Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 65

Tema: Ferrari je ×××××

  1. #1
    Hakinen
    Guest
    Svi navijaju za ferrarij sada kad im dobro ide ali prije ovih zadnjih naslova prvaka nisu bili prvaci mali milijun godina. Zato kažem da je Ferrarij ×××××.

  2. #2
    zlaja 3
    Guest
    u pravu si

  3. #3
    passenger57
    Guest
    `99 zamalo ferari don`t forget!!!

  4. #4
    mlk
    Guest
    imas pravo!!
    Nisu ništa osvojili 20 godina! ) )

  5. #5
    BAD MF
    Guest
    je,je ali zato sada sve peru i nitko im nista nemoze!! Samo se vi grizite ali ferrari RULES !!!

  6. #6
    T-IE
    Guest
    1990, 97, 98 i 99 su za dlaku izgubili prvenstvo, a i nema veze što 20. god. nisu osvojili naslov, ovo što sad rade teško da će netko ponovit.

  7. #7
    Nemesis
    Guest
    Vidi se da o formuli kao i Ferrariju neznaš ništa a kultura ti je na nivou pećinskog čovjeka.A za tvoju informaciju ima ljudi koji su Navijali za Ferrari dok je Sena i Prost pa i Scumacher razvaljivali prvenstvo u drugim timovima.Hvala Bogu da je došlo vrijeme da ferrari pali i žari pa makar to bilo dosadno prvenstvo.Svaki pravi Tifoz nebi na to ni pomislio a ja se nadam da ti to nisi.
    Živio Ferrari !!!

  8. #8
    Adamsky
    Guest
    MAMA TI JE ×××××!!!
    Ti debilu ni ne znaš o čemu pišeš čim si sam sebe ovako glupo nazvao!!!
    Daj se samo sjeti TKO je stalno plakao i rigao uza stazu u svojoj POSLJEDNJOJ sezoni u F1!!!

  9. #9
    Mika 4ever
    Guest
    Adamsky od××××.....Hakkinen je faca i on će uvik to i bit,a Schumacher je umišljeni debil koji eto uspiva jer vozi za, mora se priznat, vrhunsku momčad.ALI neće ni oni još dugo,NE,NE!!!
    A onda ćete vidit ko je MCLAREN,odnosno KIMI i DAVID!!!!!! )

  10. #10
    Spider
    Guest
    A ti si pametan jel???????? FERRARI je Najbolji a ne neki meklaren i hakinen pa da je hakinen za kaj još uvjek bi vozil a ne kaj se gura tam gdje mu nije mjesto!!!!!!U rally kaj bu tj bogec tam zato bolje šutite i pokrijte se po glavi!

  11. #11
    ferrari sranje!
    Guest
    schumi-sram te bilo!!!pa zar spade on na to da ga njegov kolega propusta kako bi obarao rekorde?!puf!zbog njega i tima iz ferrarija ovaj sport nije vise sto je nekad bio. i drago mi je zbog nadolazecih novih pravila pa...schumi sad da te vidimo!

  12. #12
    mika 4ever
    Guest
    e tako je vidit ćemo vas sad s novin pravilima )

  13. #13
    Shumaher
    Guest
    NABIJEM TE NA POGODI STA!
    VIDIMO NA UTRCI 2003 PA ONDA KAZI NESTO :URL=null:null:/URL:

  14. #14
    Mika 4ever
    Guest
    Evo Schumacheru završila je i ta prva utrka sezone,mislin da rezultati govore sami za sebe.MCLAREN RULES!!!!!!!! )

  15. #15
    T-IE
    Guest
    Šta je mclarenovci, jednom godišnje i vama mora svanut sunce. Veselite se danas jer više ove godine nećete niti jedanput. FERRARI RULES.

    BTW, pobjeda uz debelu sreću.

  16. #16
    Bero550
    Guest
    Pa vidim da si pozorno pratio utrku i da shvacas koliko ti je McLaren imo srece sto su Schumija poslali u boks jer bocna ploca nije htjela otpasti i koliko je ferrarijev bolid superioran posto je i bez toga vaznog aerodinamickog dijela radio prednost nad tvojim McLarenom pa si ti misli, ovaj put su malo netipicno zeznuli taktiku al to vjerojatno nece ponoviti, a McLaren ce njusiti ispusne plinove! )

  17. #17
    Mclaren
    Guest
    A ti si stvarno stručnjak,"bočna ploča"????joj,joj,joj.Ferrarijeva dominacija je završena ako niste znali.Mislim da je vaš Schummi za penziju jer ne može prestići 11 godina mlađeg Raikkonena!!!

  18. #18
    Mclare
    Guest
    Ti meni prvo objasni kad je ferrari gradio prednost pred mclarenom kad je cijelu utrku bio iza njega???Mislim da će se ferrari morati polako privikavati gledati Mclarenu u leđa.

  19. #19
    T-IE
    Guest
    McLaren, ako to misliš, onda ti slijedi gadno razočaranje, i to već u Sepangu. Baš vas žalim. Jednu utrku dobijete u sezoni i odmah ste puni sebe. Joj.
    A kad dođe novi Ferrari 2003GA. Neću ni pomišljat koliko će Ferrari ostavljat konkurenciju po krugu...

  20. #20
    Bero550
    Guest
    Barge boards ak ti se tak vise svida a usput ti evo komentar s www.formula1.com tak da mi serkis lagano o McLarenu: "But David Coulthard's victory for McLaren was the product of a finely judged race and a lot of bad luck for the world champion." I usput Schumacher je vodio i pobjedio bi da ga nisu narancastom zastavom otjrali u boks zbog odlomljene "bocne ploce". Ovo su cinjenice svidale ti se one ili ne, McLaren

  21. #21
    bero550
    Guest
    Jos nesto za McLarena. Imas li nesto rec o kvalifikacijama i startu utrke kad su Ferrariji odmaglili? Znam da ces sad prisrat da se Barrichelo razbio al to nema veze. No nema razloga da se prepucavamo utrke ce pokazati eto da ne kazes da nisam objektivan mora se priznati McLarenu da je znatno poboljsao proslogodisnji bolid iako sad kopira Ferrarijev recept starta sezone sa starim bolidom. Jedva cekam da stignu novi i Ferrari i McLaren. I nadam se da si sluso Choultharda na pressici nakon utrke kada je rekao da McLaren mora jos puno raditi da bi dosao na Ferrarijevu razinu

  22. #22
    Montoya
    Guest
    Samo se vi prepucavajte ko je bolji, Ferari ili meklaren. Sve če vas Z...... Montoya i BMW

    BMW Roules!!!!!!!

  23. #23
    Jao
    Guest
    Koju su ovo telci.

    Pa Schumacheru su platili da prvu utrku ovako odvozi, da gospodi koji su uveli ove kvazi promjene od prošle sezone sponzori nebi rekli do viđenja.

    U sljedećoj utrci ćete vidjeti da će sve opet biti po starom:
    Ferrari, pa dugo, dugo nitko, pa onda drugi Ferrari (Rubens) pa onda opet dugo dugo nitko, a onda, uostalom boli me jedna stvar tko će pokupiti ostale mrvice.

    M. Schumacher forever.

  24. #24
    Hakinen
    Guest
    onda je Schumacher jako pametan ako ubire lovu na taj način. Pa jasno kad nemože drugačije!!!!!!!!!!!!!

  25. #25
    Montoya
    Guest
    Schumacheru su platili JAO JAO JAO

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •