Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: INA - benzinske postaje

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Krc
    Guest
    Bok svima!
    Javljao sam se do sada par puta na forumu sa istim imenom ali sad se ne mogu logirati.
    Radim na Ininoj BP Vukovarska cesta u Osijeku i tu sam spreman da odgovorim na pitanja, ako ih ima, kako se radi na pumpi.
    Za početak, NIKADA, baš nikada se ne sipa voda u gorivo! To je največa noćna mora svih zaposlenih na pumpama da se pojavi ijedna kap u spremnicima tako da se moguče prisustvo vode provjerava barem jednom dnevno.
    Točnost istakanja goriva jednom godišnje provjerava Zavod za kontrolu mjera i pečati sve glavne dijelove uređaja za istakanje.
    U biti, vi pitate - ja odgovaram!

  2. #2
    Calibra Zender
    Guest
    Krc, bemti ti pumpu na kojoj niti žaruljice za svijetla od svog karavana ne mogu kupiti! Skroz na obilaznicu sam morao otići!

    A i za štop svijetla niste imali žaruljice kad mi je jedna krepala na Calibri!

  3. #3
    Krc1
    Guest
    Hej, Calibra
    neče se ponoviti, je bi pomoglo da platim kavu da mi to oprostiš?

  4. #4
    Alfa 147
    Guest
    ... ja cu sendwich )

  5. #5
    ozujsko
    Guest
    krc, a jesi li ti ikada cuo da vozacima koji voze gorivo u cisternama nije problem uzeti 100 litara goriva i naliti 100 vode unutra...

    tako da ti ta tvoja teorija bas i ne stoji...

  6. #6
    Calibra Zender
    Guest
    Voda i benzin ne čine homogenu smjesu već ostaju heterogeni i mislim da dodavanje vode nije odgovor na manipulacije kojih vjerojatno ima. Osim toga postavlja se pitanje koliko vode bi se uopće moglo usipati po litri benzina, a da ti auto ne rikne odmah na pumpi. Vjerojatno postoji neka druga varijanta.

    Krc, ma nema frke samo komentiram "bogatu" ponudu na policama Ininih benzinskih postaja!

Slične teme

  1. Google Wallet: mobitel postaje novčanik
    By IgorS in forum Tehnologija
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 21-01-2012, 21:26

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •