Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 65 od 65

Tema: Ferrari je ×××××

  1. #51
    T-IE
    Guest
    Ako potpiše za Ferrari... ) <br><hr><font color="red">GTI</font>

  2. #52
    MIKA 4EVER
    Guest
    MA MOŽE ON TO I S MCLARENOM SAMO DA OVAJ NOVI BOLID BUDE BOLJI OD FERRARIJEVOG

  3. #53
    T-IE
    Guest
    Opet ništa od 2003GA u Imoli. <br><hr><font color="red">GTI</font>

  4. #54
    piquet
    Guest
    polako i 2002 je dosta brz.

  5. #55
    75 ks
    Guest
    decki ali fakat dolazi vrijeme renaulta,sjetite se samo williamsa i benetona od 92' nadalje
    oni kad naprave makinu onda i rasturaju a to nije više daleko od rekla kazala

  6. #56
    T-IE
    Guest
    Lakše se diše... )
    A ovo je, nadam se tek početak... <br><hr><font color="red">GTI</font>

  7. #57
    S V T
    Guest
    alonso legenda!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  8. #58
    FORZA FERRARI
    Guest
    POBIJEDILI STE PAR UTRKA I SADA MISLITE DA STE NAJBOLJI!MC LAREN JE ×××××,FORZA FERRARI!

  9. #59
    Šijana
    Guest
    Meklaeren je smaće Ferari je najbolji ako neko ima šta protiv Šumahera nek se obrati u Koparsku 19. I ližite Meklaerenci guzicu Šumaheru .

  10. #60
    diablo VT
    Guest
    Scumacher je odličan vozač, ali ja mislim da ima mnogo boljih vozača koji nikada neće doći do formule 1.

  11. #61
    ALONSO
    Guest
    Slažem se sa S T V stvarno dobar i talentiran.Slažem se i sa Diablim da ima puno puno boljih.Ali nisam ja zato otvorija ovu stranicu pod nazivom "Ferari je #@#@#".Otvorite prvu temu

  12. #62
    T-IE
    Guest
    Di si sad HDI, nešto si bio pričljiv u 4 mjesecu....

  13. #63
    ALONSO
    Guest
    Ko ja,u četvrtom mjesecu nisam ni čuja za vidiauto.Istina sigurno mi je negdi izletilo ali više neće.

  14. #64
    kimi rules
    Guest
    Kimi i Mika su najbolji!!!!!!! Neka Schumi ide u pičku materinu odakle je i doša. :smile23:

  15. #65
    Pamela loves Ferrari
    Guest
    aaaaaaaa .....a zato se ja palim na ferrari????Znala sam da me podseca na musko spolovilo!!!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •