Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Alfa Romeo

  1. #1
    Lanser
    Guest
    ...evo nove teme..iznesite svoja mošljenja..kakvi su to auti....hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

  2. #2
    Mazdohist
    Guest
    Svaka čast!
    Ovu temu proglašavam najoriginalnijom temom ovoga foruma.

  3. #3
    Lanser
    Guest
    ..ajmo malo proanalizirati i ove automobile...jel ko čuo recimo da je Alfa pod Fijatom i da radi skroz brza auta, startna i fina, večinom crvena..kažu...

    Jadajem karu na panj..da su bržiji i od brzog BMv-a

  4. #4
    Sekulić
    Guest
    Danas sam pročitao u auto-katalogu da dosta hvale te alfe, samo da su preskupe i da se ipak ne mogu mjerit sa trima vodećuma švabama!

  5. #5
    Lanser
    Guest
    ..Sekuliću, propuhu moždani, pa jel ti stvarno misliš da se meni da polemizirat o Alfama, i njihovoj kvaliteti, ili bilo čemu ...pa ljudi moji...
    Pa ko nije shvatio da sam ja ovu temu, odnosno naslov nakeljio, totalno iznuren, sa po sjekire u čelu, onda je stvarno za jankomir.....pa ×××× te ALfa...jel ti ljepo piše u nazivu teme: ALFA ROMEO...znači polemiziramo o govnu kralja luja XVII...a ne o nekim alfama, jebale te iste....boli me ××××× za alfe i to što neko kaže o njima,....Sekuliću od×××× u tri ćoškasta kurca, nego......šta ono reče za Alfu? )

Slične teme

  1. Alfa Romeo 33 1.8 TD
    By ja in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 17-09-2004, 19:26
  2. Alfa Romeo 155
    By ivan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 29-11-2002, 18:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •