da ga poklonim, niko ga neće htjeti, a još će mi se i smijati! Pomozite mi savjetom - što da radim, i zašto je fiat najlošiji auto koji se kreće Europom? Dakle, ako je meni moj jako dobar, moram predpostaviti da su osta li auti svemirske ili izvangalaktičke kvalitete! Jer, moj me Fiat nikada nije iznevjerio, a samo sam ga redovno servisirao 4 i pol godine! A prijatelji koji voze Renaulte, Audije, peugeote, pa čak i nepoderive Toyote imali su dosta intevencija na svojim autima! No oni su proglašeni za dobre i odlične, dok ja moram živjeti sa sramom vlasništva jednog Fiata! Pomozite mi, molim vas, još jednom! Hvala vama i hvala Auto bildu što mi je konačno otvorio oči!!!

  2. #2
    Dom-Dom
    Guest
    ×××× Auto Blic, nije ni za dupe brisat dobar..........

  3. #3
    Stiv
    Guest
    A što da onda ja radim? Mislio sam prodati fiata i kupiti alfu 156! A ko će mi sad kupiti moj auto??? I kako će mi se svi smijati što vozim talijana, a dao sam 25.000 Eura?

  4. #4
    LaNciA
    Guest
    E kako si samo glup..ccccc
    htjeo si prodati Fiata i kupiti Alfu ccccc pa zar ne shvatas i zar jos neznas da je Alfa Fiat a Fiat Alfa ccccc
    I glupson cita Auto Bild,pa sta mislis sta ce reci o Fijatu??naravno da je los do kurca zbog konkurencije njihovim kantama

  5. #5
    EasyRide
    Guest
    što majmun vidi majmun čini
    (il tak nešt...)

  6. #6
    Stiv
    Guest
    Ako sam ja glup što želim kupiti alfu 156, to je moja stvar i hvala ti na podršci! Tvoj nick ne govori u prilog ovome što pišeš, no ja bih te ipak zamolio da mi malo pobliže objasniš što si htio s tih pa riječi reči?

  7. #7
    Škoda TDI
    Guest
    Čak je i Škoda puno bolja od Fiata, a ka sam ja to tvrdio, niko nije vjerovao! A sada kad to tvrdi auto blic, svi vjerujete!

  8. #8
    LaNciA
    Guest
    Pa EasyRide ti je dobro rekao
    Ti si procitao da je Fiat los i za tebe je odmah los iako ti imas drugacije utiske o toj marki auta....
    A stim Fiat je Alfa a Alfa je Fiat ti hocu recci da je to jedno te isto auto samo drugo ime.E sad ako je Fiat ×××××× onda bi trebala biti i Alfa.Nekontam zasto onda hoces da je kupis.
    Ja sam do sada imao 3 Lancie i 2 Golfa,oba Golfa su me ostavili na cesti a Lancie nikad niti K od kvara.I zato moj Nickname.Ja bih ti preporucio da slusas sta ti srce zeli a ne neke njemacke novine jer to se cijeni a ne necije bezvezne presude jer oni SVAKAKO mrze talijane i ljude i njihovo djelo.Vjeruj mi ZNAM TO
    IZVINI AKO SAM TE UVRIJEDIO NEKAKO S PREDHODNIM POSTOM

  9. #9
    Stiv
    Guest
    LaNcIa, ja se nisam uvrijedio - odluku da kupim alfu 156 donio sam prije 3 mjeseca i od toga ne odustajem! No, točno je da sam dao u oglas da prodajem Fiata, i niko se nije javio! Ama baš niko! Niti da pita za cijenu ili već nešto! Dakle - nema interesa za tu marku automobila, a sve su to napravili usrani mediji! A što se tiće Alfe, ona je Fiatova, ali sam se uvjerio da je bolja i kvalitetnija (ali i adekvatno skuplja!) od njega! No, i tu su mi se smijali i popišali auto koji još nisam kupio! Jedan mi je čak rekao da je vectra skoju on ima (98. 55kw, bez ikakve opreme) puno bolji auto od nove alfe 156, i, zamisli, većina se s njime složila! Javlja mi se jedino pitanje - što s alfom nakon 4-5 godina? Pa kome ću je onda prodati i po kojoj jadnoj cijeni?

  10. #10
    Mazga
    Guest
    Plačite vi fijatovci, plačite, i red je! Mazda je 2. auto po kvaliteti u Europi, jedino je bolja Toyota koja radi po Mazdinoj licenci! To je u jadnoj Europi, a na svijetu po kvalitetti prva je, zna se, MAZDA!!!! ) ) )

  11. #11
    LaNciA
    Guest
    Mazga stvarno sviras kurcu.Daj smiri se malo..
    Stiv slusaj.Alfa je jedan jako sportski automobil i zato je skuplji od Fiata,ok mozda je kvalitetnija neznam nisam je jos imao.Gledaj recimo sta svabo radi da privuce mlade kupce:stavlja u Golfa 1.6L taho od 260Km/h.stvarno glupo.
    Rekao sam ti vec slusaj srce neces pogrijesiti
    jednom mi je rekao moj stari"kako ti prema autu tako ce i ono prema tebi" i to je u istinu stvarno tako.

  12. #12
    ozujsko
    Guest
    lancia sto se tice tahometra, pa ford je stavljao u sierre bilo diesli ili benzinci taho do 240 km/h osim na cosworthu... a cuj, glupo je sto u golfove idu do 260, ali to sve ide njima u korist... vidi klinac pise 260, opa tata kupi ovaj... kuzis )
    bas njih boli ××××× sto ce netko mislit o tome...

  13. #13
    Mazga
    Guest
    Evo, uvjerite se o čemu ja pričam!













    i konačno, prekrasna unutrašnjost:


  14. #14
    King
    Guest
    i mene bi bilo sram da vozim fiata i zato nikada neću ni kupiti ni sjesti u taj po svemu najlošiji auto današnjice!

  15. #15
    The Road Warrior
    Guest
    Auto Blic ritobris. To se kupuje samo radi slika. )
    LaNcia sine lepo se izražavaš.

  16. #16
    cezy_
    Guest
    A cuj,ak te sram kupi si onda vw ili benza,pa fino kad dodes iz Frankfurta u Bosnu nitko ti ravan nece bit,onda si glavni baja.
    A ti novinarski smradovi su jednim djelom i krivi kaj je FIAT u kurcu.(FINANCISKI)

  17. #17
    Bild
    Guest
    Auto blic je naš najbolji i najobjektivniji časopis, jer prenosi članke iz poznatog i europski priznatog njemačkog časopisa, nadaleko poznatog auto bilda! Ako su stručnjaci auto-bilda zaključili da je Fiat najlošiji auto, onda to zasigurno jest! Jedino su pogriješili u odabiru najboljeg - to je svakako VW i to s modelom Golf! Toliko da znate!

  18. #18
    Bild ADAC
    Guest
    cezy_, i tebe bi bilo sram da ti auta ptoglase da je najlošiji, a ti ga se zbog toga ne mogu riješiti, pa nrmam love za nešto boljega - recimo besprijekornog japanca!

  19. #19
    T-IE
    Guest
    Nema razloga da se ne vjeruje Auto bildovom i ADAC-ovom istraživanju koji pokazuju da je Fiat najlošiji, a normalno da će bit revoltirani oni vlasnici Fiata kojih njihov ljubimac nikad nije ostavio na cjedilu (a ima ih dosta). Po tom istraživanju ni VW nije prošao puno bolje.

  20. #20
    King
    Guest
    Nema razloga da se ne vjeruje Auto Bildovom testu kvalitete automobila ??? I ti to ozbiljno??? Odi spavati!

  21. #21
    HGT
    Guest
    Auto blic opće nije najobjektivniji auto magazin, čista kopija Auto bilda koja preferira njemačke automobile. Ja sam ponosan vlasnik Fiatovog vozila i bez obzira šta budu pisali u Auto bildu nemam namjeru mjenjat marku vozila. A ono šta se događa vozačima novih Audija A4 nebi poželio nikome, dovoljan mi je bio pogled u Audievom servisu kad sam vidio 10 novih A4 totalno raskopanih motora, a nisu imali ni par tisuća km. Fiat nije najkvalitetniji auto šta postoji ali zato nije ni najgori.

  22. #22
    Mazga
    Guest
    Test je totalno neobjektivan, jer je u stvarnosti Mazda na prvom mjestu, a onda svo ostali japanci, pa korejci, njemci i francuzi! Talijani niti ne rade aute, oni rade poluproizvode koje bi onda albanci trebali doraditi!

  23. #23
    T-IE
    Guest
    Ponosan vlasnik Fiata... ) ) ) ) ) da umrem od smijeha.

  24. #24
    Mazga
    Guest
    T-IE, za tebe ne bi bilo šteta ni da umreš nbasilnom smrću, vjeruj mi, zavrijedio si!

  25. #25
    T-IE
    Guest
    Ti mazga ili si podvojena ličnost ili ti neki ××××× fali u glavi, 2 posta prije pljuješ po Fiatu a sad ga braniš. Ajde lijepo odj... od mene.

Slične teme

  1. Jako Me Zanima
    By Kickbox in forum Fitness, BodyBouilding, Aerobic...
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-10-2004, 14:18
  2. pojam '' vozim dobar auto''
    By bata purger in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 12-04-2003, 06:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •