Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 65

Tema: Ferrari je ×××××

  1. #26
    bero550
    Guest
    Ej McLaren nemas vise ni jedan pametan komentar za mene? Nist da kazes na cinjenice )

  2. #27
    T-IE
    Guest



    McLarenovci, ovakve slične slike ćete gledat na sljedećih 15 utrka. Žalim vas. )

  3. #28
    T-IE
    Guest

    U sljedećim utrkama je moguća slična situacija kao gore na slici. Obično ćemo ovakve slične slike gledat oko 5. kruga kad Ferrari stiže McLaren za cijeli krug. )

  4. #29
    T-IE
    Guest


    Majstor.

  5. #30
    Jao
    Guest
    T-IE

    Zaboravio si reći da nakon što Ferrari stigne McLaren za cijeli krug, može ga slobodno prestići i preko trave koliko je McLaren spor.

    A i opasno je voziti se iza McLarena, nikad ne znaš koji će dio motora izletiti.

  6. #31
    Hakinen
    Guest
    Neznam baš kome se je bolid raspao u Australiji. Mislim Ferariju. Onaj jadnik nije ni uspio završiti utrku a krumpirku se pola bolida raspalo. Morao je iza njega netko ići i kupiti dijelove te ih stavljati u vrećicu. Tako da su oni svoje bolide iz Australije pomeli sa staze pošto je bilo više njihovih dijelova na stazi nego što ih je trebalo biti na bolidu. )

  7. #32
    adio
    Guest
    :URL=www.formula1.com:web stranica:/URL:

  8. #33
    ć
    Guest
    :URL=www.formula1.com:galery:/URL:

  9. #34
    lkj
    Guest

    člkhjjhjhjhjhjhjhjjjhjjjh

  10. #35
    ŽBUKA
    Guest
    FERRARI JE IPAK KLASA ZA SVE NJIH.MERCEDES...UPS!!!

  11. #36
    T-IE
    Guest
    Opet Ferrari pere konkurenciju za sekundu po krugu. Pobjeda u nedjelju ne gine...

  12. #37
    Hdi
    Guest
    TI-E imao si pravo skoro je schumi i uhvatio raikonena samo da je ovaj vozio krug više, no dobro nije strašno ako nisi u istom krugu s pobjednikom, to ti je super osječaj vrlo vjerovatno

  13. #38
    Fresh
    Guest
    Hdi

    Koliko je ono Ferraria stiglo do cilja, oba dva ?

    Jedan od njih je i 4 puta ulazio u boks i na kraju osvojio bodove.

    A koliko je McLarena stiglo do cilja.

    Čekaj, probat ću pogoditi - 1.

  14. #39
    T-IE
    Guest
    Hdi,

    samo uživaj u ovim početnim pobjedama McLarena, koje su došle uz veliku dozu sreće. Ako i nakon 16. utrke budeš imao razloga da podjebavaš ja ti plaćam cugu i skidam kapu.
    Dogovoreno?

  15. #40
    Hdi
    Guest
    Nema problema ja sam za dogovor. 1 utrka: 1 ferari na cilju, Mercedes prvi, 2 utrka, 2 ferarija na cilju, Mercedes prvi, 3 utrka

  16. #41
    Hdi
    Guest
    A što se tiće onih slika još 14 onakvih situacija-možda (ne 15) sorry i nemoj se kladiti neide ti baš

  17. #42
    T-IE
    Guest
    Hdi, samo se veseli i uživaj u ovim pobjedama Mclarena. Kad je nešto tako rijetko i kratko ko ove dvije pobjede onda je bolje da ih proslaviš što bolje možeš. Pa sjećam se i ja 1996. kad je Ferrari pobijedio na samo 3 utrke (Španjolska, Belgija Italija). Ja sam bio sretan kao malo dijete.

  18. #43
    Hakinen
    Guest
    Ferari može samo sjesti,plakati i gledati kako McLareni pobjeđuju!!!!!!

  19. #44
    mika 4ever
    Guest
    evo i na vn malezije McLaren se ponovo dokaza mislin da vi ferrarijevi fanovi morate prihvatit istinu a ta je da je vladavini schumija doša kraj,sada je ti KIMI!!!!! )

  20. #45
    Fresh
    Guest
    To da si rekap došlo je vrijeme Renaulta, još bi se i zabrinuo, ali KM

  21. #46
    MIKA 4EVER
    Guest
    A ŠTA OĆEŠ ŠTA FALI KIMIJU, PA ON JE LEGENDA I SUPER VOZAČ.MISLIN DA JE TO I DOKAZA S ONIN ZADRŽAVANJEN SCHUMIJA NA VN AUSTRALIJE

  22. #47
    Fresh
    Guest
    A ŠTA OĆEŠ ŠTA FALI KIMIJU, do prošle sezone nisi ni znao da postoji, za tebe je on već legenda.

    Zadržavanje Schumija je za tebe pravi potez, svaka čast, izguravanje na travu, ma nema ljepšeg. Kad Kimi ostvari 4,5 pobjeda ili dve tri u nizu onda mi brij da je legenda do tada se pokri ušima i šuti.

  23. #48
    Hdi
    Guest
    Pa ovo je strašno što radi McLaren stvarno. T-IE stvarno je ferariju krenulo. Ne samo da nemaju sreće već im se i auti raspadaju. Istina je gorka ali je istina da je bar utrka bila cool. )

  24. #49
    T-IE
    Guest
    Utrka je bila odlična, što se tiče zanimljivosti.
    HDI, svaka čast McLarenu, ali ja sam ti već jednom rekao, ako i krajem 10.mj. budeš imao razloga za slavlje, odnosno ako Mclaren pobijedi ja te častim cugom. A do tada...silenzio... )
    Pozdrav.<br><hr><font color="red">GTI</font>

  25. #50
    mika 4ever
    Guest
    ma Kimi je dokaza da je pravi vozač pa ti govori šta oćeš,i ja virujen da će se uskoro i on moć pohvalit sa 5-6 pobjeda u nizu

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •