Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: INA - benzinske postaje

  1. #1
    Krc
    Guest
    Bok svima!
    Javljao sam se do sada par puta na forumu sa istim imenom ali sad se ne mogu logirati.
    Radim na Ininoj BP Vukovarska cesta u Osijeku i tu sam spreman da odgovorim na pitanja, ako ih ima, kako se radi na pumpi.
    Za početak, NIKADA, baš nikada se ne sipa voda u gorivo! To je največa noćna mora svih zaposlenih na pumpama da se pojavi ijedna kap u spremnicima tako da se moguče prisustvo vode provjerava barem jednom dnevno.
    Točnost istakanja goriva jednom godišnje provjerava Zavod za kontrolu mjera i pečati sve glavne dijelove uređaja za istakanje.
    U biti, vi pitate - ja odgovaram!

  2. #2
    Calibra Zender
    Guest
    Krc, bemti ti pumpu na kojoj niti žaruljice za svijetla od svog karavana ne mogu kupiti! Skroz na obilaznicu sam morao otići!

    A i za štop svijetla niste imali žaruljice kad mi je jedna krepala na Calibri!

  3. #3
    Krc1
    Guest
    Hej, Calibra
    neče se ponoviti, je bi pomoglo da platim kavu da mi to oprostiš?

  4. #4
    Alfa 147
    Guest
    ... ja cu sendwich )

  5. #5
    ozujsko
    Guest
    krc, a jesi li ti ikada cuo da vozacima koji voze gorivo u cisternama nije problem uzeti 100 litara goriva i naliti 100 vode unutra...

    tako da ti ta tvoja teorija bas i ne stoji...

  6. #6
    Calibra Zender
    Guest
    Voda i benzin ne čine homogenu smjesu već ostaju heterogeni i mislim da dodavanje vode nije odgovor na manipulacije kojih vjerojatno ima. Osim toga postavlja se pitanje koliko vode bi se uopće moglo usipati po litri benzina, a da ti auto ne rikne odmah na pumpi. Vjerojatno postoji neka druga varijanta.

    Krc, ma nema frke samo komentiram "bogatu" ponudu na policama Ininih benzinskih postaja!

  7. #7
    OS-300
    Guest
    Krc,ima tu i Osječana koji bi se rado ogrebli za kavu.... ) ) )

    I ovaj puta bez miganja molim.

  8. #8
    krc1
    Guest
    Može kava, može sendvič, pa uvijek smo bili za druženje, pa ne dolazi na ovaj forum bilo tko !!
    A za Calibru ču morati nači i neki reklamni komplet žarulja.

  9. #9
    EasyRide
    Guest
    krc je ××××ni drot iz narkotika, ili nacist iz naftne afere - otkrit ću ja već

  10. #10
    DKW_
    Guest
    Sorry, Krc, ali ja i dalje točim na OMV-u, ili, ako se posljednje anje pokaže OK., par minuta autocestom, pa iza Slovenske granice....

    Jednostavno ima previše ljuidi sa lošim iskustvima da bi vjerovali INI.

    Ti si vjerojatno OK, ali ima neviđenih lopova na pumpama...

  11. #11
    krc1
    Guest
    Dečki INA ima 400 pumpi u Hrvatskoj i vjerujte da tih par idiota koji prave ××××××, a najvjerovatnije više i nisu u INI, svi mi ostali mrzimo više nego bilo tko od vas. Jer zbog njih smo svi mi u vašim očima "Oni lopovi s pumpe" jer nitko neče reči to je napravio Pero Perić nego ono s INE
    Pa je ima netko na forumu da toči gorivo na INI i da je zadovoljan!?
    Ja svaki dan poslužim "miliun" čini mi se zadovoljnih ljudi ali izgleda njih nema na ovom forumu.

  12. #12
    DKW_
    Guest
    Da, zato ja (budući da živim u ZG koji ima 4 OMV pumpe) više ne am u INI, jer ne znam da li tamo rade good guys ili bad guys...

  13. #13
    Alfa 147 1.6 - 105KS
    Guest
    Ja am na INI i to na Kanizlicevoj(najcesce) ili na Klajnovoj. Istina za bolje gorivo ne znam. Nista Krc1, dolazim ovih dana dolje na Vukovarsku da naam i naravno po svoju sembu ! ) )

Slične teme

  1. Google Wallet: mobitel postaje novčanik
    By IgorS in forum Tehnologija
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 21-01-2012, 21:26

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •